ממצב? צריך עזרה עם בחירת נגן... תקציב הגיוני 800+- - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממצב? צריך עזרה עם בחירת נגן... תקציב הגיוני 800+-

stojakovic

Recommended Posts

קיצר אני כבר כמה שנים עם איזה סנסה דווקא סבבה אבל רק ג'יגה וחצי וזה ממש לא מספיק לכלום...

יש מספר דברים שחייב שיהיו אחרים אני מוכן לוותר..

חייב לתמוך בעברית!!! אני לא מתכווןן לשבור את הראש עם ג'יבריש ולא להמיר אף שם לאנגלית..

דבר שני קטן, כמה שיותר קטן ככה טוב!

חוץ מזה אני צריך משהו באזור ה20 גיגה ומעלה.. (אם זה בעייתי אפשר לרדת ל16)

ודבר נוסף (שנגזר בין השאר מזה שאני רוצה שהוא יהיה קטן) זה שהוא יהיה מבוסס פנימי ולא דיסק קשיח..

דברים אחרים שיהיו נחמדים אבל ממש לא חובה שיהיו זה מסך צבעוני ואפשרות לוידאו או או משחקים..

לצורך העניין, אם הנאנו החדש היה תומך בעברית הייתי לוקח את הגרסה של ה16 גיגה.. אבל הוא לא.. ואני לא מוצא שום דבר

אחר נורמלי, אז אני אשמח אם תעזרו לי.. גם חשבתי על הטאצ' 32גיגה אבל הטאצ כבר גדול מידי..

תקציב בגבול ההגיוני... אני יודע שרשמתי בכותרת 800.. אבל זה לא אומר כלום.. זתמרת יש לי יותר אבל אני לא כל כך מעורה בשוק הזה אז תקציב הגיוני זו ההגדרה הכי טובה שמצאתי...

תודה!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצתרף להמלצה על ה-I7 לגירסאת ה-16 ג'יגה, ב-600 ש"ח - בדיחה של מחיר.

יבוא רשמי של באג, כמובן. http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=5767&perur=2&t=12&c=390

ב-200 הנותרים, אתה יכול להוסיף מעולות שישפרו את חוויות המוזיקה פלאים. (AKG K324P \ SH CX300)

היתרונות ב-I7 (יש אחד כזה)

ה-I7 נגן קטן. מבוסס פלאש, של חברה מצויינת, כמו גם איכות מצויינת. מספיקה ל-60 שעות נגינה. (תגלה שאתה מטעין אותו לעיתים די רחוקות)

יש לי גם מעט ניסיון עם ה-D2 ומסך מגע של 2.5" מתברר שזה קצת קטן מדי למסך מגע,

ואנשים עם אצבעות גדולות יגלו את העיניין בעיתי במיוחד. כל השאר כמו ה-I7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי תודה רבה רבה!!! עזרתם לי מאוד! אני כנראה אלך על הI7.. בדיוק מה שחיפשתי!!

אוזניות יש לי PX200 והם בינתיים לא עושות לי בעיות ושומעים מעולה.. (למרות שהבסים שלהם טיפה מוגזמים)..

אחלה! :xyxthumbs:

תודה! יום טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...