ממוצע בגרויות/תעודת בגרות + סיימון אמר - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממוצע בגרויות/תעודת בגרות + סיימון אמר

Judas Iscariot

Recommended Posts

הי חבר'ה,

יש לי שתי שאלות לא קשורות אחת לשנייה בשום מצב :P

1)

לפני כמה ימים קיבלתי מהבית ספר שלי את ציוני הבגרויות הסופיים שלי.

לפי חישוב הממוצע במחשבון של אוניברסיטת ת"א - יש לי ממוצע 104, לפי חיושב הממוצע במחשבון של האוניברסיטה העברית - יש לי 106.

איזה ציון פסיכומטרי אני "צריך" בשביל מדעי המחשב באוניברסיטת ת"א? לא הצלחתי להבין כ"כ לפי האתר של האוניברסיטה, הם עושים את זה בחישוב שנקרא "ציון משוקלל" שהוא הבגרות והפסיכומטרי ביחד, אבל לא ברור איך זה מתחלק ביניהם. אודה לעוזרים

1.1)

באחת השורות במסמך שקיבלתי כתוב:

"זכאות לתעודה - זכאי/ת"

עכשיו, זה די מוזר.

אני לא עשיתי בגרות בחינוך גופני בגלל... בעיות גופניות, ונאמר לי שאני צריך להגיש איזו עבודה.

לא הגשתי אותה - כלומר, לא עשיתי בחינה בחנ"ג,לא עיונית ולא מעשית.

אמרו לי שבלי חנ"ג אין תעודת בגרות...

זאת ועוד, ברשימת הציונים המלאה(והמפורטת להחריד) לא מופיע כלל הציון בחנ"ג, וכפי שכבר ציינתי - כתוב במסמך שאני זכאי לתעודה - מישהו יכול לשפוך אור על הנושא?

2) *השאלה הלא קשורה*

חברה שלי שלחה לי את הלינק הבא:

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3644180,00.html

והדליקה אותי לגמרי, בתור מישהו שעושה פדיחות לבד ובחינם, למה לא לעשות את זה עם חברים? :P

אני מת"א, ואני לא כ"כ הצלחתי למצוא את סיימון ת"א, הצלחתי למצוא את סיימון בראשל"צ ובירושלים, אבל לא בת"א - היש מושיע מקרבכם?

וכבדרך אגב - מישהו מכם אי פעם השתתף בכזה דבר? איך זה? D:

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לך למחשבון ממוצע משוקלל (יש מקומות שזה נקרא סכם) של אונ' ת"א/העברית/טכניון/ב"ש/חיפה/בר אילן או כל מכללה אחרת, תכניס את ציוני הבגרויות שלך ותתחיל להכניס ציוני פסיכו' באקראיות, עד שתגיע לקצת יותר ממה שהם דורשים (בכל אונ' הממוצע המשוקלל עובד אחרת. למשל בטכניון, אם אתה צריך 85, תדאג שיהיה לפחות 86. באונ' חיפה, אם צריך 670, תדאג שיהיה לך 690. וכו' וכו' וכו').

1.1. כנראה שהיה לך פטור והבצפר הנפיץ משהו. בעיקרון, זה אמור להופיע בספח ולא בציונים הרגילים. אני מציע לך פשוט להתקשר ולבדוק.

2. תמשיך לחפש :P זה נקרא גם ציד נבלות, אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) חשבתי על זה וניסיתי כמה ציוני פסיכומטרי אפשריים, אבל זה נראה לי כמו דרך מטומטמת במיוחד, לא? :P

2) מה ז"א ספח? וזאת עוד לא תעודת הבגרות עצמה, אלא רק הציונים - אני רק עכשיו סיימתי בית ספר(לפני גיוס).

להתקשר למי לשאול? משרד הטימטום או הבית ספר?

3) הבנתי שציד נבלות זה השם של זה בחיפה... שוב, חיפוש בפייסבוק(שהבנתי שככה קובעים במשחק) מצא משחקים בראשל"צ, אשקלון ואורשלים אל קודס - אבל לא בת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות, לא לכל האוניברסיטאות יש רשימות מסודרות של ציוני הקבלה הדרושים לכל מקצוע. חוץ מזה, הציונים הנדרשים משתנים משנה לשנה (ויכולים להשתנות במהלך ההרשמה) ככה שאין רשימה קבועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח מאד אם מישהו יודע איך להגיע לחברה החיפאים (מצאתי את התלאביבים אבל זה לא עוזר לי).

יש לי אוטו של מטורפים שרק מחכים להקפצה :)

מצאת? פרט! בחיפה גם אני לא מצאתי, רק באורשלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתארגן עכשיו משהו בחיפה בפייסבוק... כנס לעזור אם בא לך.

סיימון סייז-simon says

בפייסבוק.

כרגע זה מתארגן מאחורי הקלעים אבל תרשם לקבוצה ותזמין המון אנשים (כמו שאני עשיתי). תוך שבוע יהיה לנו משהו בחיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...