צריך המלצה לאוזניות עד 150 שקל בערך ... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לאוזניות עד 150 שקל בערך ...

King Of Action

Recommended Posts

אני צריך המלצה לאוזניות עד 150 שקל (שיחוברו לווקמן , אם הפרט הזה חשוב) איכותיות כמה שאפשר .

וכמו כן , האם צריך להגדיל את התקציב או שניתן למצוא איכותיות בתקציב הנ"ל ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

150 ש"ח רק שתדע זה דווקא ממש הרבה ולדעתי במחיר כזה אתה יכול להשיג משהו מאוד איכותי...

לי יש אוזניות לדיסקמן ולמינידיסק של שעלו לי בסה"כ 64 ש"ח והן ממש ממש איכותיות וטובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה ממש איכות אבל ממש רמה קרוב למקצועי בסדר כנס לחנות שמוכרים כלי נגינה חשמליים סינטסיזר וכאלה ובקש מהמוכר

של ימהה לא ולא אחרות ותשמע איזה איכות אתה שומע איזה בסים איזה גבוהים אתה לא תאמין.

אני ממליץ שתגיע אם הדיסקמן שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותה שאלה : סוג אוזניות- earbugs (אלו שנכנסים לתוך האוזן)

באותו תקציב,

הערה: בדקתי אוזניות "איכותיות" (לפי המוכר) של SONY ב-50ש"ח, וממש התאכזבתי - רעשים וכו'...

לא מצאתי אוזניות שנכנסות לאוזן למשתוות לאוזניות המסופקות עם ה-iPod של חברת .

יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצר , אני לא מוצא את ה-SONY MDR CD180 בשום מקום באינטרנט (אני מתכוון בחנויות רשת ישראליות) אז הבאתי לכם דגמים :

אוזניות סטראופונית מקצועיות JWIN USA :

http://www.p1000.co.il/p1000/default.asp?came=10&UrlAdd=hot%5Fsale%5Fproduct%2Easp%3Fg%5Fid%3D851904

אוזניות PANASONIC קליפס דגם RP-HS40 :

http://www.wawawa.co.il/product.php?id=5419

ויש את Genius Headset & Microphone - HS-02N -

ועוד כמה אוזניות בעמוד הבא :

http://www.wawawa.co.il/browse.php?category=1566&offset=8

אני אודה אם מישהו יוכל להכנס ולבדוק את האוזניות ולהגיד לי אילו הכי טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות שנכנסות לאוזן לא יגיעו לרמה של גדולות יותר וחבל אם אתה מחפש איכות רק שנמצאות מחוץ לאוזן.

ולגבי מה שאמרתי הימהה שיש לי אותם כבר 6 שנים ועלו לי בזמנו 280 שקל הם מעולות ביותר למעשה הם מיועדות לנגנים הם לא גדולות במיוחד וצריך מתאם לחיבור מסטראו רגיל למיני דיסק אבל את התוצאה תרגיש בענק איזה הבדל בין הגאנק של וכאלה לבין אלה הימהה

אבל אני רואה שאתה נעול על גאנק סביר וככה גם תשמע או קי תהנה אם הגאנק שתקנה ב50-100 שח. ;)

בכל מקרה על תקנה של coby גרועות מאוד אם כבר אז הסוני שיש בלינק מעל ההודעה שלי או הפנסוניק עדיפות שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות שנכנסות לאוזן לא יגיעו לרמה של גדולות יותר וחבל אם אתה מחפש איכות רק שנמצאות מחוץ לאוזן.

ולגבי מה שאמרתי הימהה שיש לי אותם כבר 6 שנים ועלו לי בזמנו 280 שקל הם מעולות ביותר למעשה הם מיועדות לנגנים הם לא גדולות במיוחד וצריך מתאם לחיבור מסטראו רגיל למיני דיסק אבל את התוצאה תרגיש בענק איזה הבדל בין הגאנק של וכאלה לבין אלה הימהה

אבל אני רואה שאתה נעול על גאנק סביר וככה גם תשמע או קי תהנה אם הגאנק שתקנה ב50-100 שח. ;)

תודה על העצה אבל כפי שאמרתי התקציב מוגבל ל-150 שקל...ואני בספק אם הימהה יהיו בתקציב...אבל עדיין , תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני לא ינדנד יותר לך על הסוני הם נראים לי הכי בסדר ביחס מחיר איכות סבירות .

בהצלחה חבר.

שניה , לאיזה דגם אתה מתכוון ? MDR-V250V - ? אלה שעולים 150 שקל ?

בכל מקרה , מחכה לעוד המלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לדגם הזה אבל עדיף לשמוע לפני שקונים .

אי אפשר...מאיפה אני אשמע ? בקיצר ...לא נורא ...

ודרך אגב , למה האוזניות של קובי גרועות (או שזו פשוט עובדה) ?

ומה עם האוזניות במכירה הפומבית של P1000 , ה-JWIN האלה ? נראות טוב...או שהן סתם חרא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות coby גרועות ביותר היו לי זוג כזה איכות של טרנזיסטור ולגבי הJWIN אני לא ממליץ כי הם לדעתי לפי ניחוש בטן על הפנים לך על מותג ידוע סוני או jvc או נשיונל אני אישית הייתי הולך על סוני .

בהצלחה. בכל מצב תשאל חברים שלך שיש להם מה הם אומרים אולי תקבל רעיון ושוב רק שמחוץ לאוזן מ2 סיבות א.איכות עדיפה בהרבה לאוזניות חיצוניות. ב.זה כואב באוזן ממש כואב אחרי כמה דקות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...