כ- 1.5K +- / בסיסי / ללא ציוד היקפי / דרישות ושאלות בפנים.. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כ- 1.5K +- / בסיסי / ללא ציוד היקפי / דרישות ושאלות בפנים..

ksn1981

Recommended Posts

שלום לכולם,

מדובר במחשב לאחי שירוץ על אקס פי ואולי על ויסטה מתישהו..

המחשב מיועד לשימושים בסיסיים (לא למשחקים ולא ל- OC): אינטרנט, אופיס, סרטים, מוזיקה..

למשל באייבורי:

C2D E7300

G31, GMA 3100, VGA P5KPL-CM

1X2GB (OCZ PLATINUM) 800 CL4

EZcool 450W true

sataII HDD WD 320GB, 16MB

LG DVDRX22

1450 ש"ח

המחשב יחובר למסך LG 20.1 אז אולי יהיה כדאי ללכת (בתוספת של 100 ש"ח) על לוח עם יציאה דיגיטלית (כמה זה חשוב באמת??):

nForce 630i, 7100, VGA/DVI/HDMI GA-73PVM-S2H

ולמרות ששני הלוחות מופיעים ברשימת הלוחות המומלצים בפורום זה אני חייב להגיד שאף פעם לא ניסיתי ובטח שלא צ'יפסט של .. מה יש לכם להגיד בנושא?

המחשב האחרון של אחי מלפני 6 שנים :'( כך שברור שירגיש BOOST אבל השאלה האם זה יתן לו לבצע מולטיטאסקינג לדוגמה: אנטיוירוס ברקע, כמה אקספלורר, 2 קבצי WORD, ברקע,..

בנוסף לא תהיה בעיה להוסיף עוד טיפה לתקציב אבל אם זה עונה על הדרישות אז הייתי מעדיף שלא..

מה אתם אומרים? אשמח לכל עזרה..

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקחת משהו כזה שיהיה עדיף, ובין היתר עדיף מבחינת החנות מאחר ואיבורי לא בדיוק מציעים יחס או מימוש אחריות טובה - כך עולה מביקורות של אנשים. בבקשה :

מעבד:

AMD ATHLON 64 X2 DUAL CORE 4850e (2.5GHz) - 45W - BOX ¤324

לוח אם:

GIGABYTE GA-MA69VM-S2 ¤284

דיסק קשיח:

WD 320GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD3200AAKS ¤241

זיכרון:

KINGSTON 1024MB DDR2 800MHz ¤67

כמות:2

מארז:

RAIDMAX APEX w/o PSU ¤166

ספק כוח:

FSP 300W : ATX300-PNR ¤119

מחיר סופי: ¤1268

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

זול יותר משמעותית, חלקים איכותיים שיספיקו לו מעל ומעבר ומארז וספק עדיפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ivory.co.il/product.asp?productid=1294&CatCode=1

זה המחשב נכון?

מחשב מעולה תוסיף את הספק EZCOOL ב30 שקל וסך הכל 1400 עם 2 ג'יגה ומעבד טובכמו שהמליצו לך וEZCOOL בסדר גמור אני אם אחד כזה 500 וואט ריל והוא מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים בכוח לדחוף לבנאדם מפרט פחות טוב (מעבד יותר חזק לא יתן לו כלום לשימושים שלו) מעט יותר יקר ומחנות שידועה כלא טובה? לא חסרות ביקורות בפורום, בטוח שנתקלתם באחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה..

לא אמרתי את זה..

פשוט בהבדל של 100 שקל

לא שווה כבר הE7300 ?

בקשר לחנות ....

אפשר לקחת ממקום אחר..

רק בלי הספק הזה ....

דעתי האישית ?

הייתי מוסיף את ה100 האלה בישביל ..

(אולי יבוא שדרוג עתידי או משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים בכוח לדחוף לבנאדם מפרט פחות טוב (מעבד יותר חזק לא יתן לו כלום לשימושים שלו) מעט יותר יקר ומחנות שידועה כלא טובה? לא חסרות ביקורות בפורום, בטוח שנתקלתם באחת

תומך, לא רואה סיבה לקנות במקום כמו אייבורי או KSP במחיר הזה למפרט כזה זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שפיספסתי את כל הדיון בזמן אמת אבל לא נורא :)

ראשית כל, תודה רבה לכולם..

אין ספק של- IVORY יש שירות ויחס חרא והם נוטים לזלזל באינטלגנציה ובטח בכספם של הלקוחות בכך שדוחפים כמה שיותר רכיבים ללא צורך.. וההסברים לכך קורעים מצחוק ויחד עם זאת קורעים את הלב.. הם דחפו לסבתא שעמדה לפניי מחשב ב 5K לנכדה בן העשר.. ככה זה כשרוצים למכור בזול אך רוצים למכור המון, שלא לדבר על נציגי המכירות שלחלקם פשוט אין לב!

ועוד רשום שם שזה מקום שמאושר ע"י "אימון הציבור".. מה זה בכלל ?

לענייננו.. אני קונה שם כי הם ממש קרובים אלי.. אני לא לוקח סיכון רב.. אני מתייעץ פה לפני הרכישה.. בודק את הרכיבים אח"כ.. ופשוט זה משתלם לי.. ובואו נודה שאני לא קונה מחשב כזה יקר שאצפה לשירות בשמיים.. ובכל זאת עדיין עדיף לי ללכת כמה מטרים מהבית במקום לרוץ למעבדות רחוקות במקרה הצורך..

היה לי ניסיון קטסטרופאלי קודם עם ובכלל האינטל שציינתי חזק ואין לי בכלל את הבעיה של ה- 100 ש"ח

בקשר לספק יצא לי לראות פה הרבה שהוא לא כזה מומלץ.. רק בגלל שהם מייבאים אותו הוא זול ולפחות להם אין שום ספק במלאי בטווח מחירים הזה.. אני חושב שהוא עדיין עדיף על הג'נרי ובגלל ה- 300W שרשמת אני מבין שגם כשההספק האמיתי של ה EZCOOL יהיה נמוך ממה שמצויין עדיין ייתן משהו שמספיק למערכת הזאת... יש בזה משהו?

שאלה: האם ללכת על האסוס GMA3100/G31 או הג'יגהבייט 630i/7100??

תודה רבה על כל העזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין איך אתה יכול לא לצפות לשירות טוב כשאתה קונה משהו, לא משנה באיזה סכום, אבל בטח שזה משהו שעולה 1500 ש"ח שזה לא עשרים שקל.

אתה צריך לקבל שירות מעולה גם על מחשב ב-900 ש"ח.

תגיד היכן אתה מתגורר, נציע לך חנות חלופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם..

1. אני גר בחיפה

2. אין להם את הספק הזה..

עמוד הספקים הוא http://www.ivory.co.il/category.asp?catcode=409&OrderBy=saleprice

בכלל נראה לי שספק כזה עולה להם זול בגלל זה הם מנסים לדחוף אותו..

מחכה לתשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי..

ותגיד..

ללוח יש שני סלוטים של כך שזה יתרון שה 2GB מגיע בסטיק אחד.. מצד שני למיטב ידיעתי עדיף שהמחשב יעבוד ב DUAL.. אז מה ממליץ.. להוסיף עוד סטיק של 2GB או לבקש שני סטיקים של אחד או להישאר עם סטיק אחד של 2 ????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...