לנסראלה אין בייצים! למישהו יש לינק לוידאו? (קטע מצחיק מהחדשות) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לנסראלה אין בייצים! למישהו יש לינק לוידאו? (קטע מצחיק מהחדשות)

Sting

Recommended Posts

שידרו היום קטע של כתב חדשות ערבי שמנסה לשדר מתוך נהריה לאחר ירי הקטיושות כאשר ברקע עומדים מלא ישראלים ש"מפריעים" לו תוך כדי שהם מנופפים בדגלים וצועקים שנסראלה פחדן, השיא היה כאשר הכתב ראיין קשיש זקן במיוחד (מזכיר את שתי הזקנים בשבוע סוף) שאמר לו "שנסראלה יצא מהבונקר, אין לו בייצים!!!"

כשראיתי את הקטע הזה נשפכתי לריצפה מרוב צחוק :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ואני חייב להשיג תיעוד שלו.

למישהו יש לינק לזה?

נ.ב

שודר מספר פעמים בחדשות ערוץ 10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל ג'זירה מערביים ?!

טוב אחי...

יגאל, אל ג'זירה מערביים בערך כמו שהחמאס מערבי.

אף אחד לא אמר שהם הוגנים או אוהדים את , אבל כן הם מערביים במובן שהם לא תחנה דתית ולא משוייכים לארגון טרור.

http://www.youtube.com/watch?v=ZdhRpyhhgfs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות הם מניפים דגלי ושרים ומעלים את המצב רוח

ומה אתה עושה לטובת המצב?

אני בטוח שכלום.

אני שמח שיש לנו אנשים כאלה במדינה עם חי !!!!!

:silly:

למי? לעצמם? לערבים שרואים אל ג'זירה ואומרים "חחחחח איזה מפגרים היהודים האלה"? לכתב? (שבלע אותם עם האימרה "וכשיש הפצצות אתם לא בורחים למקלטים?")

אני לא לצידם (ערבים או אל ג'זירה) אבל הצביעות (וההתנהגות) הזאת לא מובילה לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בסדר והם אחד הפרצופים של המילחמה , אין צורך לדאוג לדמית - את זה אפשר להשאיר ללוזרים , מנצחים ניראים טוב וסקסים , בבונים או לא בבונים אפשר להבין אותם אחרי כל כך הרבה קטיושות .

אל ג'זירה הוא ערוץ אנטי ישראלי ויתמכו בכל מה שנגד , זה יכול להיות טרור או דת או סתם בתחוריות ( רק לצורך הדוגמה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...