מאיפה אני משיג רצועת ראש חדשה לHD595 ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה אני משיג רצועת ראש חדשה לHD595 ?

iakovl

Recommended Posts

כבר כמה זמן שאני משתמש בHD595 שמתי לב שמשום מה הם דביקות

עכשיו לקחתי את הזמן והסתכלתי על רצועת הראש, החלק המרכזי בה הרוס, הוא לא קרוע אלא נהיה "גומי" גמיש כזה.

מאיפה אני משיג תחליף במחיר נורמלי? הרמתי טלפון ל"קילים" היבואנים של סנהייזר בארץ והם זרקו לי מחיר של 95+- ש"ח על חלק שעולה 15$.

הבעיה היא שהחלק שמצאתי באתר של סנהייזר לא מצויין שהוא מתאים ל595

יש למישהו מושג אם זה מתאים ל595 שלי (אני מאמין שכן)?

והאם לדעתכם שווה לעשות הזמנה מחו"ל או פשוט לשלם את ה95 וזהו

ועוד דבר אחד,

איזה סטנד לאוזניות יש לכם אם בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לרצועת ראש אין לי שמץ של מושג. סה"כ תבדוק אם משתלם לך להביא את הרצועה מחו"ל ואם בכלל היא תואמת את ה595. תשכלל את הכל ביחד עם משלוח והכל ואם תמצא לנכון שאתה חוסף פה "הרבה" ולא איזה 5 שקלים ( :lol:) אז לך על זה לדעתי...

עכשיו, לעניינינו..

בנוגע לסטנד , אני אישית בדרכי ממש עכשיו עומד לעבוד על בניית מעמד מעץ ובסוף אני צובע אותו בלקה. אם אתה רוצה אתה תמיד מוזמן לקנות אבל לא נראה לי שיש פה טעם לקנות משהו שאתה יכול לבנות ואפילו מלגו! (כן כן, מלגו!!!) סה"כ המטרה של המעמד זה שיהיה יציב וחזק והאוזניות ישבו עליו בכיף..(ולא יווצר לחץ בנקודה אחת שתהרוס ת'קשת אלא תתפרס על המוט שמחזיק אותם.)

אם אתה מעוניין במשהו "מיקצועי" ואמיתי אתה יכול לקנות מחזיק של סנהייזר שיבוא לך בטוב עם ה-595 שלך.. ;D למרות שגם כאן אני לא רואה טעם לשלם על משהו כשאתה יכול לבנות משהו מאוד יפה וזה יחסית קל וזול ואתה יכול לבחור את העיצוב של זה לבסוף... ;)

אני אתחיל לעבוד על הסטנד שלי היום-מחר וברגע שאסיים את כולו ואסיים עם הצביעה אני אעלה כדי שעוד אנשים שמעוניינים יוכלו גם לעשות/ לראות/ לא יודע.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

95שקל ובחו"ל 15$. מה אתה מתקמצן? משלוח יעלה לך יותר מההפרש.

סטנד תקנה פשוט מאיקאה. יש להם מעמד לגליל נייר למטבח ב-35 שקל. לי יש כזה וזה עושה את העבודה מצוין.

תכננתי לבנות כמה סטנדים (עכשיו אני גם עובד בנגרייה אז יש לי גישה לכל החומרים והכלים הרבה יותר בקלות) אבל זה יותר מדיי עבודה בשביל דבר שולי כל כך (במיוחד שאין לי מה לשים עליו גם ככה).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

95 שח למוצר שעולה בחו"ל 15$ זה למרבה הצער סביר לגמרי לפי המצב בארץ.

תוסיף לזה דמי משלוח וכמה תרוויח אם תזמין מחו"ל? איזה עשרה שקלים? לא נראה לי שווה את זה (גם כל העניין של לחכות, חבילות שהולכות לאיבוד או מגיעות באיחור של חודשים, מה לעשות כשמגיע חלק לא נכון או שבור ועוד שאר צרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...