Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 63 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

שעה לפני הסוף משנים את התאריך בביוס ומפסיקים להתחבר לאינטרנט...

חחחח.. גדול :lol:

אגב, אני מאוד בספק שהשיטה (המשעשעת) שלך תעבוד בכלל. הטריק הזה של "להחזיר את השעון אחורה" הפסיק לעבוד כבר לפני 10 שנים בערך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגב, אני מאוד בספק שהשיטה (המשעשעת) שלך תעבוד בכלל. הטריק הזה של "להחזיר את השעון אחורה" הפסיק לעבוד כבר לפני 10 שנים בערך..

תתפלא, זה עדיין עובד בהתקנת תוכנות לסלולרי למשל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אתה עושה סיפור מהתקנת מחשד עוד כמה חודשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה למה? ככה.

כי התקנת מערכת חדשה (נקיה ולא שדרוג) זה סיפור של ימים שלמים של הגדרות מחדש. זה לא נגמר ב-40 דקות של ה-Install... ::)

אם אני מחליט לפרמט עכשיו את כונן C (שמכיל אצלי רק את מערכת ההפעלה ותו-לא, אפילו ה-documents and settings נמצאים בכונן D) ולהתקין את ה- מחדש - זה סיוט. ובכלל לא בטוח שאני אצליח לחזור לאותה מערכת שיש לי עכשיו.

למשל, יש לי טוויק שמאפשר לי לארגן מחדש את האייקונים והחלונות ב-taskbar. איפה אני אמצא אותו עכשיו מחדש? צריך להתחיל לחפש הכל מחדש.

אף אחד לא אמר שזה "לא אפשרי", אל תתלהב בקיצוניות שלך.

אני רק אומר שזה באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה למה? ככה.

כי התקנת מערכת חדשה (נקיה ולא שדרוג) זה סיפור של ימים שלמים של הגדרות מחדש. זה לא נגמר ב-40 דקות של ה-Install... ::)

אם אני מחליט לפרמט עכשיו את כונן C (שמכיל אצלי רק את מערכת ההפעלה ותו-לא, אפילו ה-documents and settings נמצאים בכונן D) ולהתקין את ה- מחדש - זה סיוט. ובכלל לא בטוח שאני אצליח לחזור לאותה מערכת שיש לי עכשיו.

למשל, יש לי טוויק שמאפשר לי לארגן מחדש את האייקונים והחלונות ב-taskbar. איפה אני אמצא אותו עכשיו מחדש? צריך להתחיל לחפש הכל מחדש.

אני רק אומר שזה באסה.

כמוני כמוך כם הבדל קטן, אצלי יש מה קוראים אותו בעיברית "בלאגן מסודר"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אומר שזה באסה.

7 עושה את זה בלי שום טוויק 8)

ברוך הבא לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא עוד דוגמאות ואני אמשיך לשלול אותן עם העתיד!!! :jump:

המחשב הוא הבייבי שלי, ואם אני יכול לשים לו כסאות נוחים יותר והגה כוח אז אני שם...

מה התוכנה האחרונה שהתלהבת ממנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח עוד דוגמה - בהתקנה מחדש אני אצטרך להגדיר מחדש את כל הגדרות הדרייברים שלי (בעיקר לכרטיס קול ומסך) - שים לב הגדרות ולא "התקנת דרייברים", אל תגיד לי "7 מתקינה הכל!". אני אצטרך להגדיר מחדש את כל ההגדרות של FFDSHOW, אני אצטרך לקבוע מחדש את כל שיוכי הקבצים שלי. למשל, שקובץ nfo יפתח ב-notepad ולא בדבר הזה של מיקרוסופט, וגם תוכנות מותקנות שאני אצטרך להתקין מחדש - winzip/rar/amp ועוד.

אני אצטרך להתקין מחדש תוכנות רבות, למשל , adobe-ים למיניהם, ושאר תוכנות שעם כל הכבוד לזה שהן מותקנות בכונן D - עדיין לא יעבדו ללא התקנה מחדש כי את הדרייברים שהיו להן בסיפריה של הווינדוס מין הסתם נמחקו.

אני אצטרך לחכות ימים כדי שרשימת ה-often used programs תתעדכן לרשימה שאני רוצה..

ועוד ועוד...

אז אתה יכול להישאר פאן בוי של , אין לי בעיה עם זה...

אבל אם שאלת אותי למה אני עושה כזה "סיפור" מהתקנה של מערכת חדשה - אז הנה. אין לי עצבים לימים שלמים של הגדרות מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע עם השפה הזאת או שתמצא את עצמך במקום אחר.

ויש לי את התוכנה הזאת (יותר נכון את קובץ ההתקנה שלה, העפתי אותה כי היא מחורבנת ואין לי מה לעשות איתה) מתאריך "‎יוםרביעי ‎18 ‎יוני ‎2003, ‏‎17:21:18".

אתה בכלל נולדת בתאריך הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...