Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 10 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

הערבושים קיבלו גרסה משלהם, ואנחנו לא? :pissed:

יש כ- 1.5 מיליארד מוסלמים בעולם, לעומת כ- 14.5 מיליון יהודים בעולם. עכשיו אתה מבין למה יש גרסה ערבית ועדיין לא עברית (לא נכנס לכמה דוברי עברית/ערבית)...

מוזר בקישור שקבילתי במייל זה נכנס לי ורשם לי

ERORR

The site is currently experiencing technical difficulties, please check back in the next business day

מאז הפרסום של פתיחת ההורדה של WIN 7 Beta לציבור, האתרים הללו נופלים וחוזרים לסירוגין בעקבות כמות הגולשים שנכנסים אליהם ומרעננים אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש כ- 1.5 מיליארד מוסלמים בעולם, לעומת כ- 14.5 מיליון יהודים בעולם. עכשיו אתה מבין למה יש גרסה ערבית ועדיין לא עברית...

מאז הפרסום של פתיחת ההורדה של WIN 7 Beta לציבור, האתרים הללו נופלים וחוזרים לסירוגין בעקבות כמות הגולשים שנכנסים אליהם ומרעננים אותם...

זאת אומרתש אני צריך לחכות כל פעם ליכנס לאותו קישור לחכות 10 דקות שהוא יטען ויכול להיות שאני יקבל הורדה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרתש אני צריך לחכות כל פעם ליכנס לאותו קישור לחכות 10 דקות שהוא יטען ויכול להיות שאני יקבל הורדה??

ההורדה לציבור אמורה להפתח אחרי 23:00 (שעון ישראל), והסבירות היא ש- MS מתכוננת לכך, אבל עוד סביר להניח שעדיין יהיה לחץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי אם הגירסה שתשוחרר גורסת את הגירסה הקיימת (VISTA)

או פשוט מעדכנת אותה -UPGRADE

לא עדיף לפצל את כנון C נגיד באמצעות Acronis Disk Director

ולהתקין את ה WIN7 במחיצה החדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני נכנס לאתר ולוחץ על DOWNLOAD זה מביא לי 2 מירורים להורדה, ברגע שאני לוחץ על אחד מהם (לא משנה מי, שניהם אותו דבר) זה לוקח אותי לאתר של ואני לא ממש מצליח להבין איפה ההורדה. אשמח אם תסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...