Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 230 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

בויסטה לא הייתה לי בעייה כזאת, זה הציג את הכל והשתמשמתי בVISTA CODECS. עכשיו עברתי ל-7 אז אני מתקין WIN7 CODECS..

ורק את לקבצים האלה הוא לא מציג THUMBNAILS, אבל את הקבצים עצמם אני מצליח לנגן זה כן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה גירסת N? אתה מדבר על 7 או המקודדים?

על מערכת ההפעלה

זו הגירסה בלי IE, מדיה פלייר וכנראה גם בלי הקודקים המובנים.

זה בגלל הועידה שהיתה שאסרה על מייקרוסופט לשווק את התוכנות האלה על גבי מערכת ההפעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הוא אותו מחיר (אפילו יותר ;D בכמה מקרים) כי זה לא שיש להם אפשרות לקנות עם או בלי זה פשוט מוכרים באירופה רק גרסאת E/N

ומבחינת המחיר לפחות לפי מה שראיתי שדפקו בפאונדים בבריטניה יוצא לך פי כמה וכמה על הגרסאה המלאה בדולרים בארה"ב

ואם אתם מחפשים הפרשים במחירים אז עדיף לעבוד לחשב לפי שערי המטבע (כמו שאתם עושים למשחקים) או בכלל לא לבזבז זמן על שטויות ולקנות גרסאת באחד המבצעים (לפני שאיזה נגיד ימשיך לנסות להעלות את שער הדולר)

אז מה אתה מרוויח באותו מחיר? כמה מגה מסכנים ופחות תוכנה שיכולה לשמש אותך לבמקרה חרום לגיבוי

חוץ מזה הגרסאותת הנ"ל יגבילו אותך לעשות שידרוג לWIN7 (אם אתה מאלה שלא עושים התקנה נקיה)

מה גם שגרסאה הסופית צפויה לצאת יותר מאוחר רק אחרי שהאיחוד יאשר אותה סופית סופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות שמיקרוסופט שיחקו אותה עם ה 7

הם מוצאים או "מדליפים" כל שני וחמישי גירסה שונה

מרוב גרסאות רוב המשתמשים מתייאשים ומחכים.

הם הצליחו איתי. עד היום לא הורדתי שום גירסה של 7 מחשש שהיא לא תיהיה קרוב למושלמת.

ושאני סתם יפרמט את המחשב ואחרי זה יתתחרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...