Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 182 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי,

האם ניתן להתקין את הווינדוס 7 ללא צורך בפירמוט? והאם ניתן לחזור למערכת ההפעלה הקודמת [במקרה הזה XP]?

לא.

צור מחיצה חדשה תקציב לה לפחות 40 ג'יגה, תתקין ווינדוס 7 ותעשה DUAL BOOT עם . :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

צור מחיצה חדשה תקציב לה לפחות 40 ג'יגה, תתקין ווינדוס 7 ותעשה DUAL BOOT עם . :jump:

אני די בור בתחום, אתה יכול לחזור על זה בעברית?

ד"א - אם הWIN7 מספיק יציבה אז אין לי צורך לשמר את הXP, כמוכן אני הולך להתקין את הWIN7 על המחשב הראשי שלי [והיחיד].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה? אין לי כזה דבר.

של ה DVD או של ההרד דיסק?

של ההארד דיסק.

איזה דגם זה בדיוק? אני אמצא לך את הדרייבר שאתה צריך.

PILA, במהלך ההתקנה של WIN 7 אתה יכול ליצור מחיצה חדשה ולהתקין עליה את המערכת הפעלה.

DUAL BOOT הכוונה שגם XP וגם WIN 7 יהיו מותקנות על המחשב ותוכל לבחור ביניהם כשהמחשב נדלק.

לגבי היציבות של 7, כן המערכת יציבה מאוד (מנסיון על 8 מחשבים)

אבל אם אתה כבר מתכוון להתקין אותה כמערכת ראשית, הייתי ממליץ לך אולי לחכות מעט כי הRTM (גירסה סופית אם כי לא ניתן לרכוש אותה בהליכים רגילים)

צריכה לצאת בטווח הזמן הקרוב (סוף החודש או תחילת חודש הבא).

תעזר בזה: http://gizmodo.com/5146574/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית משתמש רק ב7 מעולם במשך חודשיים לא קרסה לי קפאה או כל שטות אחרת שהיתה באחיותיה הגדולות מומלץ בחום אני מצפה בקוצר רוח ליציאת הRTM אין ספק זו מערכת ההפעלה המתקדמת ביותר מאז ומעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את בילד 7100 RC1 אבל השתמשתי בה המון זמן אז אני רוצה לשדרג אותה לגירסת 7231.

העניין הוא שאני הבנתי שצריך לעשות איזשהי פעולה קטנה על מנת לבצע שידרוג בין הגירסאות.

עוד בעיה קטנה שאני התקנתי תוספת עיברית ואני לא יודע אם זה בכלל יהווה בעיה.

תודה.

נ.ב.

כדאי להתקין גירסה 64ביט?

כי נראה לי שהמעבד שלי תומך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 1.5 אז אין מצב.

אז פשוט לטעון את הISO בדיימון טולס ולבחור בשידרוג? לא צריכה להיות שום בעיה עם העיברית ו\או שידרוג מחלונות 7 לחלונות 7?

שואל פעמיים רק ליתר ביטחון כי אני רוצה לדעת פיתרונות לבעיות מראש. שוב, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה...

המסך שלי הפך לשחור לבן..

זה קרה אחרי שאחי שיחק במחשב....והוא מיזער תמשחק והכל הפך שחור לבן..ושהוא חזר למשחק גם המשחק הפך שחור לבן..

לא מצאתי שום דבר שיגרום לי להחזיר את זה...מה עושים?..

אני עם WIN 7 RC 7100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...