עזרה באוברקלוק ל - E8400 עם P43 DS3L הגעתי ל3762 MHZ ולא מצליח לעלות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה באוברקלוק ל - E8400 עם P43 DS3L הגעתי ל3762 MHZ ולא מצליח לעלות

DaNiEl360

Recommended Posts

שלום לכולם :)

החלטתי לעשות OC למעבד שלי אז חיפשתי מדריך באינטרנט.

מצאתי מדריך שפשוט אמר להעלות את המתח ל - 1.26250 ולקבוע מחלק ל 1:1.

עשיתי את זה ועברה בדיקה של 3 שעות שהמעבד על 3.6 GHZ.

אחר כך נכנסתי לדיון הבא שמצאתי:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=385106.0

ויש לי מערכת בדיוק כמו של האיש שפתח את הדיון רק שהזכרונות שלי הם 800MHZ 4-4-4-12 HK.

והגעתי פחות או יותר לאן שהוא הגיע עם פחות מתח למעבד גם ל 3762 MHZ.

אם אני מעלה את ה - FSB מעל 418 המחשב לא עולה והביוס מחזיר להגדרות רגילות בשביל להעלות את המערכת.

כל מה שאמרו בדיון עשיתי, ושזה לא עבד החזרתי את הכל על AUTO ומתח כמו שציינתי למעלה ואותו מחלק של 1:1.

כרגע אני מריץ בדיקת יציבות והיא עובדת בסדר כרגע.

אז רק רציתי לשאול אם הלוח אם כבר מגביל אותי (שזה לא כ"כ נורא, בכל זאת 3.7 GHZ זה מכובד).

ואם לשנות עוד משהו בהגדרות אם יש צורך ממשי.

ואם אפשר לתת פחות מתח למעבד או שאין צורך וכדאי להיות על בטוח ולהישאר על המתח הזה.

והמעלות בסדר, בבדיקה עם REALTEMP במנוחה 37 מעלות ובמאמץ 45מעלות.

תודה רבה לכל העוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שאני חציתי את ה400FSB עם הלוח הנל עם מעבד QUAD שזה הרבה יותר קשה עבור הלוח.

בכל אופן, כדי לבדוק את מגבלת הFSB של הלוח שלך אתה צריך להוריד את המכפלה ולהעלות את הFSB וכך תוכל לדעת באיזה תדר FSB הלוח מתחיל להגביל ועד אותו תדר תדע שאם משהו מגביל אותך זה לא הלוח לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה.

אז אני אשאיר אותו כמו שהוא עכשיו.

כרגע הוא כבר שעה בבדיקת מאמץ ואני אתן לו להמשיך עוד כמה שעות או אפילו כל הלילה.

אני לא מאמין שמשהו אחר מגביל אותי חוץ מהלוח, וכמו שיש עוד מישהו באשכול שנתתי קישור אליו שנמצא באותו מצב כמוני.

ואני לא רוצה להתחיל ניסויים של עד איזה FSB הלוח מגיע.

אז אני אשאיר את המהירות הזאת וגם ראיתי שיפור ב PI וגם במדד חווית הכל אצלי על 5.9 והדיסק קשיח על 5.7 והמעבד היה 5.6 ועכשיו הוא 5.8 :)

ואם יש עוד תגובות אז תגיבו, אני עדיין עוקב אחר הדיון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באס של 420+- ללוח האם הזה זה לא חדש...וזה לא הגבלה..רוב הסיכוי שהזיכרון הוא זה שמגביל אותך..

אם אתה מעוניין נסה לשחרר תזימונים לעלות מתח ואז לעלות את הבאס שוב ל420+-..ולראות מה קורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר בפוקס אמר לי שהHK יכולים להביא אותי עם תזמונים כאלה אפילו ל 1066.

וניסיתי כבר לשים 420 ולהעלות מתחים ולשחרר תזמונים בכמה דברים, ולא עבד.

וקראתי באינטרנט איפה שמצאתי שהלוח מוגבל עד 419 אצל רוב האנשים :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, הדרך למצוא את הFSB המקסימלי זה על ידי הורדת המכפלה ומציאת תדר הFSB המקסימלי, אתה עושה מזה סיפור, אבל זה מאוד מאוד פשוט.

ברגע שמצאת את הFSB המקסימלי אתה יכול לתת עוד קצת מתח לגשר הצפוני ותוכל אפילו לעבור את התדר המקסימלי שמצאת.

דבר נוסף, יש לך שם את המכפלה עם הSTRAP, אני מקווה שאתה עושה של 400...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם יש טעם בכלל?

קראתי מלא באינטרנט שאנשים לא הצליחו לעבור את ה 3.7 GHZ.

ואני לא מבין עד כדי כך בOC, מה יעזור לי להוריד את המכפלה ולהעלות את הFSB? זה שוב יתקע באותה נקודה וייתן OC גבוה יותר לזכרונות לא?

וגם איך אני אוכל לעבור את התדר המקיסמלי עם העלאת מתח אם כבר ניסיתי להעלות מתחים...

אז תסביר לי בבקשה, אני קשוב ומנסה להבין אם יש אפשרות לעבור את ה - 3.7 בלוח שלי.

ותודה לך :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון לזה שתבדוק את המMAX BUS בלוח האם שלך...על ידי כך שתוריד מכפלה למינימום ותעלה את הבאס..

תוכל לראות אם הלוח אם באמת לא עומד בבאס של 420+-..אבל העניין הוא שהזיכרון הוא גם ממגבלה במקרה שלך..ולכן זה לא הכי אפקטיבי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אז יש גם מגבלות של ה -BUS בלוח?

אז אם אני אעשה זאת ואשים באס של 420+- וזה יעבוד זה אומר שמשהו אחר מגביל אותי?

למשל מתחים?

וכן באמת זאת בעיה לעשות OC עם מכפלה 7 כי הזכרונות ממש יגבילו ואני לא אוכל לעבור את ה - OC שעשיתי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...