בעיה בכרטיס טלויזיה שרכשתי באינטרנט - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס טלויזיה שרכשתי באינטרנט

Recommended Posts

יש לי כרטיס שבהקלטה משמיע רעשים מגעילים ...

שמעלים את השמע : BDA ANALOG CAPTURE שומעים רעשים מגעילים אם אני מוריד את זה לשמע נמוך בקושי שומעים את הרעשים אבל ההקלטה גם עם שמע נמוך

ניסיתי לחבר את הסאונד דיגיטלית עם כבל RCA ( אדום לבן ) הרעשים פחות גדולים אבל שומעים עדיין הפרעות וזה מעצבן

ניסיתי הכול להחליף כבל , מערכת מחובר AUX , ישירות בין הממיר למערכת שומעים מצויין בלי רעשים שמחברים בין הכרטיס TV לממיר יש רעשים חזקים

אם אני מפסיק את הכרטיס ומגביר את העוצמה של הקול לא שומעים כלום אם אני מגביר את העוצמה של הכרטיס TV שומעים רעש מטורף.

" עוצמה ראשית " תקין .

שאני מעלה את ה BDA ANALOG CAPTURE כדי להגביר את הקול ואת עוצמת ההקלטה יש רעשים .

מה אני צריך לעשות ?

מישהו נתקל בזה ?

אני יכול בעיקרון לשמוע ולהקליט אבל במחצית מהסאונד (אפילו פחות ) אחרת אני אשמע רעשים וזה מבאס , וכו' אין רעשים שהנגן TV סגור .

ועוד שאלה : שאני מקליד בוידאו לטלויזיה לא משנה באיזה עוצמה של קול אני תמיד יוכל להגביר את הסאונד בכרטיס TV העוצמה שאני שומע ומקליט ככה זה נשאר ואי אפשר להגביר את העוצמה למה ?

נ.ב.

שאני רואה אנלוגית דרך כבל אנטנה התמונה יותר יפה ( רואים קצת נקודות לא נורא ) מאשר דרך כבל SVIDEO ( כניסה לכרטיס TV ) שבצד השני RCA ( כניסה לממיר ) ואז התמונה חיוורת ממש מגעיל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...