מעוניין בכרטיס קול - תקציב 1500 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בכרטיס קול - תקציב 1500 ש"ח

FastJack

Recommended Posts

שלום.

אני מעוניין לרכוש כרטיס קול למחשב.

חשוב לי שיהיה לכרטיס יציאת RCA ע"מ שאוכל לחבר אותו למגבר שלי.

הייעוד הוא לשמיעת (Audiophile) בסטריאו.

התקציב הינו גמיש מכיוון שאני לא כל כך בקיא במחירים.

אשמח להמלצות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסים של E-MU (כגון ה-1212) נחשבים לבעלי סאונד מעולה ונקי.

גם כרטיסי ה-audiophile של m-audio מאוד "נחשבים". ESI גם הם מייצרים כרטיסים לאולפן הביתי שמוציאים סאונד מעולה.

כל החברות האלו משתמשות בממירים (DAC) הטובים ביותר שיש כיום בשוק ובכרטיסים היותר יקרים שלהם גם שאר האלקטרוניקה בד"כ מאוד טובה (קבלים וכו'). הכרטיסים האלו מיועדים בעיקר לאולפן ביתי ולכן הם לא ממש מתאימים לסרטים ו/או משחקים (גם אין להם מתאימים לכך).

בנוסף, אם אין לך מערכת ממש טובה (מגבר+רמקולים או אוזניות) יתכן וגם "סתם" כרטיס קול מעולה (כמו ה-revolution 5.1 לדוגמא שיש לי שנחשב למאוד "מוזיקלי") ייתן לך תוצאות מספקות.

ניתן למצוא כרטיסים מעולים (כפי שהזכרתי או דור קודם להם) ביד שניה ובמחירים סבירים, צריך רק סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, אם אין לך מערכת ממש טובה (מגבר+רמקולים או אוזניות) יתכן וגם "סתם" כרטיס קול מעולה (כמו ה-revolution 5.1 לדוגמא שיש לי שנחשב למאוד "מוזיקלי") ייתן לך תוצאות מספקות.

ולכרטיס הזה יש יציאות RCA? או יותר נכון, אני מחפש דרך להעביר למגבר אות אנלוגי מהמחשב. איך אני עושה את זה בצורה הטובה ביותר, ובעזרת מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל הקטע של מרבית כרטיסי הקול, שיש בהם רכיב שממיר את האות הדיגיטלי מהמחשב לאות אנלוגי (DAC). בכרטיסים האיכותיים יש DAC איכותי וכל האלקטרוניקה מסביב מתוכננת היטב ואיכותית אף היא.

כל הכרטיסים שצינתי מוציאים סיגנל אנלוגי, הם גם יעשו את ההמרה מדיגיטלי לאנלוגי טוב יותר מרוב הרסיברים הבייתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-1212M אחלה לדעתי. הוא לא נוח בגלל הדרייבר המטומטם, אבל בסאונד נטו הוא טוב יותר מהמתחרים שלו. יש לו חיבורי TRS, אבל אין שום בעיה לקנות מתאמים ל-RCA או להכין כבלים איכותיים בעלות סבירה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...