קבלת ושליחת פקסים בקו של הוט איך זה עובד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלת ושליחת פקסים בקו של הוט איך זה עובד

114508534

Recommended Posts

היי רכשתי מכשיר משולב של BROTHER שכולל פקס ויש לי בבית קו של , עכשיו יש מודם כזה של שיש לו שתי כניסות LINE1 LINE2 בקו הראשון מחובר הטלפון , איך אני בידיוק מחבר את הפקס לשקע של ה LINE2 או לשקע רגיל בבית ואיך כל הסיפור עובד בידיוק

אשמח לקבל עזרה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שקע לטלפון הבעיה שלא חשבתי בידיוק איפה אני שם אותו שקניתי אותו ואין לי כבל מספיק ארוך כך שאני יכול לחבר את הטלפון גם לפקס, זה לא יעבוד אם אני מחבר את זה לLINE2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי וזה לא ממש מסתדר, הפסק לא מגיע .

יש שני חיבורים אחד LINK ואחד EXT עכשיו ניסיתי לחבר את הכבל לשניהם וכל פעם הפקס לא מגיע.

את הפקס עצמו חיברתי לשקע טלפון בבית שהשקע מחובר למודם/נתב או מה שזה לא יהיה הקופסא הזאתי של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סלט עשיתם.

קודם כל המכשיר של זה מתאם לשיחות טלפון

הline2 מיועד לקו טלפו ןשני יעני למספר טלפון נוסף בבית.

כל המכשירים שיש לך בבית עובדים על line 1,ובדיוק אליו אתה צריך לחבר את הפקס,איך לחבר? בשביל זה מגיעה איתו חוברת הוראות,תפתח תקרא ותחבר,לא פיזיקה גרעינית.

לידיעתך:

נתקלתי בעבר בבתים/משרדים בעלי קו טלפון של הוט/012, ובד"כ הם לא מסתדרים עם פקסים.

או שאין שליחה, ויש קבלה, או ההפך. או שאין כלום.

בלי להעליב:חרטוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעלה שירטוט של החיבורים אצלי בבית

ואני אסביר גם כן

יש את המודם טלפון של שהוא מחובר לשקע טלפון שיש לו שתי כניסות, בכניסה אחת מתחבר המודם טלפון ובכניסה השנייה יש מפצל ל 3 שקעים נוספים שאליהם מחובר

1.טלפון

2.טלפון

3.פקס

הטלפונים עובדים, הפקס גם מראה כאילו הוא מקבל פקס ורושם RECEIVING אבל לא מקבל שום פקס.בפקס קיימות שתי כניסות אחת LINK ואחת EXT, לאיזה מהם אני אמור לחבר את הקו של הטלפון?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להעליב:חרטוט.

???

אני לא ממציא דברים. אם אתה לוקח מכשיר פקס תקין לחלוטין שמחובר לקו של 012, ויש בו רק קבלה של פקסים ללא לשיחה, ואתה מעבר אותו לק אחר, של , והכל עובד פיקס. את מי צריך להאשים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...