איך המפרט הזה עד 5500 ש"ח? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הזה עד 5500 ש"ח?

havoc-x

Recommended Posts

התקציב שלי הוא 5500+. בעיקר למשחקים.

אמרו לי שאני צריך מארז עם ספק של 350w לפחות אז אני לא בטוח אם המארז שציינתי פה טוב מספיק.

Intel Pentium IV 2.4C GHz HT 512K 800MHz Socket 478 CPU BOX

ABIT IS7-E Intel 865PE Motherboard (HT,FSB 800,SATA, Dual DDR400, 5.1 Sound, AGP8X,LAN, USB 2)

DDR-RAM 256MB 3200 WinBond Memory

Western Digital 40GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD

Gigabyte RADEON 9700 Pro 128MB Retail VideoCard

Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5'' Floppy Drive

DVD-ROM 16/48 Bulk

LG 52/24/52 Bulk CD-RW

[glow=red,2,300]Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front 300W Case[/glow]

מה עם simbadda? שמעתי שהם לא משהו אבל הם זולים ויש כאלה עם 400w.

מחיר: 5450 ש"ח

יש מקום לשיפורים בהתחשב בתקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכרונות, אני ממליץ שתעבור לTWINMOS, ותקח בדאול (זוג).

הארד דיסק, כדי שתקח 80 GB ההבדל במחיר קטן (תוספת של 150 ש"ח).

צורב, מומלץ ליטאון.

המארז בסדר גמור תשאר איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי שתלך על . סך הכל אם המערכת היא למשחקים אז יתנו ביצועים זהים (אולי טיפה פחות) במחיר הרבה יותר נמוך ככה שתוכל להשקיע או פשוט לחסוך.

זכרונות אני ממליץ לך לקחת 512MB של TWINMOS

סך הכל מפרט טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר לאפשרות שלו בנוגע לתקציב, Nox. מערכת Intel היא אינה משתלמת משום שהיא יקרה בכ700ש"ח ממערכת AMD ומציגה ביצועים זהים.

המערכת שצוינה היא בחירה מצוינת, רק שהייתי ממליץ מעבר לצורב של LiteOn מאז ושהוא מציג ביצועים טובים יותר במחיר זהה. במסגרת התקציב, אני לא חושב שאפשרי לקחת 80GB HDD מאז ושזהו גם שיקול רוכש המערכת (בין אם קיים הצורך ובין אם לא). תוספת זיכרון? גם לא, למרות שיהיה מאוד מומלץ להוסיף בעתיד עוד 256MB לשם הביצועים (ובלי קשר לDualDDR [מאז ושאני ממליץ מעבר לAMD]).

במסגרת המעבד, הזיכרון ולוח האם אני ממליץ מעבר לAXP2500+ אשר מבית AMD, ה8RDA של Epox, במקרה ואין צורך בכרטיס רשת. אחרת, הNF7 של . מודול של 512MB שיפעל בתצורת SCD יציג ביצועים זהים לשני מודולים שיפעלו בDCD, ומכאן ושהפרש המחירים כמעט ואינו קיים, אמליץ לרכוש את הזיכרון מבית TwinMOS. ולסיכום.. AXP2500+, 8RDA/NF7, TwinMOS PC3200 512MB, ו.. תתחדש.

כמובן שעם החיסכון ניתן לשפר את המערכת (80GB אם יש עניין בדבר), אבל, בשום פנים ואופן אין מקום למערכת במקרה של משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...