האם ספק 650W של Corsair יכול להחזיק? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ספק 650W של Corsair יכול להחזיק?

Omry

Recommended Posts

VX550 אמור להחזיק בלי בעיות מיוחדות אבל האמת? בישביל עוד 100 ש"ח היתי לוקח כבר את ה-TX650 שחזק ממנו משמעותית.

בכל מקרה, אם אני זוכר אותך נכון ואת הדיונים שפתחת - אין טעם לנסות לשכנע אותך לרדת מה-4870X2 כי הוא בזבזני. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקחת אותו כי הצעת לי EX58-UD5 עם CF של HD4870 512MB ונראה לי יותר הגיוני לקחת HD4870x2 ו-EX58-DS4, לא? :nixweiss:

ואני גם רוצה לציין שהמשפט השני שלך לא היה ממש במקום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ניפגעת אני מצטער, אבל אני גם לא מבין מה לא במקום.

רק ציינתי שאם אני זוכר נכון את הדיונים שלך בהם חזרת שוב ושוב על כך שאתה לא מעוניין לחסוך - אין טעם להגיד שה-4870X2 לא משתלם כלכלית..זה הכל.

בכל אופן, נראה לי שה-4870X2 עדיף, תכף אנסה לבדוק זאת.

Tom's Hardware - Benchmark 3DMark06 v1.1.0 HDR/SM3.0 Score

אני לא רוצה לפתוח דיון על העניין הזה אבל כמו שאתה רואה בממוצע הם פחות או יותר שווים, והמחיר של שני 4870 נמוך יותר ואני מניח שלכן הצעתי אותם. אם אתה רוצה להמשיך לדון בנושא - יש את פורום הנהדר.

את המלצתי לספק בכל אופן - קיבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכמה זמן יש על הקורסייר אחריות? 5 שנים?

וכמה דציבלים בערך הוא מפיק בעומס? ואתה סגור על זה שהוא יחזיק HD4870x2? כי תמיד אני רואה חרטוטים על זה שצריך 700W מינימום, גם בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה ראית דבר כזה, אבל הוא יחזיק עם הרבה רזרבות. בחו"ל אני לא יודע איפה ראית דבר כזה, אבל אל תשכח ששם המחירים זולים יותר כך שהם יכולים לקחת מרווח ביטחון/פסיכולוגי גדול יותר בלי להרגיש רע בכיס. וכן, הוא מגיע עם חמש שנות אחריות מלאות.

כמה DB אני לא יודע ומספרים בכל מקר לא רלוונטיים.

אבל הוא מקום חמישי ברשימת הספקים הכי שקטים אצל SPCR שידועים כחובבי שקט מושבעים ככה שזה אומר שהוא סופר שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...