המלצה לאל פסק, אולי SL של אדוויס? ושאלה בנוגע לבעייה בספק HEC-300AR-T - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאל פסק, אולי SL של אדוויס? ושאלה בנוגע לבעייה בספק HEC-300AR-T

LI

Recommended Posts

היי,

אני מעוניינת לקנות אל פסק חדש, אני מעדיפה אל פסק מסוג און-ליין מאחר ומערכת החשמל באזור שלי לא הכי יציבה (מנורות משרפות מהר וגם מוצרי חשמל קטנים לא מחזיקים הרבה זמן- כבר מזמן וויתרנו על הרעיון של להחזיק קומקום חשמלי).

על מה אתם ממליצים? ובאיזה מחירים אל פסק מסוג זה מתחילים (שבכלל אדע אם אני יכולה להרשות לעצמי כזה)?

תוכלו להמליץ לי גם על אל פסק שאינו און ליין (למקרה שאלו יהיו יקרים מידי עבורי)?

<<<== מפרט

עוד שאלה- גם צריכים אל פסק? ואם כן איזה מתאים להם?

ושאלה בנוגע לספק- לפני זמן מה רציתי להוסיף עוד מאוורר (120 מ"מ) בראש המארז. אחרי שטרחתי לחתוך את המארז והרכבתי אותו הוא פשוט לא עובד אצלי (חיברתי אותו למחשב אחר ושם הוא כן עובד). יכול להיות שהספק חלש מידי ואני צריכה לשדרג?

תודה שבת שלום וסופ"ש רגוע,

ליז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1800 זה way to much for me.

הסתכלתי קצת פה בפורום וראיתי שממליצים על סדרת SL של אדוויס ואני מבינה שגם הם דואגים לעניין הרעשים בקו החשמל (noise) וכד' ולא רק לנחשולי ומפלי ממתח, נכון?

אם כך, אולי הם מתאימים עבורי? או שהם מומלצים רק לספקים עם אקטיב PFC, כמו שראיתי באחת ההודעות פה בפורום? איזה הספק אני צריכה למפרט שלי?

ניידים מן הסתם לא צריכים Ups כי הם עובדים על סוללה

בנוגע לנייד- הכוונה בזמן שמטעינים אותם מן הסתם...

ואני מזכירה שוב את השאלה בנוגע לספק- לפני זמן מה רציתי להוסיף עוד מאוורר (120 מ"מ) בראש המארז. אחרי שטרחתי לחתוך את המארז והרכבתי אותו הוא פשוט לא עובד אצלי (חיברתי אותו למחשב אחר ושם הוא כן עובד). יכול להיות שהספק חלש מידי ואני צריכה לשדרג?

תודה על העזרה,

ליז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני חוששת בנוגע לנייד זה לא שהוא יכבה כי נגמרה לו הסוללה ואין חשמל אלא שבזמן שאני מטעינה אותו אי יציבות ברשת החשמל תפגע בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקפיצה ומזכירה:

איזה הספק של אל פסק אני צריכה למפרט שלי, בהנחה ששדרוגים שיהיו הם קטנים כמו תוספת , עוד מאוורר וכד'. אולי אני אחליף ספק. תלוי מה תענו לשאלה הבאה שלי על הספק. נראה לי שאני אלך על אל פסק מהסדרה SL של אדוויס. אגב- יצא למישהו לקבל זיכוי כלשהו על אל פסק ישן שלהם בקניית חדש (טרייד אין)?

ובנוגע לספק- לפני זמן מה רציתי להוסיף עוד מאוורר (120 מ"מ) בראש המארז. אחרי שטרחתי לחתוך את המארז והרכבתי אותו הוא פשוט לא עובד אצלי (חיברתי אותו למחשב אחר ושם הוא כן עובד). יכול להיות שהספק חלש מידי ואני צריכה לשדרג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליז היקרה שלום

ראיתי את המפרט שלך והוא מאד בסיסי.לפי דברייך את מתעניינת על הסדרה SL אם כן את יכולה ללכת בשקט את הדגם הכי בסיסי.שכן המחשב

שלך יחסית ישן ואינן צורך הספק גבוה כמו מערכות חדשות.

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3671

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1098

אלה שני הדגמים המומלצים

אפשרות נוספת שהיא באה מניסיון של דיון שלי עם אחד ממנהלי הפורום הוא לשים ספק של חברת אנרמקס ולקחת את הדגם הבא

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1092

בשני המקרים זו אותה עלות אבל חשוב לי שתידעי את כל האפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה Radeon38!

ראיתי את המפרט שלך והוא מאד בסיסי.לפי דברייך את מתעניינת על הסדרה SL אם כן את יכולה ללכת בשקט את הדגם הכי בסיסי.שכן המחשב

שלך יחסית ישן ואינן צורך הספק גבוה כמו מערכות חדשות.

אאוצ' :( קשה להכיר באמת... וכשקניתי אותו הוא היה נחשב באמת למחשב טוב. עכשיו הוא מחשב בסיסי וישן :'(

אז באמת תודה רבה Radeon38. בחרתי בסדרת SL מאחר והם גם מסננים רעשים, דבר שנפוץ בתשתית החשמל אצלנו בשכונה (חרא של תשתית :pissed:).

בהתאם למה שיענו לי בנוגע למה ששאלתי על הספק החליט באיזה מהשניים שהצעת לי מסדרת SL לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למערכת אתלון לא צריך הספק גבוה.ברור שהמחשב שלך בזמנו היה הכי טוב.(כל מחשב נחשב הכי בזמן מסויים עד אשר מגיע לו מחליף ;))

לדעתי למערכת שלך ה SL 800 יספיק בהחלט בהתחשב במגבלות התקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ידעתי שהוא יחסית מחשב ישן, אבל זו הפעם הראשונה שהדבר מוטח כך בפני :)

אתה חושב שכדאי שאחליף ספק?

ובנוגע לספק- לפני זמן מה רציתי להוסיף עוד מאוורר (120 מ"מ) בראש המארז. אחרי שטרחתי לחתוך את המארז והרכבתי אותו הוא פשוט לא עובד אצלי (חיברתי אותו למחשב אחר ושם הוא כן עובד). יכול להיות שהספק חלש מידי ואני צריכה לשדרג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב עובד תקין אם שום סיבה להחליף ספק במידה ואת רוכשת את ה SL אין שום צורך להחליף ספק.

החלפת ספק היתה נדרשת אם היית רוצה לרכוש אל פסק יותר זול.הסדרות הפשוטות יותר עובדות עם ספקים ספציפים עקב הגל הריבועי שקצת מתקשה

לעבוד עם אקטיב PFC.אם אתה סגורה על סדרת SL אין לך מה לשבור את הראש במושגים אלה כרגע.

ישן זה דבר יחסי.

גם המחשב שלי נחשב כבר ישן אבל להרבה אנשים הוא שיא הטכנולוגיה :P.

אם המחשב משרת אותך יפה אין שום סיבה להחליף.הכל עניין של השקפה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר???

זה כל מה שגורם לבעיות??.נסי לחבר אותו בחיבור אחר.יכול להיות שאותו חיבור יושב יחד עם דיסק קשיח וזה גורם לעומס כלשהו.

מאורר לכשלעצמו אינו נחשב צרכן כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...