תיק תקשורת HWZONE - הבלאגן בדרום והסיקור (דיון) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיק תקשורת HWZONE - הבלאגן בדרום והסיקור (דיון)

Mortar

Recommended Posts

בן אדם שפוי זה בן אדם שפוי שרואה את המציאות ואת הפתרונות הגלומים בבעיה

שמאל ימין - זה בולשיט אחד גדול שנועד לרכז כוח מאנשים שהחשיבה היא מלאכה קשה עבורם והם צריכים הגדרות של למשל - ימין ושמאל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה מודע לזה שזה בדיוק מה שליברמן אומר? ::)

זה שליברמן חושב כמוני לא עושה אותו לשמאלני ואתי לימני

ליברמן זה לא קללה - יש לא מעט דברים בהם אני מסכים איתו - אבל גם לא מעט שאני ממש חושב שהוא טועה

אישית אני בכלל לא מצביע כי אני חושב שאין לי למי - אבל זה כבר עניין לדיון אחר (אני כבר לא מצביע מאז רצח רבין)

אני חושב שפתרון צודק וחכם צריך גם לכלול את ערביי באופן שמה שישאר לנו כאן זה מדינה היכולה לקיים את עצמה גם למול המאזן הדמוגראפי

שמאל ימין - זה בולשיט אחד גדול שנועד לרכז כוח מאנשים שהחשיבה היא מלאכה קשה עבורם והם צריכים הגדרות של למשל - ימין ושמאל .

גם עם זה אני לא מסכים - שמאל וימין הן תפיסות לא רק בנוגע למצב הבטחוני מדיני - אל א גם תפיסות בנוגע לכלכלה, חברה מעמד זכיוות האדם וכו'

המשך שבת נעימה לכולנו,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

חזק אתה - אם לא היית אומר ממש לא הייתי יודע ,

המבעס זה אנשים כמו שציינתי - שהמחשבה היא דבר קשה עבורם והתגובה שלך מוכיחה את מה שאמרתי , כלומר מה יקרה אם הימני היגיע למסקנה שהפרטה היא לא דבר טוב , אז עדיין הוא יעשה זאת , רק בגלל שהו ימני או שהוא יגדיר את עצמו מחדש כשמאלני ?

מנהיג טוב זה אחד שהוא גם ימני וגם שמאלני בהתאם למצב .

ולכן אמרתי שאדם שמגדיר את עצמו ו / או דעות הוא אדם לא חושב , אין נוסחה אחת למציאות ולפתרון בעיות ואת זה כולם יודעים ( לפחות מי שחושב ) אבל אני לא מצפה ממך להבין - אז אל תילחץ

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3649416,00.html

וזה ^^^ בנושא אחר - ספירת קאסמים בפייסבוק - מי שמעוניין להצטרף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כותב את התגובה הזו בכל פורום שיש לי גישה אליו כי כבר הגיעו מים עד נפש.

כמו רבים אחרים הזדעזעתי לקרוא על דרישת מפגיני השמאל לקבל רשות לשאת דגלים פלסטינאיים בהפגנה בתל אביב, הכל בשם הדמוקרטיה. עם זאת, אני דוחה חלק ניכר מהטענות שמועלות כנגד המפגינים הללו ע"י ההמון המתלהם, ואני במקש לעשות קצת סדר בעניין. לפני שמי מכם מוצא לנכון להגיב, אני מבקש שתקראו עד הסוף.

נתחיל מזה שישראל היא, כהגדרתה, מדינה דמוקרטית. אחד מהיסודות החשובים של המושג 'דמוקרטיה' היא הזכות שיש לכל אזרח באשר הוא להביע את דעתו על פעולות ממשלתו באשר הן. אבדן האפשרות הזו מהווה צעד ענק לכיוון של משטר חשוך ומעצרי פתע באישון ליל, ואני בטוח שרובינו לא נרצה שנגיע לזה. "פעיל שמאל" הקורא "להפסיק את ההפצצות על עזה כי זה רק יגרום לסבב אלימות נוסף ולא יועיל לישראל" פועל בסה"כ במסגרת החופש הדמוקרטי, וגם אם דעתי או דעתכם קובעת כי אדם זה הוא משוגע (ודעתי אכן קובעת כך) אל לנו לנסות ולסתום את פיו, שמא בהזדמנות אחרת פינו שלנו יסתם בנסיבות דומות, הממשל יגדיר את עמדתינו כ"הזיות" וישימינו בבית משוגעים - כמו שנעשה לא פעם למתנגדי שלטון במשטרים טוטאליטריים.

נמשיך בשאלות הקשות האחרות: "למה לא הפגנתם כשנפלו טילים רק על ישראל? למה אתם מפגינים בתל אביב המוגנת (בינתיים?) ולא בשדרות ובאשקלון"?

אלה שאלות הוגנות שמן הסתם לא תמצא עליהן תשובה מתקבלת על דעת הרוב, אך יש לשים לב לכך שהעדר בסיס מוסרי או הגיון פנימי בטענה זו או אחרת לא משפיע על זכותה להשמע. זכותי לטעון בראש חוצות ששתיים ועוד שתיים הם שבע עשרה, וסביר שלא אזכה לשום תגובה מלבד גיכוחים. זכותי לטעון שיש למנות את אלי ישי לממונה על החינוך החילוני בארץ, וסביר שאזכה ללא מעט קריאות בוז ולכמה יריקות בפרצוף. במילים אחרות - האמת וההגיון שיש (או שאין) בטענה זו או אחרת ישפיעו אך ורק ליחס הציבור ולכמות התמיכה שטענה זו תקבל, זה הכל.

מי שקרא עד כאן עשוי לחשוב שאני דווקא תומך בדרישת נשיאת הדגלים. ובכן, לא.

שני אנשים, א' וב', מתווכחים בינהם. עובר במקום אדם שלישי ונדרש להכריע. האם יהיה הבדל באם יגיד "א' טועה" או "ב' צודק"? ובכן, דווקא כן - ובמקרה שלנו הבדל תהומי אפילו.

כמו שאמרתי, אני תומך בזכותו של כל אזרח באשר הוא לומר "ישראל טועה", גם אם אני כלל לא מסכים עם דעתו, טיעוניו, המוסר מאחוריהם או מצבו הפסיכיאטרי של הטוען. "ישראל טועה" - אך לא "הפלסטינאים צודקים"! לכאורה, שני צדדים של אותו המטבע, למעשה, האחד הוא ביקורית לגיטימית במסגרת החוק על מדיניות הממשלה והשני הוא הבעת הזדהות ותמיכה עם אוייב בזמן מלחמה. אי לכך ובהתאם לזאת, אני אגן על זכותו של מי שזועק "די להפצצות" לעשות זאת - ואילו את המניף דגל פלסטין בתל אביב אשמח להעמיד מול כיתת יורים.

ויפה שעה אחת קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם שפוי זה בן אדם שפוי שרואה את המציאות ואת הפתרונות הגלומים בבעיה

:hizuk:

אברי גלעד כבר אומר את זה הרבה זמן ברדיו וגם אני אחד מדוגלי התפישה הזאת.

לגבי ההפגנות של ה"שמאל" אז העבודה שהם כאילו "שמאל" (הכל היום מרכז אבל לא משנה) ממש לא תומכים בהפגנה הזאת וגם !מרצ! באופן רשמי ז"א שהתנועה והמנהיגים לא תומכים בהפגנה הזאת ועל פי מה שאני יודע גם הם תומכים בפעולה בעזה.

אז מה שאנחנו רואים פה הוא קומץ קיצוני הזוי שלא מייצב שום תנועה ציבורית רצינית בישראל אלא את עצמו בלבד והוא לא שמאל ולא ימין, הוא פשוט אנטי-כל דבר ואנרכיסטי לחלוטין.

בכל אופן אני חשבתי לנסות לעשות דיון על א-פוליטי, שמבקר את התקשורת לטוב ולרע מתוך הראייה של אנשים פה בפורום את המציאות ואת צורת הסיקור בתקשורת שבוודאי בתקופה כזאת צריך להיות כמה שפחות בעל גוון פוליטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שהוא אומר זאת ( גם ) אז נחמד שיש מי שאומר זאת בצורת מדיה נוספת

ובדיוק הבוקר אני שומע את רזי ברקאי ( גלי צה"ל ) מראיין את עמוס גילעד ( אלוף במיל ) והוא רזי חופר ושואל שלאלות שאינני יודע מה התועלת שבהן לאזרח המצוי , כגון האם תיכנסו לערים וכו' , אני חייב לציין את הפקת הלקחים ממלחמת לבנון השניה לפחות בנושא ביטחון שדה , מה שלא מפריע לעיתונאים לחפור ולשאול שאלות שאין להם דבר אחר מלבד להשאיר את הנושא בחדשות ( דרך אגב יונית לוי אלופה בטחינת המוח של אותן ידיעות בטונים משתנים וניסוח שונה קרי יכולה לדבר שעה שלמה על ידיעה אחת בודדה )

אז השאלה שלי , מדוע הם חופרים ?

האם בכלל צריך את החפירה הזו ?

הרי זה מודיעין לאוייב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...