וינדוס 2000 עולה על 640\480 עם 16 צבעים עם ההדלקת המחשב ! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וינדוס 2000 עולה על 640\480 עם 16 צבעים עם ההדלקת המחשב !

KoM

Recommended Posts

הצילו ! כבר תיקנתי את בעיית הריסטרטים אבל בעייה חמורה חדשה צצה !

כל פעם שאני מדליק תמחשב הוא עולה לי ב-640\480 !! עם 16 צבעים, אני מחפש את הגדרות המסך אבל כלום !

מנסה להכנס לדריירקט איקס וחוצץ הגראפיקה לא מופיע שם !!! מה עושים ? עזרה בבקשה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי שלוש פעמים את הדרייברים ! מחדש כל פעם, וכל פעם התקנתי דרך הזיהוי האוטומאטי של הוינדוס על ההתחלה !

ואם תשים לב תראה שכנראה הדרייברים בסדר גמור, אחרת לא היו עולים בסדר אחרי הריסטרט !

עזרה ? :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א)אתה מוכן _בבקשה_ להיות ברור יותר?

מה פירוש:

הדרייברים בסדר גמור, אחרת לא היו עולים בסדר אחרי הריסטרט !

?

אחרי שאתה עושה ריסטרט זה עולה בסדר?

ב)מה זה עושה בפורום חומרה? אם זו היתה בעית חומרה אני בספק אם היית בכלל מסוגל לראות משהו על המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שאתה עושה ריסטרט זה עולה בסדר?

כן ! לפני הריסטרט, כלומר כשהמחשב מודלק בפעם הראשונה זה עולה ב-640\480 עם 16 צבעים... יש מבין ? יש עזרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי קובי, שהמערתכ הפעלה שלך .. לא הצליחה לשרוד את המעבר מהלוחות אם.

תשמע זה גם ווינדווז 2000... מערכת בעייתית בכל העניינים האלה.. ותוסיף לבלאגן שהתשמת בלוח של וויה, בעייתי במיוחד.

הצעתי .. תפרמט... :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי קובי, שהמערתכ הפעלה שלך .. לא הצליחה לשרוד את המעבר מהלוחות אם.

למה לא ציינת שהחלפת לוחות אם?

ישנם מקרים בהם מערכת ההפעלה (NTית ככל שתהיה) פשוט _דורשת_ התקנה מחדש בעת מעבר מלוח אם אחד למשנהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם בכרטיס מסך אין בעית התנקשות/שיתוף של פסיקות, למרות שהדריברים מותקנים לכאורה בסדר...

בעיה זו יכולה לגרום לכך שהכרטיס לא יעבוד טוב.

מה שאתה צריך במקרה כזה להזיז את הכרטיס לסלוט PCI אחר ....זה אמור לפתור את הבעיה. תעדכן אותנו אם זה עזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משונה שנראה כי דווקא הוינדוס 98 SE שרד את זה טוב יותר...

והרשו לי להזכיר לכם כי עבדתי על הלוח יומיים ללא בעיות כלל !

חלונות 98 היא יותר גמישה בכל הנוגע לדרייברים.

תראה, כשאתה מתקין 98 על בקר IDE שהוא לא הצ'יפט עו בקר SCSI היא לא מבקשת ממך דרייבר בזמן ההתקנה(בשלב הראשוני), כי היא בנויה גם להיות FULL PROOF והיא יותר גמישה בכל מה שנוגע לדרייברים ושינויים בחומרה.

חלונות 2000 זאת מערכת קצת יותר סנובית, ששינויים בחומרה מאוד מציקים לה. כשאני עברתי מלוח BX לTUSL2 חלונות 2000 פשוט נשרטה והתחרפנה ולא עלתה אפילו, וביקשה ממני כל פעם לעשות RESET כי אולי הבעיה תפטר או משהו בכיוון הזה. זה לא קרה לי באותו יום, אלא משהו כמו יומיים שלושה אחרי המעבר. בהתחלה התלפאתי שהיא לא זיהתה את החומרה מחדש, אבל כל המכאובים התחילו אחרי שהתקנתי את הדרייברים הכי עדכניים של אינטל. אגב, בחלונות אתה לא צריך להתקין אותם.

בקיצור, יכול מאוד להיות שמערכת ההפעלה שלך נשרטה. אתה עברת מלוח של VIA ללוח של , שיש להם צ'יפסטים שונים לגמרי, צורת הגישה שלהם לAGP היא די שונה, וכמובן הדרייברים שלהם שונים לגמרי אחד מהשני.

תחסוך לעצמך כאב ראש בנסיוניות לסדר שרוטה, ופשוט תתקין אותה מחדש.

ואם אתה מפחד להתקין או חושב שאתה לא יכול להסתדר, אתה יכול לקחת אותה לחנות הקברים השכונתית שיתקנו לך ... :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעשות LOW LEVEL FORMAT, לעזאל?!?!?!?!?

אין לו שום בעיות בכונן הקשיח, כל מה שהוא צריך לעשות זה לפרמט את PARTITION C וכל המידע על הכוננים האחרים ישאר לו.

גם אם הם רק כוננים לוגיים על אותו כונן, ואני בטוח שKOM מספיק חכם לדעת את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...