משלוחים לארץ- האם צריך לשלם לדואר ישראל-תמונת מצב - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוחים לארץ- האם צריך לשלם לדואר ישראל-תמונת מצב

Yklis

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היה לי מקרה מוזר.. בחלק מהחבילות שלי מחו"ל..

רוב החבילות שלי נתפסו במכס - ועשקו אותי לא מעט..

חבילה אחת, שדווקא הזמנתי בשירות EMS המדובר, לא רק שהגיע מהר יותר , עברה במכס (ע"פ מספר המעקב), יצאה משם, הגיעה אלי עד לבית עם שליח

וכל זה עלה לי 35 ש"ח..

בלי מכס, בלי זמן המתנה ארוך (יצא ממש טוב.. אומנם שילמתי קצת יותר על משלוח.. אבל חסכתי לא מעט במכס :smile1: )

הכל עניין של מזל..

אגב.. אם אני אמור לקבל חבילה דרך UPS ולא דרך USPS, איך זה עובד? (מכס וכו'?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

זה הרבה מזל בדרך כלל, יש כאלה שעוברות וכאלה שמעקבים ופותחים, יצא לי כבר כמו שאתה אומר לקבל חבילה שבטוח הייתה חייבת במכס

אבל הם פספסו אותה, מזל שיש גם טעויות כאלה... ;)

UPS אותו סיפור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

....

UPS אותו סיפור....

פחות או יותר כן (הם יתקשרו הרבה פעמים עד שתשחרר את המוצר), אבל יש לקחת בחשבון עלויות מאוד גבוהות של שחרור מהמכס דרכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UPS או כל חברת שליחות אחרת (FEDEX וכו)..יגבו ממך המון כסף..

העניין הוא שהם גובים ממך בסוף..זאת אומרת ברגע שאתה מקבל את החבילה..הם מביאים לך פירוט של שיחרור מהמכס/טיפול וכו..

וזה יוצא יותר יקר מדואר מהיר רגיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באחד הפורומים קראתי על מישהו שהזמין משהו סיני ובהערות הוא כתב להם שיכתבו בתיאור החבילה שזה איזה פלסטיק ב20 דולר כדי

שהוא לא ישלם הרבה מכס והוא קיבל תגובה מהסינים - "אין בעיה, אנחנו רגילים לישראלים". ובאמת כתבו מחיר נמוך והוא כמעט לא שילם מס.

המוצר היה A-HOUR POPCORN A110

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות....זה המצב שמביאים אותך אליו המכס וכו..

גם אני כמה פעמייים..ביקשתי שירשמו שזה מתנה וכו..והכל עבר חלק בלי לשלם הון על כלום..

אין שום דבר רע בזה..הרע הוא שעל חבילה של 100$ אתה משלם קרוב ל200+ שקלים בארץ..למה ? כי הזמנת חבילה מחו"ל.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאד דמיט..

אז כבר לא שווה לקנות יותר כלום בחו"ל.

לעזעזל על כל דבר קטן אני צריך לשלם הון תועפות...

נגמרו הזמנים שהיתי קונה מDX שטויות בדולר-שתיים... עכשיו אני צריך לשלם פי 10 יותר ממה שהמוצר + משלוח עלה לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...