האם קניית HD חדש ישפר את מהירות המחשב שלי במשחקים? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קניית HD חדש ישפר את מהירות המחשב שלי במשחקים?

goldenhand

Recommended Posts

שלום

יש לי מפרט קצת ישן אך עדיין סוחב בכבוד יחסית משחקים של היום

AMD 3700+

Gigabyte Ga -k8n-sli

4x512mb DDR400

samsung 160GB sata 2

Leadteck 8600GT edition.

השאלה האם קניית HD חייתי כמו ה barracuda s.11 500GB של ישפר את הביצועים של המחשב שלי?

האם זמן טעינת המשחקים יקצר?

או שאני לא ארגיש את ההבדל בכלל.

אין לי כרגע כסף לשידרוגים אחרים

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תערוך מבחן ביצועים ב-HDTune או HDTach כדי שנראה מה המצב של הכונן שלך.

למרות שרוב הסיכויים שהתשובה תהיה - לא. אמנם יש כוננים טובים יותר, אך השיפור לא יהיה משמעותי כמו אם תשקיע ברכיבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרדיסק חדש ומהיר יתן לך בערך פי שתיים מהירות הרדיסק.

המינימום שלך הוא נוראי משום מה, אולי זה בגלל שההרדיסק שלך מלא או צריך דיפרג דחוף.

ואולי זה בגלל שרצו לך דברים ברקע שהאיטו את הבדיקה ועיקבו את התוכנה מספיק זמן בשביל שהמינימום ירד כל כך הרבה.

הרדיסק חדש בהחלט יעזור במה שקשור לפעילות הרדיסק.

ברוב המשחקים זה לא יעזור הרבה (אם בכלל).

ובאלו שזה כן יעזור זה רק יעזור בזמני טעינה כבדים במיוחד, וההבדל יהיה כמה שניות לכל היותר.

אם אתה לא צריך מקום אז תמשיך לחסוך ותקנה הרדיסק בשידרוג מחשב הבא (עד אז אולי המחירים ירדו יהיו דגמים יותר מהירים).

אם אתה לחוץ על מקום אז לך על זה.

במידה ואתה מחליט לקנות הרדיסק חדש, תגיד לנו את התקציב ותקבל המלצה להרדיסק מהיר גדול וטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב360 שקל בערך אפשר לקנות 640GB של WD או שהם יותר מהירים מכל ה500GB למיניהם.

אם ממש חשוב לך לחסוך אז אפשר לקנות 500GB של בערך ב100 שקל פחות.

זה אומנם לא מהיר כמו ה640GB אבל זה לא כל כך רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה סמסונג אתה מדבר?

אני יודע שהכונן של הוא בין ה500GB הכי מהירים שיש, כמובן שבמחיר נורמלי ולשוק הרגיל, לא גרסאות enterprise/black/raid או מה שלא יהיה. אבל מצד שני, הוא גם ידוע כלא אמין ומאוד לא מומלץ לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על הSAMSUNG 640GB שהוא באותה קטגורית מהירות ומחיר של ה6400AAKS.

באופן אישי, משני האפשרויות האלה הייתי הולך על ה6400AAKS, אבל גם הSAMSUNG טוב.

בקשר ל 500GB אני לא לוקח ברצינות את המספר המועט של הדיווחים שיש לאנשים עם הרדיסקים תקולים.

יש לא מעט אנשים עם דיווחים הפוכים.

זו לא סיבה מספקת בכדי להעדיף כונן פחות מהיר ויותר יקר.

מקסימום נפלת על אחד תקול, זה יכול לקרות עם כל הרדיסק, בשביל זה יש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמסונג לא בקטגוריית המהירות של ה6400AAKS, ואפשר לקרוא על זה בסטיקי.. בגלל הקושחה הבעייתית.

אני לא יודע האם זה ממשיך, ועדיין ישנה רק הקושחה שאינה טובה (9 על פני 12 אם אני לא טועה), אבל כשיש את ה6400AAKS אז אין בשביל מה לחשוב. אלא אם כן מוצאים את הכונן של סמסונג במחיר טוב יותר.

לגבי ה500GB.. אני דווקא שמעתי על לא מעט דיווחים של תקלות, וגם Scorn יכול לשפוך קצת על העניין מנסיונו.

ואני לא יודע מה השימושים שלך בהארדיסק מיד לאחר שאתה קונה אותו, אבל אצלי למשל.. יש לי כ"כ הרבה מידע שאני לא יכול להפסיד, שאני לא אקח סיכון בקניית הכונן של , כשיש כוננים אחרים במחירים זהים/דומים.. שאולי מציגים ביצועים מעט פחות טובים, אבל ההבדל בין כה וכה אינו משמעותי שאמור מלכתחילה לגרום לי להעדיף כונן כזה על פני אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל 500GB אני לא לוקח ברצינות את המספר המועט של הדיווחים שיש לאנשים עם הרדיסקים תקולים.

בדיוק שלשום נדפק לי 120 ג'יגה של סיגייט, אבל בלי שום קשר אני חייב להגיד לכם שאני עובד במעבדה ואני מחליף סיגייטים כמו פיצוחים.

אנחנו מתעסקים בעיקר עם היטאצ'י שהם מאוד אמינים, מתעסקים קצת פחות עם שלא עושים בעיות, אבל הסיגייטים נדפקים אחרי תקופה מאוד קצרה, אני מדבר איתכם על חצי שנה-שנה גג, ועל הברקודה שלהם.

הדרישה המרכזית אצלנו ואולי בעצם היחידה היא עבודה רציפה של 24/7, וכנראה לזה לא בנויים. מכיוון שכל מחשב ביתי היום פועל 24/7 לא הייתי ממליץ לקנות אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...