Combat Arms - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Combat Arms - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

לא התייחסת לחלק הכי מעצבן, הספאון קיליניג... פשוט בלתי נסבל, אנשים מחכים באזור הזה וישר שאתה משתגר מרססים לך את הצורה,

אפילו עם AIMBOT אין מה לעשות במצב כזה..

שים לב שניסו לעשות משהו עם זה. כשאתה עושה spawn יש לך 3 שניות שאי אפשר להרוג אותך...

לא שזה עוזר במשהו :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה 3 שניות עוזר ברוב המקרים אבל יש כאלה שמצאו דרך לעבור את ההגנה כי הרגו אותי אחרי שניה >:( יש יותר מידי צ'יטרים וזה בכל משחק שמשחקים. צריך לנקות את המשחקים מילדים שלא יודעים לשחק :s07:

פעם מישהו התחבא ביציאה מהחדר של ה spawn והרג כל מי שיצא, כולם אמרו לו להפסיק עם זה אז הוא אמר שזה חלק מהמשחק :screwy: חבל שאי אפשר לקלל כי אז היה אפשר להגיד לו ש CAMPER=GAY, A*S F***ER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה התקנה נקיה אז משהו כמו רבע שעה.

אם אתה משדרג מויסטה ומשאיר את כל התוכנות והקבצים יקח לך יותר משעה.

בכל מקרה אני פותח חדר בשעה עשרה לשש/

עידכון:

החדר נפתח לרווחה, תגיעו!

Bravo--->Chanel 10---> HWzone

סיסמה 9999

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו חשבתי שזה בגלל הפינג, עכשיו, אחרי משחק עם אנשים מהארץ, הבנתי שלא - האנימציות של המשחק הזה הכי גרועות שראיתי איי פעם,

אפילו ל 1.6 יש אנימציות יותר טובות !

בלי קשר, המשחק דיי צולע, אפשר פשוט להתקמפר ולהרוג כמעט בלי סוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו חשבתי שזה בגלל הפינג, עכשיו, אחרי משחק עם אנשים מהארץ, הבנתי שלא - האנימציות של המשחק הזה הכי גרועות שראיתי איי פעם,

אפילו ל 1.6 יש אנימציות יותר טובות !

בלי קשר, המשחק דיי צולע, אפשר פשוט להתקמפר ולהרוג כמעט בלי סוף..

אני חושב שהבעיה היא אצלך כי אצל כולם התנועה חלקה חוץ מבמדרגות :screwy: בכל משחק אפשר להתקמפר ולהרוג בלי סוף :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק את זה באמת...

בנוגע להתקמפרות - פה זה הרבה יותר מציק, נקודת השיגור שלך נשארת תמיד אותו דבר, אפשר פשוט לחכות לך ליד ולזרוק תמיד לכיון רימונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...