מי יותר חזק? נינג'ות או סמוראים ? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי יותר חזק? נינג'ות או סמוראים ?

GOVNER_T.S.Y

מי לדעתכם לוקח? נינג'ה או סמוראי ?  

1356 הצבעות

1. 1. מי לדעתכם לוקח? נינג'ה או סמוראי ?

• נינג'ות
    • סמוראים
    • מה אתה חופר לנו יחתיכת משועמם!

Recommended Posts

OBJECTION!!!!

לא יתכן שנינג'ות ילבשו שריון.

צבי הנינג'ה הם גדולים ומגושמים, לובשים שריון ומשתמשים בנשקים שאינם שייכים למקצוע.

צבי הנינג'ה מביישים את כל הנינג'ות באשר הם.

הם נוכלים ומתחזים!

צבי הנינג'ה עושים שימוש ציני בשם המקצוע בכדי לשווק את מרכולתם, ואינם מייצגים את את מסדר הנינג'ות בשום אופן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חייב לציין שזה ההסבר הכי משכנע ששמעתי איי פעם בהקשר של פיצה ומזון בריא.

ואהבתי איך מצד אחד אין לך בעיה שהצבים יאכלו פיצה עם פפרוני אבל כאשר החתולים יוכלו חלב ובשר פתאום הנינג'ות של הרבנות גם ירדפו אותם.

ראשית קיוותי שזה יהיה משכנע לטובת הצבים - אבל שויין

אז הינה :

הפפרוני והבשר שמביאים בפיצריות הוא חלבון צימחי בטעם בשר ( עם ציפורן או פרסה אקראית - שזה בשר בטל בשישים ) אומר לך אחד שעבד בפיצריה אחת או שתיים . ובכלל יש פיצריות שהגבינה היא שמן עם חלבון חלב וצבע מאכל . כך שהבשר איננו בשר וחלב איננו חלב .

אבל תודה על הערה שרק מחזקת את דעתי בנושא מפני שידוע שחלב ובשר זה לא בריא ועושה גזים כך שהצבים יוכלו להריח את החתולים עם הכאב בטן מרחוק וכמו כן הדוסים מוכרים לפיצריות "חתול בשק" בצורת תעודת כשרות ואם חשבת שזה חתול סמוראי - אז כניראה שאתה צודק וגם ידוע שהדוסים לא עושים צבא אבל כן "עושים" ח(י)תולים.

OBJECTION!!!! overruled

לא יתכן שנינג'ות ילבשו שריון. נינג'ות הם סמוראים לשעבר ולכן יש ברשותם שיריון ( למעשה הנינג'ות הראשוניםן התחילו בתור סמוראים ללא אדון )

צבי הנינג'ה הם גדולים ומגושמים, לובשים שריון ומשתמשים בנשקים שאינם שייכים למקצוע. חותכים ירקות עם הגדולות מכניסים ומוציאים מהתנור עם המוט עץ , עם הכוכבים של הנינג'ה מסמנים וחותכים את הפרוסות ועם הנונצ'קוס מרדדים ודופקים את הבצק

צבי הנינג'ה מביישים את כל הנינג'ות באשר הם. אתה לא יכול לדעת דבר כזה - ראית פעם נינג'ה מסמיק ? ( הם עם כיסוי פנים !)

הם נוכלים ומתחזים! בדיוק ככה צריך להיות כדי להיות נינג'ה !

צבי הנינג'ה עושים שימוש ציני בשם המקצוע בכדי לשווק את מרכולתם, ואינם מייצגים את את מסדר הנינג'ות בשום אופן! הם פעם שיווקו את הנינג'ות אבל הם ראו שיתר ריווחי לשווק פיצות - בגלל גם השמות שלהם הם שמונות של שפים איטלקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש בכביש, אני עומד לצד הנינג'ות בדיון אבל שמתי לב שאתה מתעלם מכמה עובדות בנוגע לחתולים הסמוראים.

1. הם עובדים בתור שליחי פיצה וזה ידוע שבתור שליח פיצה אתה אוכל הרבה...(תחזיקו חזק...) פיצה.

2. הם יפנים (וגם חתולים ::)) ולכן התזונה שלהם מכילה הרבה דגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש בכביש, אני עומד לצד הנינג'ות בדיון אבל שמתי לב שאתה מתעלם מכמה עובדות בנוגע לחתולים הסמוראים.

1. הם עובדים בתור שליחי פיצה וזה ידוע שבתור שליח פיצה אתה אוכל הרבה...(תחזיקו חזק...) פיצה.

2. הם יפנים (וגם חתולים ::)) ולכן התזונה שלהם מכילה הרבה דגים.

אני מצטער קרפד אבל אין לפניי שום הוכחה שהחלתולים עובדים בתור שליחים אבל יש הוכחה הצבים אוכלים פיצה ושכניראה יש ברשותם מגשים של פיצה כמו הוכחה שפיצה יכולה לשמש בתור כלי אבל שים לב לחשד - "המשטרה תפסה את שלושתם" - ויש שלושה חתולים סמוראים .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3638209,00.html

עריכה :

אני עומד מתוקן בקשר למקצועם של החתולים - הם עובדים בתור שליחים של פיצה , אבל זה לא שולל את האפשרות שהם היו אלו שאכלו את הפיצה בפרצוף שוב ראה את מספר הפושעים להלן שלושה וכמו כן את הנסיבות המכבידות קרי החתולים הסמוראים בעלי אינטרס כלכלי כנגד עיסקיי פיצות אחרים כך שיש להם מניע לתקוף את שליח הפיצה הנדון בכתבה וכמו כן הם מאוד חשודים בגלל ניהול החיים הכפולים שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...