הודלף וינדוס 7 בטא 1 על ביטורנט - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודלף וינדוס 7 בטא 1 על ביטורנט

eegg

Recommended Posts

הודלף וינדוס 7 בטא 1 על ביטורנט

למי אכפת? :nixweiss:

בד"כ מערכות הפעלה של לא יציבות עד שיוצא service pack, לא הייתי בונה יותר מדי על גרסת BETA...

לחכות לפחות לSP4 ;)

ריבוי - החזרת התמיכה בשימוש בוא זמני בכרטיסי מסך שונים ומחברות שונות

רגע אז בויסטה\XP אין תמיכה בריבוי כרטיסי מסך? אפילו ב98 היה..

אני כותב כעת מ windows 7 build 6956 על eee 1000h, עובד מצוין עם דרייברים של ויסטה, מהיר - יותר מ-, יציב. היו לי קצת בעיות עם הבלוטות' של הפלאפון שלי, לא ממש הצלחתי לסדר את זה, אבל לא נורא. מבחינת זמן סוללה, לא ראיתי שינוי לטובה, אם כבר ההיפך (לעומת XP), אבל לא משמעותי. באופן כללי, המערכת מדהימה, אהבתי מאוד את , ואני אוהב את 7 אפילו יותר.

לאסוס EEE אין משהו כמו 4GB הארדיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאסוס EEE אין משהו כמו 4GB הארדיסק?

לדגמים הישנים כן. בדגם שלי 80 גיגה.

אני באמת שלא מבין על מה כל ההתלהבות, המערכת ניראת זהה

לויסטה חוץ מעוד כמה גאדגטים חדשים.

אם אנשים לא אהבו את ויסטה למה שילכו על 7 :s05:

למה אנחנו אוהבים את וינדוס 7? כי אני מריץ אותו על האסוס אי שלי, והוא עובד אפילו טוב יותר מהXP, ויסטה היא מערכת הפעלה מצויינת, אבל כבדה. וינדוס 7 היא הבשורה.

מזה הארו? אני לא ממש מעודכן לגבי הווינדוס הזה, לא קראתי לגבי חידושים וכל שאר הירקות. בכל מקרה אשמח להסבר.

הגרסא שאני משתמש בה היא BUILD 7000 והתוכנה שהרצתי (שבאה עם הווינדוס) היא MATH INPUT PANEL. נכנסים אליה דרך התפריט הראשי.

START - עובד לי חלק ללא כל בעיות.

סרטים, אימיול, מסנג'ר וכל שאר התוכנות, עדיין לא התקנתי ולא בדקתי. יש לי בעיה כרגע עם הדרייבר של הקול שלא מתקין את עצמו. איך זה עובד אצלך? כל הדרייברים עובדים טוב?

ד"א, יש ACTIVATORS לגרסא שלך? או שאתה מוגבל ל 30 יום?

ארו (aero) זו תכונה שקיימת כבר בויסטה זה מה שגורם לשקיפות בחלונות ועוד דברים. אין לי אקטיבציה, אבל כמו שאמר rated M for mature אני לא ממש צריך. הדרייברים אצלי עובדים טוב ברובם, בעיקרון כל דרייבר שעבד על ויסטה יעבוד על 7, הבעיה שלי היא שאסוס לא שיחררה דרייברים לויסטה. אז בדברים שלא קשורים לאסוס אין לי בעיה, בשאר הדברים הייתי צריך לעשות קצת חיפוש בפורומים. ניסית לעדכן עם updates?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור עם האסוס EEE מדהים לראות שהמערכת במצבה הנוכחי רצה בצורה מסביעת רצון על מכונה בעלת חומרה מאוד חלשה, אך בוא נקווה שישאר כך אני גם משער לעצמי שאת "התזוזה הטובה" שאתה מקבל מהמכונה שלך כרגע זה בגלל חוסר הממשק הגרפי {שהוא שותה חלק לא קטן ולא גדול ממשאבי המערכת אצלי בכול אופן בגרסה החדשה 7000 הבחנתי בניצול גבוהה של רכיבים אשר קשורים לממשק הגרפי כולל מהדריוורים של כרטיס המסך אבל זה ניתן לטיפול.

בכול אופן למי שכן מעוניין להפעיל לעצמו הAERO יכול לעיין בפוסט הבא {שינוי רגסטרי וכדומה אך ללא מאמץ} התהליך פשוט וקל אומנם הרכיב מתאים לגרסה הישנה של הבטא 6801 אך עובד ללא דופן על הגרסה הנוכחית .

http://www.withinwindows.com/2008/12/09/blue-badge-rev-3-adds-registry-override-bits-aero-peek-enabled

את הבטא הרצתי על מכונה ישנה יחסית שהגורם הבעיתי בה הוא כרטיס המסך שהוא מוסב מתושבת PCIE לתושבת AGP ודורש דריוורים מיוחדים, אני מקווה מאוד שיהיו כאלו לוינדוס החדש .

{מדובר על הכרטיס 3850 AGP } אני בכול אופן השתמשתיhttp://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=31625 ולשמחתי הם פעלו מצוין על וינדוס 7 לא נתקלתי בבעיות במשחקים {כרגע} הרצתי את Fallout3 ללא בעיה .

בעיה שנתקלתי בה בויסטה וחוזרת גם פה הוא חוסר בתמיכה בכרטיסי הקול של קריאטיב {סדרת הLIVE הישנה } גם פה נאלצתי לוותר על הכרטיס קול ולהשתמש בכרטיס המשולב של הלוח אם.

:hi: בהצלחה לכול עם הבטא החדשה וסבלנות ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור עם האסוס EEE מדהים לראות שהמערת במצבה הנוכחי רצה בצורה מסביעת רצון על מכונה בעלת חומרה מאוד חלשה, אך בוא נקווה שישאר כך אני גם משער לעצמי שאת "התזוזה הטובה" שאתה מקבל מהמכונה שלך כרגע זה בגלל חוסר הממשק הגרפי {שהוא שותה חלק לא קטן ולא גדול ממשאבי המערכת אצלי בכול אופן בגרסה החדשה 7000 הבחנתי בניצול גבוהה של רכיבים אשר קשורים לממשק הגרפי כולל מהדריוורים של כרטיס המסך אבל זה ניתן לטיפול.

בכול אופן למי שכן מעוניין להפעיל לעצמו הAERO יכול לעיין בפוסט הבא {שינוי רגסטרי וכדומה אך ללא מאמץ} התהליך פשוט וקל אומנם הרכיב מתאים לגרסה הישנה של הבטא 6801 אך עובד ללא דופן על הגרסה הנוכחית .

מעניין, אצלי (הבחור עם האסוס EEE), הארו פועל חלק עם החומרה המאוד חלשה שלי, וכן זה מדהים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך רוצה להתקין את המערכת הזאת :)

אני אחכה שיפיצו את הבטא ולא כשהדלפה.

נראית מערכת מעולה לפי כל התגובות שאני רואה, צריך לזכור דבר אחד ש....

יכניסו עוד הרבה דברים...

אבל אני בטוח שזה יהיה יותר מהיר מויסטה שאני משתמש בה עכשיו, ואני מרוצה ממנה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך רוצה להתקין את המערכת הזאת :)

אני אחכה שיפיצו את הבטא ולא כשהדלפה.

נראית מערכת מעולה לפי כל התגובות שאני רואה, צריך לזכור דבר אחד ש....

יכניסו עוד הרבה דברים...

אבל אני בטוח שזה יהיה יותר מהיר מויסטה שאני משתמש בה עכשיו, ואני מרוצה ממנה גם.

מה אתה כל כך לחוץ על ווינדוס 7 בטה , בטח היא מלאה בחורי - אקרים למינהם בטח כבר מנסים להתלבש על כל אלו שלא יכלו להתאפק ולהתקין את התוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתהיה מלאה בחורי ? מרבית הדברים שמגיעים איתה (ובמיוחד אלו עם גישה לאינטרנט) מבוססים על טכנולוגיה מוכחת של . יש כמובן בעיות עם בטא, אבל רמת השטויות שפה קצת גבוהה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני רושם לך את ההודעה מ 7 BUILD 7000 שמופעל ע"י VMWARE.

אני חייב לציין שהמערכת עובדת ממש טוב . רק עכשיו התקנתי אותה אז אני לא ממש רואה הבדלים מ - המערכות מאוד דומות.

בקשר לסקייפ ודיימון טולס אני מיד אחזור עם תשובות :)

אז ככה, עובד מעולה, אין שום בעיות.

דיימון טולס לא נותן להתקין עצמו - כל פעם הוא מבקש לעשות ריסט למחשב ולאחר מכן הוא ימשיך את ההתקנה, אבל כשהוא חוזר להתקנה הוא מבקש את אותו הריסט שוב ושוב :-\

אם יש עוד שאלות שתרצו שאבדוק, תגידו.

אתה משתמש ב- VMware Player ? איזו גרסה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה??? כתבת עם העכבר וזה העביר לך למשוואות??

איזו תוכנה עושה את זה?

כן זאת תוכנה חדשה שנמצאת כרגע רק בווינדוס 7.

אתה משתמש ב- VMware Player ? איזו גרסה ?

אני מתשמש ב VMWare בגרסא Workstation.v6.0.4.93057

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...