המלצה למאורר 140mm *שקט* עד 80 ש"ח - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למאורר 140mm *שקט* עד 80 ש"ח

xtract1

Recommended Posts

למזלי החלטתי לבדוק שוב מהיכן מגיע הרעש שמחרפן אותי ולהפתעתי גיליתי שזה לא הפריזר אלא המאורר העליון של האנטק 300 שלי.

אני צריך המלצה אם כך למאורר 140mm כמה שיותר שקט וכמובן מומלץ כמה שיותר זול.

כדי שלא תבזבזו זמן להציע לי, הוא כבר ברמה הנמוכה ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי נסיון כלשהו עם המאוורר, אבל שמעתי מלא מעט אוברקלוקרים שהם מאוד מרוצים מהמאוורר. לאו דווקא מגרסאת ה-500rpm, אבל עליה שמעתי שיחסית למאוורר 140mm, הוא מאוד שקט אבל גם חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט החלטתי שאם כבר אני משקיע אז שיהיה באמת במשהו טוב שקט וחזק עד כמה שאפשר. אני לא מתכוון להחליף מחשב או מארז בקרוב לכן זו השקעה "לעתיד". אשמח אם מישהו מכיר מקומות שאפשר לקנות קירורים איכותיים.

ראיתי את המאורר של Scyte בנועה מחשבים, נראה בסדר אבל מעניין אותי לדעת כמה CMF נותן המאורר העליון של האנטק 300 שלי וכך אוכל לדעת אם הכמעט 30CMF של הסקייט דומים לנתונים במארז שלי הוא שיהיו נמוכים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח Scythe , יש להם מאוורר 140 וכמו כל המאווררים שלהם יש 3 גרסאות של מהירות, תראה לפי הנתונים שלהם מה מתאים לך

לגבי המאוורר שלך, תביא לי את הדגם שלו (רשום עליו) ואני אגיד לך מה הנתונים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אין לי בסיס להשוואה מאחר ואני לא יודע מה הם הנתונים של המאורר הנוכחי שלי. יכול להיות שה-500Rpm שקט מאוד אבל האם הוא מספיק חזק?

ומעניין אותי הגרסא האמצעית, האם זה נחשב רועש יחסית?.

בכל אופן, אין מקום שבו אפשר להשיג משהו באמת איכותי (נקוטה למשל כמו שהציעו לי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה, אבל גם כדי לקנות את אחת הגרסאות הללו אני צריך לדעת נתונים לגבי המאוררים הנוכחי שלי. יכול להיות שגם הוא באותה רמת רעש פחות או יותר ולכן לא עשיתי בזה כלום. מעניין אותי גם לגעת כמה CMF הוא מספיק כדי לדעת אם אני באמת יכול ללכת על גרסאת ה-500RPM בלי להתפשר יותר מדי על יכולות .

עריכה, אוקי מצאתי נתונים לגבי 140mm ב-P190 ואני מאמין שזה זהה.

הם אומרים שבמהירות הנמוכה (כך זה אצלי) שהיא 700Rpm הוא נותן 47Cmf וכמעט כמעט 20Dba.

אני יכול לרדת בכ-35% ביכולת זריקת האויר ולהיות עם ראש שקט לדעתך? מעבר לזה, האם ההבדל בין 19.8 (שהאמת נחשב לשקט מאוד לא?) לבין ה-11Dba משמעותי? אני מזכיר שאלו נתוני נייר בלבד כי שוב, 19.8Dba אמורים להיות שקטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

19 dba נחשב לשקט, אפילו מאוד.

אני בספק שמאוורר שמפיק 19 DBA יעשה גם 47 CFM, לי יש מאוורר של 18 dba והוא דוחף כ-30 CFM (הוא מסתובב ב1000 RPM ויש לו 9 כנפיים).

פרק את המאוורר, ותנסה לקרוא מה כתוב על המדבקה שלו. אולי יש שם איזה שם דגם כלשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה Tricool 140mm סטנדרטי של אנטק.

בכל אופן אני גם בספק אם במהירות נמוכה של 700Rpm הוא יכול לעשות 47Rpm ובמהירות גבוהה שזה 1500 לעשות קרוב ל-100Cmf כמו שהם טוענים.

כרגע המועמד המוביל הוא בהחלט הסקייט הזה, אבל היתי שמח לדעת אם בכל זאת מישהו מכיר חנויות שמוכרות מאוררים של נקוטה למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...