שאלה| שווה לעשות CF ? והאם הספק יחזיק בכלל? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| שווה לעשות CF ? והאם הספק יחזיק בכלל?

NNI123

Recommended Posts

הינה המפרט:

מעבד: E8400@ 3.60

זיכרונות : 800MHZ 4GB

כרטיס מסך: HD4870 1GB club3D

ספק כוח : ENERMAX 525W

לוח אם: DFI LANParty DK P45-T2RS

ו מים של sliver knight

cpu water cooler

משתלם לעשות בכלל ?? אחי גר עכשיו בחול והוא יקנה לי מישם.. את הכרטיס..

עכשיו השאלות הם:

שווה לעשות בכלל CF?

הלוח הזה טוב ל CF?

האם הספק יחזיק?

אין צוואר בקבוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי (תקנו אותי אם אני טועה) ה CF מוסיף רק אולי 10% ביצועיםכשמדובר במסכים של 19 17 או 22 אינ'ץ , כך שממש לא שווה להשקיע בטכנולוגייה הזאת. שמעתי פה ושם אנשים מתלחשים על זה'

ואם כבר CF מתאים למסכי LCD או פלאזמות שגודלם הוא 32 ומעלה., רק אז יהיה הבדל בשיפור בביצועים בכ 30 % מאשר מבמסך 22 ושלא תרגיש את ההבדל.

הייתי ממליץ לך לחכות לעוד אנשים שיגיבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התקציב שלך ?

לדעתי מוקדם לחשוב על CF, אבל אם אתה מרגיש שהביצועים לא מספקים אותך ומוכן להתמודד עם התמיכה של הדרייברים ב - CF שלא תמיד מושלמת אז לך על זה.

הספק יחזיק, הלוח תומך מצוין ואין כל כך צוואר בקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי (תקנו אותי אם אני טועה) ה CF מוסיף רק אולי 10% ביצועיםכשמדובר במסכים של 19 17 או 22 אינ'ץ , כך שממש לא שווה להשקיע בטכנולוגייה הזאת. שמעתי פה ושם אנשים מתלחשים על זה'

ואם כבר CF מתאים למסכי LCD או פלאזמות שגודלם הוא 32 ומעלה., רק אז יהיה הבדל בשיפור בביצועים בכ 30 % מאשר מבמסך 22 ושלא תרגיש את ההבדל.

הייתי ממליץ לך לחכות לעוד אנשים שיגיבו.

לא כל כך מדויק

נתחיל בזה שלמסך מחשב בגודל 22" יש רזולוציה גדולה יותר ממסך LCD בגודל 32" ומכאן נובעת העובדה שכרטיס המסך יתאמץ יותר כאשר הוא יחובר אל מסך מחשב 22", כי הרזולוציה היא זאת שקובעת את רמת המאמץ והאיכות.

כל מרכיבים מערכת CF טובה ופרופורציונאלית הביצועים ישופרו בהרבה יותר מאשר 10%.

פותח האשכול, אם יש לך מים על המעבד אני בטוח שתוכל לעשות OC הרבה יותר טוב. 4.5GHz לא אמורה להיות בעיה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה מים מעולה במחיר של 400 שקל.

יש כאלה שאומרים שהכל חארטה ודווקא אני מרוצה ממנו מאוד.

אוכל לעשות oc אם אקנה זיכרונות 1026MHZ ....

אבל זה בסדר גמור לדעתי 3.6GHZ כל עוד אין צוואר בקבוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך מדויק

נתחיל בזה שלמסך מחשב בגודל 22" יש רזולוציה גדולה יותר ממסך LCD בגודל 32" ומכאן נובעת העובדה שכרטיס המסך יתאמץ יותר כאשר הוא יחובר אל מסך מחשב 22", כי הרזולוציה היא זאת שקובעת את רמת המאמץ והאיכות.

כל מרכיבים מערכת CF טובה ופרופורציונאלית הביצועים ישופרו בהרבה יותר מאשר 10%.

פותח האשכול, אם יש לך מים על המעבד אני בטוח שתוכל לעשות OC הרבה יותר טוב. 4.5GHz לא אמורה להיות בעיה בשבילך.

אני לא ידעתי את הקטע של הרזולצייה במסכי 32 וכדומה. אבל אם זה כך,

לפי מה שאתה אומר זה שכיביכול שווה לקנות למסך LCD 22 מערך CF כי זה שווה את הכסף ביחס ל- תועלת \תמורה, שזה יתן למסך כזה.

בל נשכח שמדובר ב 4870 שבודד אחד כזה יכול להתמודד לבד כמעט עם כל משחק על רוב הגדרות ברוב המשחקים.

כמובן שתלוי באובססייה של המשתמש איך הוא מרוצה מהביצועים יש כאלה שאוהבים מושלם יש כאלה שלא יכפת יהיה להם אם יהיה נפילת FPS פה ושם בקטעים כבדים.

לפי דעתי האישית לא שווה כיום להשקיע על מערך כזה בעבור ביצועים. כרטיס אחד כזה בודד נותן ביצועים מעולים אין לתמורה ואין לכסף ולאורך זמן.

ואתה הכסף כמובן תמיד מומלץ לשמור לשידרוג עתידי, דבר שישתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...