מחוייבות אישית (כן כן) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחוייבות אישית (כן כן)

Yair Tz

Recommended Posts

השנה שינו את זה (לפחות בשבח) חובה לעשות 72 שעות ומתחילים מט'. לי אישית לא אכפת, ניגנתי כמה פעמים לסבות וסבתות בבית אבות וניגנתי פעם בערב דלתות פתוחות להורים וישר חתמו לי. יצא נחמד -"2007-2008 עבד סך 72 שעות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בזמנו ניסיתי להתנדב למשמר האזרחי, נרשמתי, באתי לתדרוך הראשון לגבי הפעילויות שיהיו שם.

....לא קראו לי אף פעם.

אז הלכתי להתנדב במד"א.

.........לא קראו לי אף פעם.

בסוף השנה המורים שאלו אותי למה הטופס שלי ריק. שלחתי אותם לשאול את המשמר האזרחי ומד"א.

8 חודשים אחרי שסיימתי את התיכון, פתאום קיבלתי שיחה מהמשמר האזרחי שקוראת לי לבוא לתדרוך לפני פעילות.

אני מניח שאתם יודעים מה הייתה התגובה שלי.

הבעיה היא שגם שמנסים להתנדב, לפעמים אי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהי בדיוק הנקודה שלך בסיפור הזה? אם מישהו מתנדב בסיפריה, ניילון ספרים זה פחות או יותר מה שהייתי מצפה שהוא יעשה. אולי גם החזרת כמה ספרים למקום והקלדה במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה התנדבות בפרוטקציה . לאור העובדה שבספריה של הבי"ס לא היה מתנדבים מאז הקמתה . תוסיף את זה שבבי"ס שלנו עבודת הספרנית הייתה קלה . 90 אחוז מהקוראים באו בהפסקות . התנדבות זה 1 הדברים שאם עושים אותם אז עושים אותם בלי פרוטקציות . הוא יכול להיות מוקדן במד"א למשל . אצלי התנדבות/תרומה היא צריכה להיות קשורה ללא קשר לציון/שכר/הכרה . בגלל זה לא עשיתי את המחוייבות אישית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה התנדבות בפרוטקציה . לאור העובדה שבספריה של הבי"ס לא היה מתנדבים מאז הקמתה . תוסיף את זה שבבי"ס שלנו עבודת הספרנית הייתה קלה . 90 אחוז מהקוראים באו בהפסקות . התנדבות זה 1 הדברים שאם עושים אותם אז עושים אותם בלי פרוטקציות . הוא יכול להיות מוקדן במד"א למשל . אצלי התנדבות/תרומה היא צריכה להיות קשורה ללא קשר לציון/שכר/הכרה . בגלל זה לא עשיתי את המחוייבות אישית .

אני חייב להודות שראיתי הרבה תגובות במהלך השנה האחרונה שעומדת להסתיים..

..אבל התגובה שלך בהחלט הייתה הכי דפוקה. ואני לא חושב שאני צריך להסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאתה מקבל על זה ציון אז לא התנדבתה?

למען האמת התיצבתי לאיפה ששלחו אותי והיה עודף במתנדבים

אני חייב להודות שראיתי הרבה תגובות במהלך השנה האחרונה שעומדת להסתיים..

..אבל התגובה שלך בהחלט הייתה הכי דפוקה. ואני לא חושב שאני צריך להסביר.

כשתגיע לצבא ותראה חיילים שאתה לא יודע מה הם עושים שם בכלל אתה תבין את התגובה הזאת. 90 אחוז מהעבודה של הספרנית שלנו זה בתחילת וסוף שנה בזמן חלוקת ואיסוף ספרי לימוד . בבית הספר לא משאילים יותר מ15 ספרי קריאה בשבוע . בשבוע עמוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...