מעשה בהשתלטות עוינת על חניה פרטית. מה אפשר לעשות? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעשה בהשתלטות עוינת על חניה פרטית. מה אפשר לעשות?

vic07

Recommended Posts

וכאן מגיע החלק המעניין, שמשום מה נשמט מהתאור אתמול: כשהוגשה תלונה במשטרה (עכשיו, אחרי המקרה השני, כלומר כבר תלונה שניה), הועלתה הסוגיה הזו בדיוק. כבר מספר שנים הגברת חונה שם - ולמעט מספר ימים (ביקורי החברים המוזכרים לעיל) לאורך הזמן הזה החנייה לא נדרשה לשימוש אחר. כלומר - ותקשיבו טוב לנפלאות משטרת - מבחינתם, העובדה שהיא חונה שם דרך קבע לא גורמת לשום נזק ממשי לבעלי החניה שכן אין להם ... ואת חירור הגלגלים לא ניתן לייחס לה רק על בסיס מניע. במילים אחרות, המשטרה פשוט התנערה מדרישות הבעלים.

מה ?! חניה רשומה כחוק בטבו, מה זאת אומרת לא גורמת נזק מי אכפת הוגשה לכם תלונה תטפלו!!

אם אי אפשר גרר אני הייתי מתלונן שוב למשטרה רק שהפעם הייתי מוסיף שהחניה היא מיועדת להשכרה לכן היא לא רק משיגה גבול היא גם פוגעת במקור הכנסה שלי, מתריעה בפניה + תיעוד ואז הייתי מצלם אותה במצלמה דיגיטלית פשוטה כל יום בבוקר בדרך לזרוק זבל / לעבודה ...

ואז אחרי כמה חודשים תובע אותה תביעה אזרחית על אובדן הכנסה ועושה בוחטה.

דרך אגב למה באמת אתם לא משכירים את החניה? אנשים עושים על זה בוחטות מטורפות בתל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה רעיון מעניין. אי אפשר (כנראה) באמת להשכיר את החניה כי מצוקת החניה נוגעת למצב ברחוב ולא לחניות הפרטיות של בנייני המגורים, שהם דווקא מצויידים בחניות כמספר הדירות. עדיין, הרעיון יבדק.

האפשרות להתלונן במשטרה שהאישה פלשה לנכס המיועד להשכרה דווקא נראת לי כמו רעיון נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה גר, שלח לי PM, אני מקציב לך שעתיים מהזמן שלי כדי לעזור לך אישית בנושא שכרגע עצבן אותי.

איפה הם גרים? מה שם הבחורה? (אולי מישהו מכיר אותה ויכול לעזור לך)

מה שם העסק? באילו שעות הרכב שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו שטויות, תפילו אותה בפח...

תקראו לשוטר, או שתדאגו שמישהו יעמוד במרחק ויצלם...ואז "במקרה" יבואו חברים עם אוטו...

והמצלמה תתעד את כל המקרה.

תתבעו אותה אח"כ על הנזק של שלושת הפעמים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התרד כול העמודים שמוכרים לך במחירי זה סתם קקמייקה ..

קח צינור 4צול ותכין לבד לא מסובך בכלל תחפור חור באדמה ותיצוק את הקונסטרוקציה שם עם בטון

הכוונה זה לעשות מוט שנפתח כמו טלסקופ עם חור למוט שבקצה שלו יש שייבה מרותחת וחור למנעול .. לרתח כזה דבר יעלה לך ממש לא הרבה רק לקנות תברזל ..

אני רוצה לראות מי יוציא את זה מעומק של מטר וחצי עם בטון ;D את המוט אתה יכול לעשות קצר יותר את הבית תעשה כמה שיותר ארוך שיקשה על העקירה שלו מהאדמה עם בטון וסע לשלום בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...