מעשה בהשתלטות עוינת על חניה פרטית. מה אפשר לעשות? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעשה בהשתלטות עוינת על חניה פרטית. מה אפשר לעשות?

vic07

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מציע לכל עברייני המקלדת להרגע.

אני מוחה על ההערה הזו.

אני נגד לקיחת החוק לידים ונגד פעולות נקם, אבל כאשר המשטרה אומרת לך "אין לך הוכחות וגם אם היו, לא היה איכפת לנו" אז אני לא רואה שם ברירה אחרת, אלא אם אתה רוצה לתבוע אותה בבית משפט לתביעות קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוחה על ההערה הזו.

אני נגד לקיחת החוק לידים ונגד פעולות נקם, אבל כאשר המשטרה אומרת לך "אין לך הוכחות וגם אם היו, לא היה איכפת לנו" אז אני לא רואה שם ברירה אחרת, אלא אם אתה רוצה לתבוע אותה בבית משפט לתביעות קטנות.

ואז אתה לוקח את החוק לידיים, ופתאום למשטרה כן אכפת, ואתה מוצא את עצמך עם תיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הבן אדם הזה לא רוצה לעשות כלום בנידון!

זהמ מפריע לו ומפריע לו והוא חשוב ששלט זה מה שיפתור אותו

הוא לא רוצה לשים , לא רוצה לשים עמוד, לא רוצה להשתמש בוונדליזם, לא רוצה להזמין גרר לא רוצה לעשות כלום!

אז מה אפשר לעשות?

אם זה היה קורה איתי הייתי קודם כל מגיש תלונה, לא עוזר עוד פעם.

מתי שאני כבר יתיאייש אני יתחיל להזהיר את הבחורה פנים אל פנים, לא בקטע של איום אני פשוט יבהיר לה את המצב.

לא יעזור עוד פעם רק שבפעם הזאת אני יבהיר לה מה יכול לקרות.

היא עדיין עקשנית, מוציא אוויר מגלגל אחד, לא מנקר אלא מוציא אוויר

לא עוזר מוציא 2, לא עוזר את כל ה4

לא עוזר שובר חלון צד

לא עוזר דופק לה את המכסה מנוע, ועוד חלקים

לא עוזר גם אוו ווה יש איתה בעיות פותח את המכסה מנוע מתחיל לנקר לה את הרדיאטור וכו'

זהו, רדיאטור זה לא עניין זול היא בטוח תפסיק

טוב הגזמתי אני הייתי שם ...

זה אני אבל, אני קצת יותר סבלני ממכם לא ישר מז**ן לה את האוטו

בקשר להכנסת דברים לדלק, זה יכול לדפוק את הפילטר דלק , יחסום אותו, דלק לא יעבור, לא תיהיה בעירה המנוע לא פועח

העצה שלי בשבילם זה פשוט לחסום אותה, לא עולה כסף, טכנית כן זה שורף דלק אבל עדיין...

שישיגו מאיפשהוא ...

המשטרה בארץ מטומטמת הם פשוט לא מטפלים בדברים כאלה שוליים כמו שמישהו חונה לך בחנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הבן אדם הזה לא רוצה לעשות כלום בנידון!

זהמ מפריע לו ומפריע לו והוא חשוב ששלט זה מה שיפתור אותו

אני תוהה על איזה בסיס אתה מייחס לי את הדברים האלה. אם בא לך לתרום לדיון, לפחות תקרא את ההודעות הקודמות מההתחלה ועד הסוף.

אמרתי כבר שיש שלט מזמן ומן הסתם הוא לא מועיל ושפיזית אי אפשר לדחוף גרר לחניה הזו. נכון לעכשיו החניה פשוט תחסם ולו כי זה הדבר הבסיסי ביותר שאפשר לעשות (מעבר לתלונות במשטרה שהוגשו על 2 המקרים ולא הביאו לתוצאות), מבלי להכנס להוצאות כלכליות כלשהן.

שוב אני מדגיש: אני מאוד בעד להזכיר לגברת שיש 2 צדדים למטבע - אבל (א) החניה לא שלי ואני מכבד את דעתו הנחרצת של הבעלים הנוגדת אלימות וונדליזם ו(ב) עם משטרה וחוק כמו שלנו עוד יאשימו אותי בעבירות האלו והיא תצא נקייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ואם היא ממש אוהבת את החניה שלה ושמחה שיש לה חניה וזה ..

או שתקנה שרשרת של אוניות גדולה כזו ותקשור לה את האוטו שלם למשהו או בין הגלגלים תעשה סיבוך שם .

או שפשוט תקנה סנדל ( לגלגל ) שיהיה קשור שם והיא תיהיה קשורה לחניה להרבה זמן :) ועוד הוכחה שהיא נתקעת לך בחניה ולא מוכנה לזוז - אם אתה מתלונן למשטרה !

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי מה הבעיה אם אין להם אוטו תבטל את החניה וזהו... שים את העמוד הזה או תשים שם עציץ ענק סלע ענק או משהו שאי אפשר להזיז אותו וזהו!

שים גוש בטון ענק וחאלס.. כל כך פשוט.

מה אתה שובר את הראש משטרה.. תתחיל להזיז ענינים איך הנקבה הזאת משפילה אותך אתה גבר או לא?! לא מבין אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...