מספר פורט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר פורט

גליטו

Recommended Posts

שלום לכולם...

אני לא כול כך מבין בכול העיניין הזה של הפורטים ואני מנסה כבר הרבה זמן לפתוח את הפורטים של האימיול ,bittorrent utorrent

ניסיתי להתקשר לבזק הספקית והם אמרו שאני צריך להגיד להם מספר של פורטים שיפתחו אותו ..

אז נכנסתי לאימיול ל- העדפות-חיבור -ושם כתוב את הפורטים שלי tcp ו-utp ...

אם אני אגיד להם לפתוח את הפורטים האלה אז האימיול יעבוד ? הנתב שלי הוא am 604

עכשיו השאלה שלי איזה מספרים משמשים את ה-bittorrent utorrent ? לאיפה אני צריך להכנס בתוכנה כדי למצוא את המספרים שהם הפורטים ?

יש 3 סיבות שבגללם הפורטים יהיו סגורים נכון ?

הפיירוול של הויינדוס

הפיירוול של ה-norton

והנתב..

הנתב כבר שאלתי עליו ...בנורטון לאיפה אני צריך להכנס כדי לאשר ולאפשר לתוכנות לעבוד ?

ובפירוול של הם נמצאים בחריגים אבל קראתי שאני צריך להוסיף את המספרים ל"הוספת יציאה" ..מה זה יעשה יפתח את הפורטים ? תודה רבה וסליחה על הבקשה הארוכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה משתמש בשני firewalls? מספיק אחד..

בכלמקרה אם החומת אש של חוסם אותו אז ברור שלא תהיה תקשורת-אין קשר לבזק אתה צריך להגדיר את זה אצלך- בתוכנת norton יש לשונית firewall לא יודע בדיוק איזה גרסא יש לך ברגע שאתה מאשר לתוכנה לגשת לאינטרנט הfirewall פותח את הפורטים שלה. תכנס ללשונית של המעקב אחרי תוכנות ותראה שהוא מאשר לתוכנות להתקשר ואם אתה לא בטוח אז תמחק את החוקים ואז בפעם הבאה שהתוכנה תנסה לגשת לאינטרנט הוא ישאל אותך שוב.

אם אין לך כוח להתחיל להסבך עם כל הnorton אז אתה יכול להתקין את התוכנה מחדש. הנורטון ישאל אותך מה לעשות ותאשר את החיבור..

עריכה-אני יוצא מנקודת הנחה שאתה תבטל את הfirewall של וינדוס ותשאיר רק את הנורטון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה

ומה אני עושה עם הנתב ?

אני רואה מה רשום בtcp ו-utp ואומר את זה לספקית והיא תפתח לי ? באימיול אני יודע מה המספר אני נכנס להעדפות -חיבור ושם רשום אבל

איפה רשום בביטרונט את המספר ?

לאיפה אני צריך להכנס כדי לראות את המספר בביטרונט ?

??

תודה

כנ"ל utorrent

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?! מאיפה שמעת שאתה צריך להגיד לספקי האינטרנט את הפורטים? זה הכל אצלך..ככל הידוע לי, לפחות לי זה עבד בלי שום הגדרות מעבר למחשב שלי.

נסית לפתוח תתוכנות בחומות אש? אם כן וזה לא עובד לך אז אני חושש שאני לא הבנתי מה הולך שם אז צר לי. תחכה שמישו אחר יענה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...