צריך המלצה לצבע, ניירות שיוף, דרמל פשוט.. ועוד כמה שאלות - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לצבע, ניירות שיוף, דרמל פשוט.. ועוד כמה שאלות

1_Nike_1

Recommended Posts

כפי שרשום בכותרת, HomeCenter, ACE או מאיפה שלא יהיה..

צבע אני אבחר מאוחר יותר אז צריך המלצה לספריי טוב במחיר נח

ניירות שיוף בשביל הצביעה.. כמה דרגות שצריך בשביל שיראה טוב, כי זה גם ככה זול לא?

המלצה לדרמל רגיל לא משהו יקר, אבל שיגיע עם חלקים שלא אצטרך לקנות בנפרד ראשים וכו'

אם יש צורך במשקפי מגן או שטויות כאלו אז אין צורך בהמלצה, רק תגידו לי אילו אמצעי הגנה צריך לעבודה עם דרמל, אם בכלל

עוד שאלה.. עובי של פרפקס, מה מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל שלב אחר שלב..

בקשר לצבע.. אני מניח שאתה לא הולך להשתגע ולהוציא על כל פחית משהו כמו 40-60 ש"ח, לכן תקנה משהו באזור ה10-15 ש"ח

תקן אותי אם אני טועה.. במקרה הזה כל צבע יעשה את העבודה

אני לא יודע אם אתה מוכן להשקיע בצבע ייסוד (פריימר), שעוזר לצבע להתפס טוב יותר - לשיקולך

בנוסף, אפשר גם לקנות לכה, לגימור מבריק, ומגע נעים יותר בתוצאה הסופית

בקשר לפרספקס, אני מניח שזה לחלון במארז..

אם החלון הוא רק חלון, 3MM יעשו את העבודה

ברגע שמדובר בחלון שיסחוב קצת משקל, עדיף ללכת על 5 MM (הוא קשיח יותר, ויווברץ פחות מהמאווררים שהיו עליו)

בקשר לדרמל, יש כל מיני על קיטים של וולף\יונדאי.. אם זה באמת למשהו חד פעמי ולא לשימוש יומיומי עדיף להשאיל מחבר, או לקנות את הכלי הבסיסי

שמחירם נעים בין 100-150 ש"ח, גם לא מזיק שיהיה אחד כזה בבית.. סה"כ הוא עושה לא מעט דברים..

בהצלחה, ואל תשכח לעדכן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט אעדכן

תודה תודה!

צבע- אוקיי, יש בזה משהו.. (:

אני לא מבין בצבעים אז צריך שיהיה רשום על זה משהו? צבע למתכת או משהו כזה?

וכן אני אשקיע בפריימר ובשכבה אחת של לקה, לא רוצה שיהיה מבריק מידי. שיהיה חלק למגע אבל לא מחזיר אור

פרספקס- סבבה 3מ"מ

אפשר לדעת כמה תעלה חתיכה של כ- 40X40ס"מ? (ליתר דיוק 38X36 אבל זה בטח לא משנה)

כדי שאני אדע מה נחשב למחיר הוגן

דרך אגב יש פרספקס יותר איכותי מבחינת שקיפות או משהו כזה? כי אני מניח שיש כל מיני חברות ובגלל הניילון שצמוד/דבוק אליו לא ניתן לראות את רמת השקיפות

בקשר לדרמל סבבה ראיתי משהו עם איזה 130 חלקים של WOLF בכ-150ש"ח

http://www.homecenter.co.il/142-he-p1897-v1898/HomeCenter.aspx?#TechInfo

מה לגבי הגנות? צריך משהו?

דרך אגב אין לי נסיון עם דרמל כפי שכבר הבנת.. אבל יש לי בהלחמה

השאלה היא האם הגיצים יכולים להבעיר משהו או לא? כי אין לי מחסן/חדר עבודה או משהו כזה.. עושה את זה בחדר לכל דבר (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבע: אני רואה שאתה סגור על עצמך פחות או יותר..

פרספקס: משהו באזור ה20 ש"ח לדעתי.. עדיף כבר לחתוך שם על המקום את המידה המדוייקת, מנסיון

איכות? בסוג הזה אין יותר מידי מה להיות בררניים.. הוא יהיה שקוף וטוב.. (במוצרים אחרים כמו פוליקרבונט\לקסאן \צבעוני זה כבר משהו אחר)

דרמל: 150 זה המחיר בד"כ , שים לב. מידי פעם יש להם ואז המחיר יורד ל100, בקשר להגנות

משקפי מגן חובה!!!

בייחוד למתחילים.. זה מאוד מסוכן אם דיסקית תתפוצץ לך בפנים

כעיקרון הגיצים לא מבעירים, אך בכל זאת.. תעבוד באזור נקי.. בלי דברים רגישים מסביב.. (שיב לב שאין משהו עדין מתחת לזה.. כמו הספרייה שלך) סתם נזק לא רצוי.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה קודם כל! ;)

לגבי הצבע אני צודק? שכבה אחת פריימר ואז 2-3 שכבות צבע, ואז שכבה אחת לקה.. זה יהיה חלק למגע אבל לא עד כדי שזה יחזיר אור?

אני יכול לצלם לך את המארז שלי.. אולי אתה מכיר צ'יפטק, הוא חלק למגע ולמען האמת קולט שריטות כמו מגנט.. אבל מה שכן הוא לא מחזיר אור.

וזהו אני חושב (:

גומי U קונים סנטימטר יותר ואז חותכים את ההפרש נכון? כי קשה לקנות בידיוק (כשהפינות של החלון מעוגלות), נראה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הצביעה:

עדיף לשייף קלות את המארז לפני הצביעה

לרסס פריימר 3 שכבות (הפרש של 5-7 דקות בין שכבה לשכבה)

לרסס צבע - 3 שכבות דקות, לא להגזים

אם יש סבלנות, לאחר ייבוש מוחלט של הצבע (נגיד 24 שעות.. )

תן לו שיוף קל עם נייר 1200 גריד, ולאחר מכן 2-3 שכבות דקות נוספות של לכה (דגש מיוחד על הקל, אם לא הצביעה תראה "פלסטיקית"..)

לאחר שיוף - לעבור עם מטלית לחה (לא להגזים), כל המשטח, כדי להסיר אבק שנוצר מהשיוף..

מרחב ריסוס מומלץ לספריי - 30 CM לפחות.

בקשר לגומי U, לא הייתי מסתכן, והולך על הCM.. קח קצת יותר.. לפחות 10 CM.. כמובן שאתה יכול להשתמש בו גם לדברים אחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גומי יו אני דווקא לא ממליץ אחרי זה המארז ניראה כמו צוללת סוביאטית

מה שאני כן ממליץ זה לאחר החיתוך לעבור עם נייר זכוכית 120 ואחרי זה לצבע הכול בשחור

אם יש חיתוך ישר זה יוצא ממש ממש מהמהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - תודה (:

קניתי היום דרמל משהו הכי זול שמצאתי ב-Home Center

תודה לגבי ההדרכה לצבע.

אבירם תודה על התגובה

שאלה- איזה וכמה ניירות שיוף עליי לקנות? המארז נחשב למארז קטן.. (לא כמו HTPC), אבל יחסית קטן, אם זה משנה.

הבנתי שיש דרגות כמו 400 800 1200 וכדו'.. ושככל שהמספר גדול יותר רמת השיוף נמוכה יותר, כלומר עדינה יותר בשביל הברקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשיוף המארז..

אני לא יודע איזה מארז יש לך, ובאיזה עובי שכבת הצבע שיש לך

אבל יש כמה גישות:

1. אתה יכול להסיר את הצבע לחלוטין - עבודה סיזיפית מאוד, ולוקחת זמן רב

2. לצבוע על הצבע הקיים

במידה ואתה בוחר באפשרות השניה - צריך נייר באזור 600-800 גריד, כדי שהפריימר והצבע יתפסו טוב יותר..

במידה ואתה בוחר באופציה הראשונה, הייתי מציע להשיג משייפת אקצנטרית שתקל על העבודה..

מתחילים מגריד 120>200>400>600>800...

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה

לגבי הפאנל הקדמי, פלסטיק

עם מה אני משייף אותו? כלומר אילו דרגות של ניירות שיוף

ואת פנים המארז.. גם כן רציתי לצבוע. בפנים יהיה קשה לשייף שכן זהו לא חלק פתוח, אלא המון נקודות שקשה להגיע אליהן.. איך עושים את זה? מספיק לשייף מעט עם נייר שיוף 800 למשל במקומות הפתוחים למשל ה-bottom והקירות הפנימיים ?

- ולצערי אין לי את הכלי הדרוש בשביל לשייף בקלות.. אז אני מכין את עצמי נפשית לעבודה שחורה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלקים הפנימיים באים בלי צבע אז אתה יכול ישר לצבוע, אני ממליץ לך קצת להחליק אותם לפני הצביעה

בקשר לצביעה עצמה אני חשבתי שקודם מפרקים את החלקים של המארז, מוציאים את התקרה, את הדלתות, אם המגש של הלוח אם וכדומה.

בדרך כלל זה מהודק על ניטים אז מה שצריך לעשות זה לקדוח את הניטים עד שהם יוצאים החוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה מגיעה בלי צבע

זה אומנם גוון אפור מאוד מאוד חלק שניראה כאילו זה ברזל חשוף

אבל למעשה זה צבע אבקה שאופים בתנור(ממש כמו בורקס)

אגב , אין טעם כלל וכלל לפרק את המארז מהניטים שלו

מה שניתן להוציא מוציאים מה שלא אפשר לכבות עם נייר דבק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו צביעות פנים

אני פעם שהייה לי את המארז הישן צבעתי את הפנים שלו בצבע שחור

הפעולה הייתה פשוטה מאוד

תחלה פירקתי את החומרה וכל מה שניתן(פנאל ודלתות)

ואפילו לא עברתי עם נייר זכוכית או משהו

פשוט עברתי עם מברשת על האבק טוב טוב ניקיתי עם אלכוהול (ספירט)

וזהו

צבעתי

ויצא פיצוץ ..

כיום אני נורא מתלבט אם לצבוע את הV9 במפנים

כניראה שאני יוותר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...