קירור צבאי (?) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור צבאי (?)

MS-D

Recommended Posts

לא הייתי סגור אם לפתוח את הנושא, תחת "אוברקלוקינג וקירור" או ב"ציוד היקפי".

בכל מקרה, אני בטוח שבאחד הפורומים אוכל למצוא מענה.

בכמה מילים עלי :

חייל קרבי, במסגרת השירות, ואני בורר מילים :) יוצא להיות למשך הרבה זמן במקומות מאוד קטנים צפופים וחמים ללא הרבה אוויר לנשימה.

שמעתי בעבר על "מזגן מתנייד", מכשיר קטן, לא מסורבל במיוחד, קל ונוח לתפעול שמוציא קור ומתחבר לסוללות צבאיות. אז קודם כל אם מתוך היכרות עם מערכות וציוד היקפי של מחשבים אתם מכירים מכשיר שכזה אשמח אם תקשרו אותי אליו.

עכשיו במקביל, אני יודע שיש מאווררים , כמו למשל אלה שנמצאים בספק הכוח. אז לשאלתי : איפה רוכשים כאלה ? האם הם לא מרעישים (אני מתכוון למאוורר יחסית שקט), באיזה גדלים אפשר להשיג כאלה מאוורים ? ושאלת השאלות שיכולה להקל אלינו מאוד האם יש מאווררים שעובדים על אנרגיה סולורית ? ז"א כשחם נדע להציב קולט שמש שיאגור אנרגיה ובכך נחסוך .

ניסיתי בכמה מילים להבהיר את הצורך ולכוון לפיתרון שאני חושב שהוא הנכון. בכל מקרה, אני בטוח שאתם מבינים הרבה יותר ממני, אז כל הצעה, תשובה, רעיון או קישור יתקבלו בברכה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי מה אתה רוצה.

יש מזגן נייד אבל הוא מאוד מסורבל ומן הסתם לא עובד על בטריות והוא עושה רעש כמו... מזגן.

יש מאווררים ניידים אבל הם די חסרי תועלת. אם אתה רוצה משהו שיעבוד על בטריות תצתרך לבנות משהו (לא שזה כזה קשה).

יש למשל דברים כאלו לרכבים:

http://www.campingworld.com/shopping/item/fan-tastic-endless-breeze-12v-fan/38132

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לבנות מזגן, מן הסתם גם לא קיים מזגן שעובד על בטריות, צריכת הזרם של המדחס היא גבוהה מאוד. התכוונתי שאתה יכול לבנות מאוורר אישי, כמה מאוורירי 120ממ במעמד מעץ או משהו מחוברים לסוללות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...