אני צריך ספק חדש - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך ספק חדש

Randor

Recommended Posts

שלום חברים,

אני מגיע אליכם לכאן אחרי שקניתי לעצמי כרטיס מסך חדש nVidia 9600GT כל , הופתעתי לגלות (משהו שפשוט לא נתקלתי בו בכרטיסים הקודמים שלי) שהוא דורש חיבור משלו למתח מהספק. לא היה לי משפיק חיבורי מתח מהספק פנויים משום שהם כבר מחוברים לשני דיסקים קשיחים, וDVD, כונן פלופי (כן אני יודע נשמע מיושן ביותר), ובדרך חיבורי מתח מחוברים למפצלים כאלו שמחוברים למאוררים של המארז.

החיבור לכרטיס מסך החדש הוא משהו שבחיים לא נתקלתי בו, בקופסה קיבלתי מן מפצל כזה שבצידו האחד הוא מתחבר לכרטיס במן צורה כזאת עם שש פינים ומצידו השני הוא מתפצל לשני חיבורי מתח רגילים לבנים.

עקב כך שלא היו לי שתי יציאות פנויות מהספק אל ההתקן של הכרטיס מסך, הלכתי לחנות מחשבים וקניתי מפצל נוסף שיקנה לי שתי חיבורים אותם אני הצליח לחבר לכרטיס מסך.

המחשב עבד בסדר גמור עד לאתמול בערב, שבא חבר טוב שלי עם כרטיס עוד יותר טוב מnVidia 9800GT והחלטנו שאנחנו רוצים לבדוק אותו על המחשב שלי. הוצאנו את הכרטיס שלי וחיברנו את הכרטיס החדש, והפעלנו את המשחק Devil May Cry 4 לבחינת ביצועים. לאחר 5 דקות משחק, נכבה המחשב ונשרף לי הספק. :kopfpatsch:

הספק שלי היה 450W כפי שמומלץ בדוקומנטציה של (של הכרטיס 9800GT) אך כנראה מה שגרם לשריפה היה עקב כך שפיצלתי את האחד היציאות של הספק והכנסתי את שתיהן לאותו כרטיס.

בקיצור, למזלי יש לי עוד מחשב בבית עם ספק של 500W שעובד מצויין, החלפתי אותו ועכשיו הכל בסדר.

הייתי רוצה בכל זאת לקנות ספק חדש למחשב שלי אולי אפילו מארז, שיהיה גם שקט והכי זול שאפשר למצא. יש לכם המלצות?

מפרט המחשב שלי הוא:

לוח אם: - GA-8I915P Duo Pro

מעבד 4 3.0GHz

זיכרון - 2GB - 667Mhz

שתי דיסקים קשיחים של .

כונן DVD של .

שני מאווררים 8 אינץ' שמתחברים ללוח אם.

ומאוורר 12 אינץ' אשר מתחבר ישירות לספק.

ועכשיו (החלפתי עם חבר שלי) גם כרטיס 9800GT GV-N98TOC-512H.

תודה מראש, עמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבאה ל2005, חיבורי PEG זה לא משהו חדש.

בכל מקרה אני שאר לעצמי שהיה לך ספק כח ג'נרי אם כך השתלשלו העניינים.

תוכל לקחת כל ספק כח שהוא לא ג'נרי כמו של fsp/seasonic/hec עם הספק של 400-450W ללא חחש כי הם כולם כוללים חיבורי PEG ולא ישרפו לך בהפתעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שיש היום ספקים שיש להם הגנה מפני השריפה של רכיבים אחרים במערכת, כך שהם מנתקים עצמם אוטומטית ברגע שיש סכנה לרכיבים האחרים,

יש לכם המלצה עבוד דגם ספיציפי שיתאים לצרכים שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...