שליטה על המחשב מרחוק - מעוניין בהסבר + תוכנה ממולצת - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה על המחשב מרחוק - מעוניין בהסבר + תוכנה ממולצת

liordavid

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חינמית והמומלצת ביותר היא UltraVNC המצויינת או RealVNC/TightVNC אם אתה רוצה את גרסת הקוד הפתוח שמעט מוגבלת בהשוואה מבחינת מאפיינים ומעט פחות מהירה על חיבורים איטיים (פחות משמעותי ל-LAN). אני עובד איתן עם 7 מחשבים ברשת מעל 5 שנים עם ולינוקס. מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין ULTRAVNC לבין VNC ?

מהן התוכנות אשר לא דורשות התקנה על שני המחשבים, הכוונה שאוכל לתמוך בכל לקוח בעולם כאשר הוא רק ייכנס לאיזה אתר או משהו וילחץ על משהו ?

ב COMVERSE עבדנו עם NETWORK STREAMING המצויינת ועם DAMEWARE אבל זה לא זמין בחינם :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי התקנת תוכנה בכלל - שמעתי רק על DIMDIM אבל לא מניסיון.

לשליטה מרחוק (ולא ב-LAN) אני ממליץ על LOGMEIN (מניסיון רב) או TEAMVIEWER (מהמלצות חברים). בשני המקרים נדרשת התקנה חד פעמית אצל הלקוח ונתוני ההתקשרות עוברים (מוצפנים) דרך שרת צד שלישי - זו הדרך היחידה לעקוף את כל ההגנות, הפיירוולים וההגדרות השונות של כל אחד מהלקוחות אבל מאותה סיבה זו פירצת פוטנציאלית.

על LAN לדעתי או RDP או VNC. רק שימו לב שיש תוכנות שלא רצות ב-RDP וכן רצות עם VNC - בעיקר כאשר יש מגבלת רשיון למחשב אחד (עם RDP התוכנה במחשב הנשלט מזהה הפעלה מרחוק אבל עם VNC היא לא...)

ULTRAVNC מהירה יותר ובעלת ממשק משתמש עשיר בהרבה ונוח יותר למשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מוצרים מבוססי טכנולוגיית VNC שעולים כסף מreal VNC אבל רובם חינמיים ועם קוד פתוח.

מה שטוב בtight VNC זה היכולת לעבוד cross platform והדחיסה המיוחדת שנותנת לעבוד עם רוחב פס מוגבל.

RDP שפוט לא מתאים למקרים האלו רק בגלל אותה עובדה שהוא נועל את תחנת העבודה כאשר מתחברים, מוגבל ברשיונות למערכת הפעלה ודורש אוטנטיקציה ברמת הדומיין או המחשב מה שהרבה פעמים יכול להיות ממש לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מוצרים מבוססי טכנולוגיית VNC שעולים כסף מreal VNC אבל רובם חינמיים ועם קוד פתוח.

מה שטוב בtight VNC זה היכולת לעבוד cross platform והדחיסה המיוחדת שנותנת לעבוד עם רוחב פס מוגבל.

RDP שפוט לא מתאים למקרים האלו רק בגלל אותה עובדה שהוא נועל את תחנת העבודה כאשר מתחברים, מוגבל ברשיונות למערכת הפעלה ודורש אוטנטיקציה ברמת הדומיין או המחשב מה שהרבה פעמים יכול להיות ממש לא נוח.

:xyxthumbs: בניגוד ל-ULTRAVNC שזמינה רק לחלונות.

עדיין מניסיוני ה-ULTRA מהירה יותר - כנראה בגלל ההתבססות על לוידאו ולא על לכידת מסך פשוטה... אני לא בטוח למה.

ב-LAN ממילא אין לך בעיה של רוחב פס ברוב המכריע של המקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בLAN יש מקרים חריגים למשל אצלנו בעבודה יש שרת הקלטת שיחות מקוי PSTN שנרכש אי שם ב2003 ופותח אי שם שאמצע שנות ה-90 המאוחרות.

הוא מריץ NT 4 workstattion ולא יכול לעבוד עם תוכנות "כבדות" כמו dameware וכד' שאנחנו נוהגים להישתמש בהם בחברה שלי.

התקנתי עליו שרת tight VNC Uהכל עובד מצויין מבלי לפגוע במשאבים של השרת וגם בחינם.

VNC יכול לעבוד גם על frame buffer וגם X11 ללא בעיות ובאמת הכי פורטבילי מבין הפתרונות הזמינים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עשיתי זאת ולא הצלחתי להבין את הקשר בין FRAME BUFFER לפוסט - אולי יש משהו שאני לא מבין...

הרי בשביל מה הפורום ?

(*FRAME BUFFER לפי הבנתי זהו כרטיס חומרתי אשר מציג תמונה לפי נתוני הפיקסלים שלה - כרטיס PCI כזה ???)

הזכרת גם X11 שלא הבנתי למה הוא מתקשר...

זה מעניין כי כל הנושא הזה קשור לנושא המרכזי של השאלה - תוכנות השתלטות מרחוק - וכולם זורקים הצעות לאוויר וקצת קשה לי להבין את האינפורמציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...