voltage של לוח אם לזכרון - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

voltage של לוח אם לזכרון

yotamavi

Recommended Posts

רציתי לדעת,יש לי לוח אם 965P-S3 REV 1.0

וזכרונות PK שלפי מה שהבנתי צורכים 2.0-2.1 מתח.

עכשיו בלוח אם אין לי אפשרות לדעת כמה מתח יש לזכרונות אלא יש אפשרות רק להוסיף נגיד עוד 0.1 או 0.2 למשל..

רציתי לדעת כמה מתח הלוח אם מעביר עכשיו כדי שאני ידע אם יש צורך להוסיף מתח בשביל שיתאים לזכרונות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוזר, עשיתי בביוס תוספת של 0.2, ואז עלה מסך שחור שאמר שיש בעיה במחשב והציע כמה הצעות למשל להפעיל את המחשב במצב בטוח או להחזיר את ההגדרות להגדרות האחרונות הידועות שעבדו( בחרתי בזה)

וזה החזיר את המתח ל1.8 אבל המחשב עלה והכל בסדר..

מישהו יכול להגיד לי מה המתח המדוייק שהזכרונות האלה דורשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתח סטוק לזיכרונות שלך הוא 2.0-2.1V..

על כל מקרה נסה להגדיר תיזמונים/מתח/תדר באופן ידני ותראה מה קורה..

כמו כן אתה יכול להתקין EVEREST ולראות מה המתח של הזיכרונות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה זה לא ביג דיל, יתכן שהתזמונים שלך נמוכים יותר (קשה לקבוע כשאתה אומר Gskill PK, כי יש דגמים מאוד ספציפיים, לא מעט כאלו) ואתה בעצם פועל על מעט גבוהים שדורשים פחות מתח (אולי 5-5-...).

בכל אופן רק שתדע שהSPD לא אומר כלום, זו עשויה להיות אינדיקציה אבל לא יותר מזה.

לי יש זיכרון עם קוד דגם עליו, והקוד שמופיע בCPU-Z אינו זהה לו. בחיפוש באתר היצרנית של שני הקודים, נמצאו זכרונות שונים,

עד היום אני לא יודע מה נכון ומה לא. מצד אחד אולי המון דגמים של זכרונות נצרבו עם SPD זהה, ומצד שני אולי בפס היצור בטעות הדביקו מדבקות לא נכונות על הזכרונות הללו.

אבל זה משנה.. לפי האתר של שני הדגמים עובדים בתזמונים 4-4-4-15 ומתח של 1.9-2.1

ואילו בSPD רשום 5-5-5-15 1.8V

קיצור, אינדיקציה, אבל לא הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות מופיעים במפרט..תזמון 4-4-4-12

בכל אופן,אין לי בעיות חמורות במחשב ,רק לפעמים במשחקים מין לאגים קטנים כאלה שאני לא יודע אפילו אם הם בגלל הזכרון אז רציתי לוודא.

ומסכים כחולים אבל אני לא חושב שהם קשורים לזכרונות .

אם כבר אנחנו בפורום גם,יש המלצות למאווררים חלופיים למארז TRANSFORMER במקום המקוריים עם הרעש של מטוס סילון..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גודל 120מ"מ?

יש לך בזיל הזול (יחסית למאווררים טובים אחרים) מאוורר בחנות של FOXPC אם אני לא טועה

מחירו כ-60ש"ח

בנוגע לזכרונות.. אני מניח שרשמת את הפרטים שלהם במפרט כי זה מה שהיה רשום באתר/חנות בו קנית אותם. אני לא אומר שהם שקרנים אבל תמיד כדאי לחפש באתר החברה את הפרטים המדויקים והאמינים ביותר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...