מבצע בבאג ובאופיס-דיפו: 4 ימים ללא מע"מ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצע בבאג ובאופיס-דיפו: 4 ימים ללא מע"מ

americium

Recommended Posts

אם זה מעניין אתכם, עד יום שני הקרוב (22/12) כולל, בבאג ובאופיס-דיפו יש מבצע ללא מע"מ.

באג - עמוד המבצע: http://www.bug.co.il/page.asp?id=999

אופיס-דיפו - עמוד המבצע: http://officedepot.co.il/specialLinks.do;jsessionid=0000tE9ToIsDxeIVw088zGTnbT9:12bbi68k5?id=no_tax

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקניון ליד הבית שלי יש את שתי החנויות, ולבאג אפילו יש פה שני סניפים :smile1: מעניין כמה יעלו ה-Z-4 שאני רוצה.

בבאג אין אותם באתר, ובאופיס דיפו שלא נדע מצרות...

http://officedepot.co.il/catalog/catalogSku.do;jsessionid=00003OieuCLdGdX-v-BOmx6T06g:12bbi68k5?id=703264&pr=&N=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמובן ידוע שזה מאד חכם לבכות על דברים שהיו בעבר וכבר אין.

זה מאוד עוזר לקנות משהו במחיר שלא קיים כרגע - שיא החוכמה. למעשה אתה ממש צודק - אסור שיהיו עוד בגלל שלפני שבועיים היו טובים בבאג למספר ימים - הרי זה טימטום לא ?

למעשה אתה עד כדי כך צודק שעדיף לקנות עכשיו במחיר ללא בגלל שפעם היה טוב, או שאולי אתה מתכוון שעדיף לא לקנות בכלל כי פעם היה . עדיף להישאר בלי כלום כי זה מאוד חכם ... כי כמו שאתה אומר - חבל על הכסף. כי מי שהיום רוצה לקנות משהו מפסיד כסף לעומת... רגע לא בדיוק ברורה מה היא האלטרנטיבה שלך כרגע...

בקיצור - כמו שאתה אומר, "חבל על הטימטום". כל מי שקונה משהו במבצע הזה הוא "מטומטם", ובטוח יפסיד כסף...

:lol:

(*אני חושב שהתכוונת לביטוי : "קצת מבאס" כי אז באמת מה שאמרת יכול להיות לוגי ונכון, ואם לא לזה התכוונת: אז אם כבר מדברים על טימטום .... ;) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמובן ידוע שזה מאד חכם לבכות על דברים שהיו בעבר וכבר אין.

זה מאוד עוזר לקנות משהו במחיר שלא קיים כרגע - שיא החוכמה. למעשה אתה ממש צודק - אסור שיהיו עוד בגלל שלפני שבועיים היו טובים בבאג למספר ימים - הרי זה טימטום לא ?

למעשה אתה עד כדי כך צודק שעדיף לקנות עכשיו במחיר ללא בגלל שפעם היה טוב, או שאולי אתה מתכוון שעדיף לא לקנות בכלל כי פעם היה . עדיף להישאר בלי כלום כי זה מאוד חכם ... כי כמו שאתה אומר - חבל על הכסף. כי מי שהיום רוצה לקנות משהו מפסיד כסף לעומת... רגע לא בדיוק ברורה מה היא האלטרנטיבה שלך כרגע...

בקיצור - כמו שאתה אומר, "חבל על הטימטום". כל מי שקונה משהו במבצע הזה הוא "מטומטם", ובטוח יפסיד כסף...

:lol:

(*אני חושב שהתכוונת לביטוי : "קצת מבאס" כי אז באמת מה שאמרת יכול להיות לוגי ונכון, ואם לא לזה התכוונת: אז אם כבר מדברים על טימטום .... ;) ).

מסכים איתך, שאם יש הפרש זמנים יחסית לא קטן בין המבצעים זה לא כזה, משנה, כי אחרי הכל במבצע כבר נגמר

אבל אחרי שאתה קורא בפורומים פה, יום אחרי המבצע של שבן אדם רוצה לקנות או כל מיני דברים אחרים, זה ממש טמטום...

בכל מקרה, לפי דעתי עדיף לחכות לסוף החודש, כי בטח יהיו קצת יותר טובים.

וללא מע"מ, זה לא כזה משתלם :P (יחסית למחיר מלא כן, כי זה מבצע, אבל רוב המוצרים שהחנויות הנ"ל מוכרים, יהיו זולים יותר בזאפ, אפילו אחרי המבצע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אחרי ה"מבצע" המחירים גבוהים.

אומנם על האיכות אמינות ושירות של שתי החנויות האלו אין עוררין, אבל אני מעדיף לקנות בזול יותר (ולא בקצת), ממקום אחר, ובלי טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם על האיכות אמינות ושירות של שתי החנויות האלו אין עוררין, אבל אני מעדיף לקנות בזול יותר (ולא בקצת), ממקום אחר, ובלי טובות.

יש עוררין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...