משקרת ישראל: 55 פצועים בתרגיל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משקרת ישראל: 55 פצועים בתרגיל

NuNaTaK

Recommended Posts

"ריססו קצת גז מדמיע"? אני יודע שהמוקיונים במשטרה הם לא בדיוק חברים במנסה, אבל לא נראה לי שהם מזוכיסטים.

נראה אותך מרסס לעצמך קצת גז מדמיע כדי לקבל יום חופשי מהעבודה.

אני לא יודע איפה אתה הייתה בצבא אבל אם הצלחת לא להתחכך בדפרים למינהם שכל מה שהם עושים זה בקושי 10 עד 16 (לא בהכרח שהם באים כל השבוע) אז יש לך מזל.

זאת הייתה הדמיה של הפגנה, צד אחד משחק את המפגינים צד שני את השוטרים

כמובן שהשוטרים ירו על ה"מפגינים" גז מדמיעה ואני אל יודע מה איתך אבל מהתנסות שלי גז מדמיעה לא שולח אותך למיון, אולי יש כמה אנשים בודדים שיש להם רגישות לזה (או בעלי סף גירוי נמוך / יפי נפש / אין לי מושג) לכן אני מנחש שהיו אלא כמה חברה שלא היה להם כוח להתגושש, היו צריכים לחזור הביתה, לא התחשבו בהם לא היה להם כוח, בלה בלה בלה הלכו להוציא "גימלים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק

הם שוברים אחד לשני כי מטומטמים בהמות מכונות חסרי חשיבה עצמית - בדיוק כמו שדיכטר ודודי כהן רוצים אותם , חיילים של המישטר לאכיפה של צו השילטון אומרים להם לתקוף הם תוקפים , לא חשוב את מי , את האחים שלהם אלו שעובדים איתם או את החברים שלהם מהשכונה וכו' , בקיצור מכונות בלי חשיבה אישית .

כלבים משוגעים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק

הם שוברים אחד לשני כי מטומטמים בהמות מכונות חסרי חשיבה עצמית - בדיוק כמו שדיכטר ודודי כהן רוצים אותם , חיילים של המישטר לאכיפה של צו השילטון אומרים להם לתקוף הם תוקפים , לא חשוב את מי , את האחים שלהם אלו שעובדים איתם או את החברים שלהם מהשכונה וכו' , בקיצור מכונות בלי חשיבה אישית .

כלבים משוגעים .

נגיד ואתה צודק, אז בהתחשב במשכורת שאתה משלם להם למה אתה מצפה בדיוק?

מעבר לזה שהדבר היחיד שחילים שוטרים לא צריכים זה חשיבה עצמית בעת ביצוע המשימה.

עריכה:

או במקרה הזה:

או במילים אחרות, היס"מניקים שמפוצצים אוהדים במכות במגרשי הכדורגל...

אם נלך לפי הגדרה של עכביש-עכביש אז אלו הם "בהמות מכונות חסרי חשיבה עצמית" שמפוצצים בהמות מכונות חסרי חשיבה עצמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

כל כך הרבה שטויות בהודעה אחת, אתה הלכת לצבא? ושם אני מבין ששילמו לך טוב :kopfpatsch:

גם מחייל דרושה מחשבה...

המשכורות שלהם נכון, בריצפה, מצד שני אתה ביקרת בתחנת משטרע לאחרונה? לאנשים כאלה לא מגיע יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , רק יש הבדל עקרוני מאוד בין חיילים לבין שוטרים והוא כלפי מי הם פועלים ,

חיילים פועלים כנגד מי שמגדיר את עצמו כאוייב

שוטרים פועלים כנגד מי שהשילטון/משטר מגדיר אותו כאוייב

אני חושב שאתה יכול להבין את זה .

חיילים לא נידרשים לחשיבה מרובה ( עצם העובדה שהם כן - ראה ללדוגמא את המושג פקודה בילתי חוקית בעליל - זה כבר מראה כמה ריקבון "הדמוקרטיה" חילחל אל תוך הצבא - אבל זה נושא אחר , כרגע . ) ו / או עדינות , מפני שהם כמו שאמרתי פועלים כנגד "מי שקם עלינו לכלותנו " מי ששם לעצמו מטרה לחסל אותנו .

השוטרים לעומת זאת פועלים מתוך צו הבוחר ולכן נידרשים לחשיבה מרובה , ראה למשל את הדוגמה של "כח סביר " הציבור הוא השולח של השוטרים הציבור הוא בעל הבית של השוטרים אשר הופקדו בידיי ניבחרי הציבור למשמרת ולניהול כדי שישרתו את הציבור בצורה הטובה ביותר , מה עשה המנהל / המישטר? אילף את הכלב השומר ( משטרה ) להיות כלב מטורף , כלב צמא דם , או במילים שנאמרו כאן " היסמניקי"ם שמפוצצים את האוהדים במכות " אני רואה כאן דבר נורא , לא איכפת לי שהאוהדים הם חוליגנים , זה לא צריך להפוך את המשטרה לחוליגנים .

לסיכום :

אין צורך בשיקול דעת של חייל מפני שההגדרה של אוייב איננה נחוצה - האוייב מגדיר את עצמו כאוייב

ויש את כל הצורך של שיקול דעת במקרה של המשטרה מפני שאינם עוסקים באוייבים - הם מתעסקים עם אזרחים שהם ה"בוסים" ה"שולחים" של השוטרים.

אתה מצפה מחייל שיהרוג את האוייב ומשוטר שישמור עליך ( עולם נורמלי )

זה לא האזרחים - זה השילטון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

כל כך הרבה שטויות בהודעה אחת, אתה הלכת לצבא? ושם אני מבין ששילמו לך טוב :kopfpatsch:

גם מחייל דרושה מחשבה...

המשכורות שלהם נכון, בריצפה, מצד שני אתה ביקרת בתחנת משטרע לאחרונה? לאנשים כאלה לא מגיע יותר...

??

יש הבדל בין עם גיוס חובה שמשלמים לך גרושים

לבין עבודה במשטרה עם שכר מינימום עם כל הטינופת האנושית כאשר התפקיד שלך זה לכוון אנשים לדלת מסתובבת של בתי המשפט.

מה חשבת שאנשים עם תארים ילכו לעבוד שם? לך אתה תטפל בבהמות במשחקי הכדורגל...

ומכולם דרושה מחשבה רק לא במהלך ביצוע פקודות, לפני ואחרי יש מספיק זמן לתת את דעתך אבל כשמקבלים

פקודה הולכים ומבצעיה.

כן , רק יש הבדל עקרוני מאוד בין חיילים לבין שוטרים והוא כלפי מי הם פועלים ,

חיילים פועלים כנגד מי שמגדיר את עצמו כאוייב

שוטרים פועלים כנגד מי שהשילטון/משטר מגדיר אותו כאוייב

אני חושב שאתה יכול להבין את זה .

חיילים לא נידרשים לחשיבה מרובה ( עצם העובדה שהם כן - ראה ללדוגמא את המושג פקודה בילתי חוקית בעליל - זה כבר מראה כמה ריקבון "הדמוקרטיה" חילחל אל תוך הצבא - אבל זה נושא אחר , כרגע . ) ו / או עדינות , מפני שהם כמו שאמרתי פועלים כנגד "מי שקם עלינו לכלותנו " מי ששם לעצמו מטרה לחסל אותנו .

השוטרים לעומת זאת פועלים מתוך צו הבוחר ולכן נידרשים לחשיבה מרובה , ראה למשל את הדוגמה של "כח סביר " הציבור הוא השולח של השוטרים הציבור הוא בעל הבית של השוטרים אשר הופקדו בידיי ניבחרי הציבור למשמרת ולניהול כדי שישרתו את הציבור בצורה הטובה ביותר , מה עשה המנהל / המישטר? אילף את הכלב השומר ( משטרה ) להיות כלב מטורף , כלב צמא דם , או במילים שנאמרו כאן " היסמניקי"ם שמפוצצים את האוהדים במכות " אני רואה כאן דבר נורא , לא איכפת לי שהאוהדים הם חוליגנים , זה לא צריך להפוך את המשטרה לחוליגנים .

לסיכום :

אין צורך בשיקול דעת של חייל מפני שההגדרה של אוייב איננה נחוצה - האוייב מגדיר את עצמו כאוייב

ויש את כל הצורך של שיקול דעת במקרה של המשטרה מפני שאינם עוסקים באוייבים - הם מתעסקים עם אזרחים שהם ה"בוסים" ה"שולחים" של השוטרים.

אתה מצפה מחייל שיהרוג את האוייב ומשוטר שישמור עליך ( עולם נורמלי )

זה לא האזרחים - זה השילטון!

אני חושב שאם תקרא שוב את התגובה שלי אתה תראה שלא הייתה שם שום השוואה בין חילים לשוטרים מלבד הנושא של ציות לפקודות, אני חושב שאתה יכול להבין את זה.

מעבר לזה התפקיד של המשטרה זה לשמור על החוק והסדר.

התפקיד של המשטרה זה לא להיות עציצים ואם לאוהדים בא להתפרע קצת אז לעשות להם נונו זה לא בסדר שאתם עוברים על החוקים פוגעים באנשים ומשחיתים רכוש אבל זה בסדר כי זה משחק כדורגל

ומכיוון שאין לנו שום אמצעי לחנך את כל הבהמות הלו והם לא הולכים להפסיק אז יש לטפל בהם באמצעי היחיד שעומד לרשותנו ושהם מבינים.

אחרת יש לנו אנרכיה על ידינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...