לכל מי שרצה AUDIOENGINE - אוטוטו מגיעים לארץ, דיברתי עם היבואן !! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שרצה AUDIOENGINE - אוטוטו מגיעים לארץ, דיברתי עם היבואן !!

EAD

Recommended Posts

אז

דיברתי לאחרונה (היום) עם היבואן (ירון) לגבי הנושא.

האמת שלאחרונה אני כבר בהרבה שיחות איתו, ובהחלט אחת מן הסיבות שהוא מביא אותם לארץ זה אני

אז בקיצור

יהיה את כל הדגמים של AUDIOENGINE בארץ

את הA5 הלבנים, השחורים ואלו מבמבוק

וגם יהיה את הסאב S8 של AUDIOENGINE

ואולי עוד הפתעות כמו הA2 וכו'.

למי שרוצה עוד פרטים וכו'

http://audioengine.co.il/

http://www.audioengineusa.com/

לגבי מחירים, יהיה שינוי, וכנראה הוזלה, אך לא יודע עדיין כלום לגבי זה ונחכה שיגיע.

הרמקולים יהו ממש פיזית בארץ, בחודש ינואר (כלומר עוד מספר שבועות)

ממש לא עושה פרסום ליבואן, אבל כבר הרבה זמן שאני ואחרים פה מחפשים מוגברים למחשב (כלומר בלי שיהיה צריך רסיבר או מגבר) טובים ואיכותיים, ובמחירים שקצת גבוהים יותר מרמקולי מחשב ממוצעים בשוק, אך עדיין לא במחירים נורא גבוהים.

מקווה שזה התשובה לאנשים כמוני :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מעניין, אני לא חושב שאני כל כך בכיוון של זה כי עכשיו אני עובד עם מגבר NAD ורמקולים של KEF בסטריאו שמחוברים לכרטיס קול M-AUDIO ואני ממש מבסוט על הסידור הזה.

אבל באמת שאני חולה של מערכות...

כשקניתי את הATP 3 המפורסם של Altec לפני איזה 6 שנים זה היה כאילו גיליתי את אמריקה, פתאום במחשב עם תדרים שלא חשבתי שאפשר לשמוע :-)

ואז אמרתי, מזה החתיכת זבל הזה ? וקניתי מערכת ומאז אני התחלתי להחשף לאוזניות Hi END ואז יום בהיר אחד התעוררתי והבנתי שאני אודיופיל :silly:

בכל אופן... יש ביקורות מענייניות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון המון ביקורות ברשת!!!

רק תריץ חיפוש בגוגל ותראה כמה.

לא ראיתי עוד ביקורות רעות, פלוס הרבה אנשים בפורומים אחרים בחול מאוד מרוצים :)

(יש גם ביקורות בעברית, כמו בYNET)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?EAD, תשנה בבקשה את הכותרת, רשמי זה לא.

(הועבר לך בע"פ וכו')

לנושא הדיון, לא שמעתי את הרמקולים המדוברים,

אך יש במחירים האלה די הרבה אופציות מתחום המוניטורים האולפניים.

Mortar, זה לא מתחרה במערכות כמו שיש לך, זה לאנשים שלא מעונינים "להתעסק" עם מגברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?!

זה סופר רשמי.

אני דיברתי עם היבואן אישית.

היבואן הוא בחור בשם ירון צור, ודיברתי איתו, וכן זה רשמי.

אין שום יבואן אחר והחל מינואר הוא יביא אותם (שוב).

הסיבה שזה מינואר, כי יש עניין של אישורים מן הממשלה בנוגע לחשמל וכו', וזה יוצא פעם בשנה וכו', בקיצור בינואר יהיה אותם בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שהרמקולים האלה מהווים אופציה קלה למי שמתכנן לקנות זוג מדפיים+מגבר?

ועד כמה הרמקולים האלה טובים בקנה מידה של מדפיים+מגבר ולא בתור למחשב?

דוגמא מול שילוב של wharfedale diamond 9.1 + מגבר ב1000+ ש"ח (בחרתי את הרמקול ספציפי כי שמעתי עליו טובות באינטרנט)

אני רק חושב על האופציות שיש עכשיו, אני עדיין נשאר אם הATP3 שלי (בכל זאת קניתי אותם לפני פחות משנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני לא רוצה לענות לגמרי על השאלות שלך, גם אם יש לי מושג, נחכה קצת זמן עד שממש הם יהו אצלי בבית ואז אוכל לתת "דין וחשבון"

מה שכן אני יודע, שיש לא מעט אנשים שמשתמשים בהם בתור רמקולים בסלון לכל דבר (כולל היבואן).

בכל מה שקשור לעוצמה, הם מאוד חזקים ויכולים למלא גם של חדר בגודל בינוני עד גדול (מגיעים גם ל150W RMS וקצת יותר בPEAK שזה המון המון)

וידועים בזכות הבאסים הטובים שלהם (במיוחד בהתחשב בכך שהם לא ענקים בגודלם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...