Need For Speed - הסוף (?) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed - הסוף (?)

simonsix

Recommended Posts

לאחר שהסידרה הזו היתדרדרה למקומות לא נעימים ובעיקר לאור הכישלון של הכותר האחרון בסידרה,

יש דיבורים ב EA על סתימת הגולל על הסידרה הזו למרות שכרגע אין הודעה רישמית, נמתין לה לכשתגיע.

אני בעד.

Not more than a month after the release of Need For Speed: Undercover, the Electric Playground is reporting that Electronic Arts may be cutting the franchise entirely. The videogame web show claims that future titles in the series have been canceled. EA director of communications Colin Macrae provided Electric Playground with the following comment:

"We're working through a process on people, products, and facilities at EA and don't have any announcements today."

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3171828

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חכו כמה שנים . שההיי הנד של המעבדים וכרטיסי הגרפיקה של היום יהיה חלק מהמערכות המשרדיות שעולות כ2000 שח יוציאו את המשחק מחדש . הרבה פעמים משחק/זאנר יוצא להפסקה של כמה שנים לפני שהוא חוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכו כמה שנים . שההיי הנד של המעבדים וכרטיסי הגרפיקה של היום יהיה חלק מהמערכות המשרדיות שעולות כ2000 שח יוציאו את המשחק מחדש . הרבה פעמים משחק/זאנר יוצא להפסקה של כמה שנים לפני שהוא חוזר

איך זה קשור לביצועים?

המשחקים עצמם פשוט גרועים, בלי קשר לגרפיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר בשעה טובה אחרי המשחקים האחרונים (ה"חדש" , קרבון , פרו סטריט....)

בכלל זה ממש אבסורד בעיני שדיברתי עם חנות מסוימת והם אמרו לי שהם מוכרים יותר NFS לPS3 מאשר MIDNIGHT לדוגמא שיצא כמעט באותו זמן , אותו סגנון רק טוב בהרבה יותר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה קשור לביצועים?

המשחקים עצמם פשוט גרועים, בלי קשר לגרפיקה...

לא קשור . אבל הרבה פעמים צריך הפסקה של כמה שנים . הרבה משחקים חזרו אחרי 10-15 שנה FULLOUT חזר אחרי 20 שנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...