שאלה-לאיזה כיוון לכוון את המאווררים? (שיכניסו או יוציאו אוויר) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה-לאיזה כיוון לכוון את המאווררים? (שיכניסו או יוציאו אוויר)

Nirinet

Recommended Posts

יש לי במארז פתחים למאווררים רק מאחורה ויש לי 2 מאווררים.

השאלה שלי היא אם לעשות שמאווררים יוציאו אוויר או יכניסו או אולי כדאי שאחד יוציא ואחד יכניס

המיקום שלהם הוא מאוחרי המארז והם ממש אחד מתחת לשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מארז יש לך ? מה גודל המאווררים ?

כמו כן חייב להיות לך מקודם למאוורר בחלק הקידמי/תחתון של המארז..

מומלץ להתקין בחלק התחתון/קידמי מאוורר שיכניס אוויר למארז..ובחלק האחורי שיוציא אוויר מהמארז..

מה החומרה שמותקנת במארז ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחורה ולמעלה המאווררים אמורים להוציא אוויר, מסיבות טובות מאוד.

ללא מאווררים שמכניסים אוויר האוויר ימשך דרך חורים הקיימים במארז למטרה זו או אחרת.

בכל מקרה מומלץ שיהיו INTAKES לפחות בהספק של 50% מהEXHAUST.

המיקום הטיבעי ל INTAKES הם בקידמת המארז ומהצד (מעל הלוח או המעבד).

הכול תלוי בחומרה שיש לך וכמה חום היא מייצרת.

אם יש לך מחשב שלא מייצר הרבה חום אז רוב הסיכויים שאין שום טעם בהתקנת מאווררים נוספים.

אם יש לך מחשב תנור פיצה (כמו שלי למשל) אז כדאי לשפר את זרימת האוויר כדי לפנות את החום.

ללא פינוי מספיק של החום המיוצר על ידי החומרה תהיה הצטברות חום שתעלה את הטמפרטורה של כל חלקי המחשב.

זה לא בהכרח קריטי אבל במקרים מסויימים זה עלול לקצר את חיי החומרה או אפילו לגרום לחוסר יציבות בזמני מאמץ.

אבל לפני שאתה קופץ למסקנות פשוט תעקוב אחרי הטמפרטורות של החומרה.

אם אתה לא בטוח אם הטמפרטורות סבירות, תעלה אותם לפה ותקבל תגובות והסברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלדה בקדמת המארז למטה יש לי אפשרות להרכיב מאוורר, הבעיה שהפאנל של קדמת המארז יחסום את האוויר שיכנס כי הוא אטום וחוסם את גישת האוויר למאוורר שאפשר להתקין על השלדה...

בגלל זה אני לא חושב שכדאי שאני אקנה עוד מאוורר שיכניס אוויר כי שם האפשרות היחידה על המארז שאני יכול להרכיב מאוורר והיא חסומה ע"י הפאנל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם יש שם מקום למאוורר..הוא לא חסום..תבדוק בתחתית הפאנל צריך להיות שם מעיין חור מלבני על מנת שהמאוורר ישאב ממנו אוויר..

ולא צריך לרכוש עוד מאוורר..פשוט תתקין אחד בחלק הקידמי...אחד באחורי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...