למה צריך לעלות את הוולט כעושים OC? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה צריך לעלות את הוולט כעושים OC?

made in zauglom

Recommended Posts

אהה?

אפילו אני כבר חטפתי חררא... מההסברים שלכם, מסכן הבנאדם תנו לא תשובה פשוטה.

כי כשאתה מעלה את המהירות שלו הוא פשוט צורך יותר חשמל, וכשאתה מגדיל לו מתח גבוה יותר בביוס אתה בעצם בפועל מאפשר לו לקב יותר חשמל.

נ.ב שים לב הוא מסוגל לסבול את זה עד גבול מסויים... אחרי זה.. הוא פשוט יישרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה?

אפילו אני כבר חטפתי חררא... מההסברים שלכם, מסכן הבנאדם תנו לא תשובה פשוטה.

כי כשאתה מעלה את המהירות שלו הוא פשוט צורך יותר חשמל, וכשאתה מגדיל לו מתח גבוה יותר בביוס אתה בעצם בפועל מאפשר לו לקב יותר חשמל.

נ.ב שים לב הוא מסוגל לסבול את זה עד גבול מסויים... אחרי זה.. הוא פשוט יישרף.

אני לא מתכוון ולא רוצה להתחיל איתך ויכוח, אני פשוט לא מבין למה אנשים פה סתם מפחדים ומפחידים אנשים מאוברקלוקינג. הסיכוי שמעבד ישרף שואף לאפס, גם אם מעלים את הVOLTAGE שלו למאקסימום בלי לעשות מוד ללוח, וגם אם כן, עדיין זה קשה מאוד לשרוף מעבד שמחובר עליו היטסינק. יכול להיות שמגיעים לקצה היכולת של המעבד, בלי קשר להתחממות או צריכת החשמל שלו, פשוט מגיעים לקצה הטכנולוגיה וזהו, אז פשוט אי-אפשר להמשיך ולעשות לו יותר.

ואגב, לא מגדילים למעבד את התמח בביוס, מגדילים את המתח שהלוח נותן למעבד, פשוט בלוחות מודרניים זה נעשה בBIOS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא ענית לי, מתי היית בבית שלי?!?!?!?!

ב. לא נראה לי שישי לך ניסיון מספיק עם אוברלקוקינג, אפשרי מאוד שהמעבד יישרף אם לא נזהרים ... בהעלאת המטח.. זה כבר קרה לי עם 3 800.

וזה קרה לזכרונות קרושיאל שלי. כשהעלתי אותם ל3.6וולט.

מה שאני מנסה להגיד שאם אין לך מספק ... ייתכן והמעבד לא יישרוד העלאת מטח קיצונית, ויפגם.

ואני לא מנסה להפחיד! בדיוק להפך.. אני ממליץ על שיטת סחיטת ביצועים הזאת... בחום!!! (ממש בחום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. לא נראה לי שישי לך ניסיון מספיק עם אוברלקוקינג, אפשרי מאוד שהמעבד יישרף אם לא נזהרים ... בהעלאת המטח.. זה כבר קרה לי עם 3 800.

מה שאני מנסה להגיד שאם אין לך מספק ... ייתכן והמעבד לא יישרוד העלאת מטח קיצונית, ויפגם.

ואני לא מנסה להפחיד! בדיוק להפך.. אני ממליץ על שיטת סחיטת ביצועים הזאת... בחום!!! (ממש בחום :)

כי זה מה שקורה שמעלים את מתח!

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמהו כמו לפני שנה או יותר. קניתי ממך של 6.4 WD.

אתה עוד תתפלא לשמוע איזה נסיון יש לי עם .

מעבד לא יכול להשרף כתוצאה ממטח של 1.85, שזה המאקסימום ברב הלוחות, ואני לא חושב שיש משתמשים בארץ שעושים ללוחות שלהם מוד שיוכלו לעבוד ביותר, וגם אם יש אז הם, מן הסתם, מודעים לסקנה. היה לי קופרמיין 633 שעבד גם ב2.00 והוא לא נשרף, הבעיה היית שהגעתי לקצה היכולת של המעבד בלי קשר למטח. למה נראה לי שהשריפה של הפנטיום 3 800 זה משהו מצוץ מהאצבע, בלי להעליב?

אני הרצתי, ולפעמים מריץ, PC133 ב150 מגה"צ בVoltage של 3.70 בלי שום בעיה, וזה עוד קבר(KVR) של קינגסטון.

אפילו מעבד עם היטסינק מסריח של SPIRE יכול לסבול VOLTAGE של 1.85 ולהשאר על סביבות ה40 מעלות בלי שום בעיה ובלי להשרף. זה שחום משפיע וגורם נזק לחלקים אלקטרוניים בטווח הארוך זה נכון, אבל זה בכלל לא קשור לאוברקולקינג, זה שהאחרון יכול לגרום להתחממות יותר גבוהה של החלקים זה כבר דבר אחר, ואתה יכול לקזז את זה עם יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמהו כמו לפני שנה או יותר. קניתי ממך של 6.4 WD.

וואלה, אני לא זוכר...

אתה עוד תתפלא לשמוע איזה נסיון יש לי עם .

מעבד לא יכול להשרף כתוצאה ממטח של 1.85, שזה המאקסימום ברב הלוחות, ואני לא חושב שיש משתמשים בארץ שעושים ללוחות שלהם מוד שיוכלו לעבוד ביותר, וגם אם יש אז הם, מן הסתם, מודעים לסקנה. היה לי קופרמיין 633 שעבד גם ב2.00 והוא לא נשרף, הבעיה היית שהגעתי לקצה היכולת של המעבד בלי קשר למטח. למה נראה לי שהשריפה של הפנטיום 3 800 זה משהו מצוץ מהאצבע, בלי להעליב?

אני הרצתי, ולפעמים מריץ, PC133 ב150 מגה"צ בVoltage של 3.70 בלי שום בעיה, וזה עוד קבר(KVR) של קינגסטון.

כמו שאני אמרתי זה אינדיבדואלי... לגבי הקופרמיין 2וולט? איך עשית את זה בדיוק?

מצוץ מהאצבע??? 3 800 סלוט נשרף לי במתח של 1.95... כשהוא עבד על ה1066 מגה הרץ בבאס של 133...

אתה לא מאמין.. תצלצל ללמיר ... זה הי לפני שנה פלוס.. אני חושב שהמעבד עוד אצלהם.

ובטח אתה חושב שסתם אני אוהב לקנות צלעות לסלוט 1 אהה?

הבאתי לקובי את הצלעות שהיו עליו.. האלפא P3125 .... ועוד עליהם היום שתי דלטות..

לגבי הזיכרונות......... לפעמים? תריץ אותם 100 לופים בסנדרה בדיקת ... זה אמור לאמץ אותם יתר לע המידה.. ואם הם יעברו את זה.. הם יעברו הכל.

אפילו מעבד עם היטסינק מסריח של SPIRE יכול לסבול VOLTAGE של 1.85 ולהשאר על סביבות ה40 מעלות בלי שום בעיה ובלי להשרף. זה שחום משפיע וגורם נזק לחלקים אלקטרוניים בטווח הארוך זה נכון, אבל זה בכלל לא קשור לאוברקולקינג, זה שהאחרון יכול לגרום להתחממות יותר גבוהה של החלקים זה כבר דבר אחר, ואתה יכול לקזז את זה עם יותר טוב.

נכון.. יכול להיות שהם יפגמו בטווח הארוך...

אבל אני מדבר. .כשעושים אוברלקוקינג... ומשנים הרבה קונפיגורציות.. ולא עושים Cold Boot אתה מחמם את המעבד לשיאים חדשים.. ובתוספת לעליית מתח. הוא עלול להישרף.. הוא להיפגם.. בשנייה אחת.... וללא לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתפלא שאתה לא זוכר, אני אזכיר לך שהיה אצלך איזה עתיק יומין, שרק לו היה Low Level Format מובנה לBIOS, וביקשתי ממך לעשות לו את זה משם. אני הגעתי אליך מת"א לראש העיין. זה היה כונן 6.4 שאמרתי לי שהיה בשימוש של הבי"ס שלך או משהו.

לגבי ה2.0 לקופרמיין, זה כי היה לי סלרון 633 על לוח BX - P2B-F, וכדי לחבר אותו ללוח השתמשתי בסלוקט של , שהיו לו המון אופציה לכיוון הVOLTAGE, עד כמה שאני זוכר היה לו מ1.6 או 1.5 עד 2.3 אט 2.4. המעבד כל הזמן היה עובד אצלי ב1.85 ב950, וכשהצלחתי להעלות אותו ל9.5*112 שזה היה מעל אלף, הוא לא רצה להדלק ב1.95 אז העלתי את זה ל2.0 ואז הוא נדלק אבל לא הצליח להעלות לי את 2000. באותו עניין, אני אזכיר לך כשבאתי עליך, דיברתי איתך על העניין הזה, ודיברנו על הסטפינגים של המעבדים, ואמרת לי שאתה הצלחת או אתה מכיר משהו שהצליח להריץ את מעבד CBO במעל 1000 מגה"צ. עוד תזכורת למפגש שלנו זה שאתה פתחת את המארז שלך כדי להראות לי את הקירור שיש לך ומצאת יתוש מת בתוכו.

בבקשה אל תגיד לי שאתה לוקה בזכרון קצר...... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחי ל להזכר... ;D

וכן... אני! (: ועוד איזה מאה אנשים שאני מכיר.....

יופי....

עכשיו אתה יכול להיות גאה שפגשת במכסח העושקים מספר 1 בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא לא לא לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הבעיה היא שיכולה להיות פריצה של החשמל - והטרנזיסטורים "נשרפים" רק לכאורה.

אם רוצים עוד חשמל ברכיבים כאלה קטנים - אז מעלים את הזרם ולא את המתח בשביל להמנע מפריצת מתח! בעיקרון את המתח מעלים בשביל להעלות את התדירות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפחדתם אותי כהוגן, מה קורה אם מעלים את המתח והמחשב קורס(לא נשרף המעבד).האם לאחר ניתוק החשמל והפעלת המחשב המעבד יקבל בחזרה את המתח היציב האחרון או שעלולים להתקע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...