תופעות מוזרות אחרי התקנת HD 4670 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופעות מוזרות אחרי התקנת HD 4670

kaki

Recommended Posts

אתמול התקנתי במחשב שלי HD4760, אחרי התקנת דרייברים החלטתי לבדוק קצת יכולות.

הרצתי crysis והופיעו לי מין פאקין כאלה במשחק. יש תמונה מצורפת. זה קורה בכל רזולוציה בכל רמות הגרפיקה.

בנוסף כשאני מנסה להריץ סרט מהmediaPlayerClassic המסך מפסיק לקבל סיגנל לשנייה ואז מופיעה לי הודעה של ATI שהכרטיס נתקל בתקלה חמורה.

מערכת ההפעלה שלי היא PRO.

תודה לעוזרים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

elior021 - מה קשור עכשיו 3DMARK?

kaki - הארטיפקטים מופיעים לך רק ב-Crysis וב-MP Classic?(במשחקים אחרים/או לחילופין - ב-MP הרגיל הבעיה לא מופיעה?)

תבדוק מה הטמפ' של הכרטיס ותנסה להסיר ולהתקין את הדרייברים מחדש.

בנוסף, תוודא שהכרטיס מחובר היטב לתושבת שלו.

במידה ולא תמצא פיתרון, הייתי מציע לממש אחריות(אני מניח שהכרטיס נרכש לא מזמן?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב זה אחרי תקופה ארוכה במעבדת תיקונים, הם (המעבדה של KSP) טוענים שאין שום בעיה חומרתית.

הטכנאי טוען שיש בעיה עם ההתקנה של XP.

התקנתי מחדש , פירמוט וכאלה, windowsXp אחרי שהתקנתי need for speed undercover- זה היחיד שהיה לי.

גיליתי לא להפתעתי שזה חוזר, ארטיפקטים מטורפים!

מה עושים?? הרי ב KSP טוענים שהחומרה תקינה בעליל.

למישהו יש רעיון??

אגב זה המפרט שלי...

מעבד E6550

לוח 4CoreDual sata2

זיכרון 2GB ddr2

וכרטיס גרפי HD4670 1GB

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור איזה סרט!

הלכתי אליהם, הראתי לטכנאי שם שהכל חרא ושאני חוטף מסך כחול\קריסה בהפעלת , הוא לוקח כרטיס חדש מתקין לי, הכל טוב.

אני חוזר הביתה מפעיל סרט... ותנחשו מה... מחשב קורס!

בבקשה עזרה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שהכרטיס התחמם בגלל הפעלה של קליפ? אני לא חושב שזה אמור להיות בשבילו בעיה.

אגב יש לי ספק 400W של hec, אמור להיות מספיק.

מה שמוזר זה שבהפעלה ראשונה במעבדה הכל עבד טוב.

אצלי בבית בתנאים כמעט זהים לחלוטין, מלבד חיבור לחשמל, המחשב כשל.

חשבתי על זה שיכול להיות שיש לי פגם ב PCIe שפוגם בכרטיס בכיבוי או בהפעלה הראשונה, נשמע הזוי אבל המצב שלי הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי שהספק שלך לא מספיק טוב ,אני חושב דווקא שהוא דפוק ,אני אפילו כמעט בטוח, יש ברשותך ספק או אפילו כרטיס מסך אחר כדי לבדוק את זה?

אין לי אחר, בכל מקרה הספק שלי או הלוח או מה שזה לא יהיה, דופק כל כרטיס שמחובר אליו.

אני לא מתכוון לקנות ספקים\כרטיסים\לוח אם עד שאמצא מה בעייתי, אין לי מספיק כסף בשביל זה.

במעבדה החליפו לכרטיס אחר והוא עבד יופי. ואז שמו זהה לשלי והוא עבד יופי, ואז בבית כמו שאמרתי הוא לא עבד

כן, זה הלוח. הוא לא משהו אני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה עבד יופי במעבדה כי הוא לא עבד מספיק זמן, כשאתה ממקם מחשב ונותן לו לעבוד כרגיל ,קבוע ורצוף אז יש לך אינדיקציה אמיתית לגבי הבעייה, תלך אליהם שוב, שיבדקו לך את המחשב עם ספק אחר (אמרת שאין לך ספק נוסף), ותשלול ,קשה לי להאמין שזה מהלוח, למרות שהוא חושך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאתה צריך לעשות עידכון לביוס

אני חושב שהלוח קצת בעיתי

1 x PCI Express Graphics slot (@ x4 mode למרות שזה לא חייב להיות הבעיה. אבל לי היתה בעיה בעבר שהלוח שלי תמך כפול 4 ורכשתי כרטיס כפול 8

וקיבלתי בדיוק מה שאתה מקבל . .יכול להיות שמשחק אחד יעבוד טוב והשאר לא ככה אצלי זה קרה .

http://www.asrock.com/mb/vga.asp?Model=4CoreDual-SATA2&s=775&c=VGA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...