שליש מבני ה-15 אינם מבינים את הנקרא - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליש מבני ה-15 אינם מבינים את הנקרא

MiniMizer

Recommended Posts

שמת לב שבמקום ללמוד אתה מאשים את משרד החינוך?

זה מה יש! תלמד!

אתה תמיד יכול לפרוש בכיתה י' וללכת לעבוד בשוק ולא ללמוד, אפ'חד לא מכריח אותך!

נמאס לי מהפינוק הזה של הנוער, זה לא מעניין וזה לא מעניין...יאללה חאלס!

אני למדתי, סבלתי ועברתי את זה...גם אתם יכולים.

פשוט בושה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מה יש! תלמד!

פשוט בושה!

100 אחוז אתך.

הבעיה העיקרית שלנו זה הילדים.

וראיתי כאן הרבה אנשים שמשיכים למעמדות. תבינו שזה ממש לא קשור. כי יש גם ילדים להורים עשירים שעובדים בחברות היי טק, שהם פשוט ערסים שלא לומדים וכל הזמן מפריעים ועושים בעיות, גם מחוץ למסגרת הבית ספרית. אז כסף זה לא מה שיתן לך שכל והצלחה בלימודים.

הבעיה העיקרית היא החינוך של ההורים שלא מחנך אותם לשבת בבית וללמוד, ולא מקנה להם ערכים של תרבות ונימוסים, זה עצוב, אולי לא כולכם מודעים לזה, אבל לא חסר לנו נוער שכל הזמן מסתובב ברחובות, לא לומד\מסתובב עם סכינים\ עושה "פוזות" ומאים על חיים של אחרים.

למה? בגלל חינוך כושל מצד ההורים.

אני בדרך כלל בן אדם מנומס ושאני מדבר עם מישהו שאני לא מכיר, אני מדבר אתו בנועם וברוגע. אני לא בטוח אם זה בגלל ההורים, כי מתי שאני מתנהג יפה, אני יודע שככה צריך להתנהג אל אנשים, ואני לא צריך להראות כמו הישראלי המכוער והברברי.

ואני לא יודע אם אתם יודעים, אבל אני יחסית בא ממעמד דיי נמוך (אבא שעובד בעבודות אלומיניום ובנין, ואמא שהיא עקרת בית). ואני תלמיד דיי חכם, שמצליח לא רע בלימודים. ואצלנו במשפחה יש 4 ילדים שכולם למדו ואני היחיד שעדיין בבית ספר (הכי קטן). אז תאמינו לי שגם אם אתם באים ממעמד נמוך, אפשר לקחת את עצמכם בידים וללמוד. זה רק תלוי בחינוך מההורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

זה מה יש! תלמד!

פשוט בושה!

מסכים בהחלט, מי שרוצה ללמוד מצליח ללמוד ומגיע לציונים גבוהים, מי שבוכה אלא אותם פלצנים שמבריזים מהשיעורים ובסוף י"ב בוכים שאין להם תעודת בגרות "כי משרד החינוך הכשיל אותנו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור זה ישפר

אבל אני לא מאמין בבגרות או בתוכנית הלימודים...

תוכנית הלימודים דפוקה מהיסוד... מי שמקבל ציונים גבוהים לא בהכרח חכם... זה מה שעצוב פה... שום דבר בביצפר חוץ מאולי מתמטיקה מתבסס על מחשבה אלא על השינון כמו מפגר... כדי לקבל 100 בבגרות בהיסטוריה אתה לא צריך לדעת היסטוריה אתה כמו נכה צריך לחרוש את הספר ולדעת "להקיא" את החומר שדחפו לך.... השנה עשיתי את הבגרות בהיסטוריה של יא'... זה לא יאמן לא למדנו שום דבר מעניין הייתי ממש בטוח שנלמד מלחמת העולם השניה... למדנו הכל!!! חוץ מבעצם מלחמת העולם השניה שזה הקרבות והתפתחות הנשק וכל החרא המעניין הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אומר שלא כולם מתאימים למערכת החינוך.

לדעתי היא הורסת את האנשים.. הופכת אנשים חושבים למכונות שמשננות ומקיאות הכל על הדף.

אתה יכול להגיד" אז מה עוברים את זה וזהו.. אבל אני איש של עקרונות...שהייתי קטן לא יכולתי להבין למה מחייבים אותי ללמוד תורה.

אני כל כך שנאתי את זה ועם השנים פיתחתי אנטי מוחלט. השנה הייתה בגרות ולא ניגשתי.

אבל אם כבר מדברים על שיפור מערכת החינוך... לדעתי המורים חייבים להיות יותר קשוחים! דיקטטורה מוחלטת! וזה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

כאילו שלעשות בגרות זה הדבר הכי נורא בחיים

לדעתי זה ממש שטויות ואם תלמידים יתחילו ללמוד דקה לפחות כל יום זה ישפר את המצב

לך למשל לא תזיק בגרות, קצת סימני פיסוק לא יזיקו לך ולא יבזבזו לך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

בשביל מה צריך סימני פיסוק פה... אתה מבין טוב מאוד מה אני אומר... אני אף פעם לא שם נקודה... נראה לי כל כך מיותר

נראה לך מיותר אז נראה לך מיותר, לא פלא ששליש מבני ה-15 אינם מבינים את הנקרא.

אתה דוגמא טובה לטיפשות ולעצלנות הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה

אתה

לא

מבין

ממה

שאני

רושם

פה

שמוריד

את

הרמה

של

הבנת

הנקרא

?!

אני לא יודע אם מה שאתה רושם מוריד את הרמה של הבנת הנקרא, אבל אני יודע שזה מוריד את הרמה של הפורום. ;)

רביד בבקשה תמנע מהודעות בסגנון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, ממוצע הציונים ורמת התלמידים בארץ ירדה באופן מאוד משמעותי מאז ששיטת הלימודים הוחלפה לשיטה האמריקאית, לידיעתכם: האמריקאים גילו שהשיטה לא אפקטיבית לפני 15 שנה אבל אנחנו המשכנו ללמד בעזרת אותה שיטה עד לפני כשנתיים. אמא שלי עסקה הרבה מאוד שנים בנושא הזה אז אני פחות או יותר מכיר את העניין, תסתכלו בארכיונים/כתובות גדולות שהיו בעיתונים ותראו שהיו לא מעט כתבות בנושא. ההורים שלנו למדו יותר טוב מאיתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך להאשים את המורים ואת משרד החינוך ונראה לאן תגיע...מה לא מעניין במה שאתה לומד?

לא מעניין אותך ללמוד על השואה? על מה שהעם שלך עבר בגולה לפני קצת יותר מ50 שנה?

לא מעניינת אותך ספרות של מייסדי השפה העברית? לא מעניינים אותך הסיפורים של ש"י עגנון והשירים של יהודה עמיחי, נתן אלתרמן ונתן זך?

אם לא מוצא חן בעינייך מה שמלמדים אותך בבי"ס תפרוש אחרי כיתה י', ולך לעבוד...מה אתה רוצה?

משהו שהוא קבוע...לא יכול להתאים לכולם...יש מפתנים ויש בתי ספר, יש אופציות לבגרות אקסטרנית ואינטרנית.

לי יש חבר שעשה בגרות 3 יח"ל בקריאת טארוט...אם זה לא נקרא לבחור מה ללמוד, אז אני כבר לא יודע מה להגיד לך.

כמו שאמרו לך כבר, אתה הדוגמא לעצלנות ישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...