מחפש המלצה ללוח אם ליום הולדת - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה ללוח אם ליום הולדת

Wolf-Net

Recommended Posts

שלום שמי זאב, אני ממש צריך את עזרתכם בקשר לבחירה אז בבקשה תרשמו לי בכנות תודה :)

רציתי לדעת איזה , הוא הכי מומלץ - אבל בעיקרון שיהיה לו:

AGP 8X,

FSB 800Mhz,

שיתאים למעבדי בלבד (לא משנה איזה מהירות מעבד),

*ואם אין בלי Sound, LAN זה לא חובה ממש.

המחיר ממש לא משנה לי (אני מסודר ;) ) והלוח אם מיועד למשחקים ולגלישה ברשת.

אז בבקשה תרשמו לי את סוג הדגם, החברה שמייצרת, ואם אפשר גם מחיר, ואם יש לכם איזה המלצות בבקשה.

תודה תודה תודה רבה זאביק 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים ממש זולים דווקא חשבתי שיהיו בשמיים :)

תודה על הממלצה גבר, יש עוד מישהו עם המלצה?

נ.ב: שכחתי להוסיף האם יש לוח אם, לפי כל מה שבקשתי אבל עם של RDRAM

כי שמעתי ש לא ממש טובים אבל אני לא מבין גדול במחשבים.

אבל בבקשה תרשמו לי גם עם זה לא RDRAM או או SDRAM כל סוגי הזיכרון יהיו לי טובים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ABIT IC7-G יש בו הרבה פיצ'רים -

http://www.pch.co.il/docs/pd-1875709363.htm

ABIT הקיפצו מחירים ממש גבוהים, רק בגלל שיש לו הרבה פיצ'רים יחסית לחברה שלא ממש חזקה בשוק הכוונה שהיא לא מוכרת כל כך בעולם(לפי דעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבר זמנה של טכנולגיית הRDRAM, זו טכנולוגיה מיושנת.

ועכשייו כשיש את הDDR שהוא טוב יותר אין כל סיבה בRDRAM וכל הלוחות החדשים (בד"כ) תומכים בזכרונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבר זמנה של טכנולגיית הRDRAM, זו טכנולוגיה מיושנת.

ועכשייו כשיש את הDDR שהוא טוב יותר אין כל סיבה בRDRAM וכל הלוחות החדשים (בד"כ) תומכים בזכרונות .

שמתי לב שיש משהו שאני רואה רק בלוחות החדשים זיכרון , תודה על המידע הרב שימושי זה מאוד עוזר לי כי יש לי RDRAM 256 שכל אחד מהם זה 800mhz ותמיד ראיתי ש- RDRAM מובילה בכל המבחנים אז קניתי עם הזיכרון RDRAM.

תודה רבה על המידע .

ובבקשה אנשים תרשמו לי הממלצות ללוח אם.???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RDRAM הוביל פעם......

ה התפתח.... וזה לא ש RDRAM לא טוב...פשוט הוא היה יקר וכמעט ולא קנו אותו אלא רק את ה ולכן הוא מת מעצמו....

אם אתה רוצה לוח ממש טוב אבל הוא יקר רצח 1300 ש"ח קח את

Gigabyte GA-8KNXP Intel 875P Motherboard (AGPProx8,Dual ,RAID,S-ATA,5.1 Sound,1Gb LAN, 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הלוחות עם הביצועים הכי טובים הוא P4C800 Deluxe/GBL Intel 875P Motherboard, אבל זה די בזבוז לקנות אותו, כי אפשר לקנות ב500 ש"ח פחות את P4P800 Intel 865PE Motherboard, שאחרי עדכון ביוס הוא משתווה ללוח היקר.

אני ממליץ לך על P4P800 865PE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הלוחות שהמליצו לך עליהם פה טובים, אבל ה-9CJS Zenith של chaintech הוא הלוח הכי עמוס שקיים, הוא מציג ביצועים של P4C800 ויש בו הכל כולל שלט לשליטה על המחשב ופאנל קידמי לחיבורים כבלים מעוגלים ועוד אינסוף דברים.

אבל....... הלוח עולה 1500 ש"ח למרות שהוא השקעה טובה לרוב האנשים אין תקציב לכזאת מפלצת. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הלוחות שהמליצו לך עליהם פה טובים, אבל ה-9CJS Zenith של chaintech הוא הלוח הכי עמוס שקיים, הוא מציג ביצועים של P4C800 ויש בו הכל כולל שלט לשליטה על המחשב ופאנל קידמי לחיבורים כבלים מעוגלים ועוד אינסוף דברים.

אבל....... הלוח עולה 1500 ש"ח למרות שהוא השקעה טובה לרוב האנשים אין תקציב לכזאת מפלצת. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה לוחות אם, יש כאן , אבל אני עדיין מחפש עוד המלצות וזה יעזור לי מאוד להחליט מה לקחת .

בקשר לASUS האם הלוח אם של החברה המסוימת הזאת טובה למעבדי אינטל?.

אני לא מחפש משהו כמו OC כי אין לי זמן להתעסק עם זה אני סה"כ מחפש מהיר בביצועים ושיראה לי מה הוא מסוגל לעשות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...