אין לי אפשרות לשלוט על מהירות המאווררים! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין לי אפשרות לשלוט על מהירות המאווררים!

nahum8

Recommended Posts

אוקיי את זה הבנתי ועשיתי...

אבל אני לא מבין ממה זה יכול להיגרם שאני לא יכול לשלוט על המאווררים.

חוץ מהמאוורר של המעבר יש לי עוד מאווררים...שבלילה גם הם עושים קצת רעש, ואני לא רוצה להשקיע עכשיו על FANBUS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות.. אבל המאוורר של המעבד דווקא כן מחובר ועליו תמיד אפשר לשלוט (כמובן תלוי באפשרויות שבביוס)

אבל....

1. מנסיון עם לוחות ג'יגהבייט, אכן בעזרת הביוס ניתן לקבוע שיהיה ניתן לשלוט

2. לפעמים מתוך החיבורים שבלוח, יש חיבורים שלא ניתן לשלוט עליהם.. פשוט אין להם פין שמאפשר זאת (על אף שניתן לראות 3 פינים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-Smart Fan Control

יש לך כמה אופציות שם.. PWM Voltage

תשחק עם זה ותנסה לשלוט עם SpeedFan

יש מדריך בסטיקי לשליטת מאווררים בעזרת התוכנה

כן, אני יודע, לא משנה על איזו הגדרה אני שם זה חוזר להיות DISABLE.

יכול להיות שהמאווררים שלו בכלל לא מחוברים ללוח האם, אלא ישירות לספק הכוח?

מחוברים ללוח אם, כתבתי את זה קודם לכן.

יש אולי למישהו מפה גם EP43-DS3L (אני מניח שלחצי מהפורום), וחווה את אותה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שעשית את זה ב CPU Smart... ולא ב System Smart Fan Cont' ?

אולי לאפס את הביוס יעזור לך (תקצר את הג'אמפר שעל-יד הבטריה בלוח לכמה שניות כשהמערכת כבויה ומנותקת ממקור החשמל)

קרה לי מקרה דומה, אבל בהגדרה אחרת בביוס. קבעתי FSB למשל 333 ולאחר שהוא הפעיל מחדש כל פעם זה חזר ל267 (כן 267 לא 266).. כאילו שהוא ננעל על ההגדרה הזו מסיבה כלשהי. פתרתי את הבעיה ע"י איפוס הביוס בעזרת הג'אמפר הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה אבל גם לי יש את הלוח אמ EP43-DS3L ואני לא מצליח באף תוכנה לשלוט במאווררים

הקירור שעל המעבד הוא Blue Orb 2 של טרמולייק אבל יש לי עוד 3 מאווררים אחרים שמחוברים ללוח אמ ... המחשב חדש רק הרכבתי אותו לפני יומיים

באפשרויות של הביוס אין לי שם שום דבר שעוזר בידיוק כמו שקרה ל Nahum ... ולי אין כפתור שאני יכול לשנות תמהירות של הקירור למעבד :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...