GTA IV שיירוץ בצורה סבירה(20-40FPS)ברזולוציה טבעית של &#14 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV שיירוץ בצורה סבירה(20-40FPS)ברזולוציה טבעית של &#14

ariebel

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים, למרבה הצער - המשחק הזה הוא הקרייסיס החדש.

4850 או 9800 לא יאפשרו לך לשחק על ההגדרות הגבוהות ביותר ברזולוציה הטבעית שלך. פשוט אין מצב. גם לא קרוב להכי גבוה.

המשחק הזה, כפי שהוא היום ואחרי הטלאי הראשון, מצריך גם מעבד חזק (4 ליבות) וגם כרטיס חזק ובעל פנימי גדול (לפחות 1GB).

הבט במפרט שלי, די חזק והכול אצלי ב-OC.

עדיין, לא הצלחתי לשחק על ההגדרות הכי גבוהות ב-1680/1050. ראשית, הייתי צריך לבטל ידנית את הגבלת הגרפיקה בשורת הפקודה, כי הוא לא נתן לי יותר מ-MED (זיכרון כרטיס המסך שלי "רק" 512MB)! יצויין כי הגרפיקה ב-MED נראית חרא, כמו משחק מלפני 4 שנים.

לאחר מכן, שמתי על ההגדרות הכי גבוהות, והבנצ'מרק הפנימי של המשחק נתקע לי. לאחר אלימינציה גיליתי שזה בגלל ה-view distance של 100%. ב-95% מרחק צפייה הבנצ'מרק עבר עם 44FPS. כל שאר ההגדרות על הכי גבוה שאפשר, כל הסליידרים בצד ימין. עוד לא שיחקתי מספיק כדי לראות אם יש נפילות FPS במהלך המשחק, במשך שעתיים התעסקתי רק עם הבנצ' המובנה, כדי להגיע למקסימום האפשרי מבחינתי. לאחר מה שקראתי על דליפות הזיכרון במשחק, אני בספק אם אוכל באמת לשחק לאורך זמן בהגדרות האלה, מבלי לחוות תקלות ובעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פרסם בדיון הראשי של המשחק תמונה של ה-Q6600 שלו, הוא יצא מהמשחק באמצעות Alt + Tab ורואים שם שכל 4 הליבות במאמץ, ב-Task manager.

לי יש Q6600 @ 3.2GHZ עם 4870 והבנצ'מרק של המשחק מראה שה- CPU בממוצע על 77%. (ולא, אין שום דבר שרץ ברקע)

כמו שצויין מתחתי, בגלל שלכרטיס שלי יש "רק" 512MB אפשר לשים את הטקסטורות רק על מדיום!!! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...