מחפש נגן MP3 זול ויעיל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן MP3 זול ויעיל

Spitted

Recommended Posts

הסיפור העצוב שלי מתחיל לפני כחודש, שאיבדתי iRiver Clix 8GB בטיול :kopfpatsch:

עכשיו אני רוצה לקנות נגן חדש, כשהדברים החשובים הם כאלה:

1. זול

2. חיי סוללה

3. נוח לתפעול

לא מעניין אותי שום גאדג'טים למינהם, אפילו רדיו אני לא צריך, ובטח שלא MP4 עם מסך משוכלל וגדול

בקיצור אני צריך שתמליצו לי על משהו זול ויעיל, שיעבוד טוב ושלא יעלה יותר מידי

שיהיה 8GB, ואם יש אפשרות ליותר במחיר דומה אז עדיף, כי 8GB היה לי גבולי [מצד שני לשלם על 16GB נשמע לי מפחיד]

האוזניות שלי כרגע הן Grado SR80 ואני מנסה להפטר מהם בשביל לקנות AKG K81DJ [ללא הצלחה בנתיים, יש קונים?]

אני מעדיף לא להוציא יותר מ-500, אבל אם זה בלתי אפשרי וממש כדאי לעלות בתקציב - תגידו לי אתם

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Iaudio I7 8GB

אם היית שואל לפני משהו כמו שבועיים היית יכול לקנות את הגרסה של ה 16GB באותו מחיר (עכשיו 700, שווה לעלות לדעתי)

אני לא צריך תמיכה בווידאו ותמונות, אני מעדיף לחסוך כסף על פני הפונקציות האלה

חוץ מזה, השליטה בו נוחה? הוא נראה אלטרנטיבי למדי

אני עדיין מחפש משהו זול יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנסה קליפ 8 ג'יגה כסוף וחמוד- 350 שקל ואתה מוכן לדרך! יבוא מצוין עם ה-SR80 ועם נחמדה בפלאק שתוכל להטעין עליו. נגן מאוד חמוד ומינימלסטי שיאפשר לך לבצע הקלטות, רדיו, פלייליסטים ומיזוקיה אייכותית. אומנם הקליקס זה חיה רצחנית והאייכות שמע שלה טובה מאוד ויושבת גבוה עם ה-ZVM אבל הקליפ מגיע למקום מכובד מאוד מעט מאחורי D2 ו-I7 ועוד מספר נגנים משורותיהם.

הפאק היחיד שיש לקליפ שטיפה מבאס זה הזמן סוללה שלו שעומד על 15 שעות לטענות היצרן ולדעתי הניסיונית עם הקליפ שלי מדובר על בערך 10-13 שעות ככה בכיף. אפשר לפתור את הבעיה הזו חלקית אם אתה קונה מטען רגיל של ב-40 שקל ואז אתה לא צריך להיסתמך על המחשב..

תתחדש ותהנה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...