ריצודים ב4870x2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריצודים ב4870x2

zombie

Recommended Posts

נתרכז רגע בGrid ו 2 בגריד המים המחוגים במכונית והחלונות של המבנים מרצדים ומהבהבים...וכל פעם שאני פותח את התפריט יש נפילת Fps לפעמים גם האבק\עשן מרצד וגורם לנפילות Fps וכשרק נפתח מירוץ אז בשניות הראשונות אני שם לב שכל המסך מרצד קצת וזה נרגע מהר מאוד...

בFat cry2 יש ריצוד מהיר של כל המסך רק כשאני על DX10

המפרט רשום בצד...

הדרייברים מעודכנים...לא פועלים פילטרים בCCC מה אני אמור לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להתקין פאצ'ים אחרונים למשחקים (אני יודע של-grid יש).

ואולי להכריח v-sync יעזור לך עם הריצודים "שעל כל המסך", למרות שאני לא בטוח על איזה סוג של ריצודים מדובר.

אם זה לא עוזר, כנראה שאין מה לעשות. אתה את הטעות שלך כבר עשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להתקין פאצ'ים אחרונים למשחקים (אני יודע של-grid יש).

ואולי להכריח v-sync יעזור לך עם הריצודים "שעל כל המסך", למרות שאני לא בטוח על איזה סוג של ריצודים מדובר.

אם זה לא עוזר, כנראה שאין מה לעשות. אתה את הטעות שלך כבר עשית.

הפכת מלהיות סובייקטיבי לפאן בוי הראשי של .

עזוב אותך דעה , כל אחד טוען אחרת בכל מה שקשור לכרטיסים כפולי , אבל אתה סתם דוחף דעה שלא תורמת בשום אופן לנושא הדיון ומבלבלת הרבה אנשים.

עם כל הכבוד, תשתדל לנסות להוציא את הנימה הזאת מההודעות שלך, כי זה לא לעניין.

תודה , יובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפכת מלהיות סובייקטיבי לפאן בוי הראשי של .

עזוב אותך דעה , כל אחד טוען אחרת בכל מה שקשור לכרטיסים כפולי , אבל אתה סתם דוחף דעה שלא תורמת בשום אופן לנושא הדיון ומבלבלת הרבה אנשים.

עם כל הכבוד, תשתדל לנסות להוציא את הנימה הזאת מההודעות שלך, כי זה לא לעניין.

תודה , יובל.

מסכים ב100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהזהרתי את R4N לפני הרכישה, אבל הוא התעקש על הכרטיס הזה. סליחה אם העלבתי לכם את הכרטיס ::)

אם הדעה שלי לא תורמת לכם, אל תתייחסו אליה... אבל אחר כך שאתם חוזרים לפה עם הבעיות המוזרות שלכם, אני יהיה מחוץ לתמונה,

כאשר זאת ההודעה האחרונה שלי בכל הקשור לפתרון בעיות בכרטיסים כפולי מבית ATI.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE

זה בעיות שלא אמורות ליהיות...ואצל אנשים אחרים אין אותה וזה הכרטיס מסך היחידי שבאמת מריץ כל משחק באמת כמו שצריך ברזולוציות גבוהות וזה למה לקחתי אותו....הבעיות האלו לא אמורות ליהיות אז אני בא לפה להתייעץ מה עושים....ולא לקבל נונונו על הקניית כרטיס הזה

comablack לא היו לי עוד בעיות..אבל אני חושד שהבעיות הן בגלל הלוח אם... (PCI-E 1.1) בזמן שהכרטיס הוא PCI-E 2.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...