קירור מיים עד 2000 שקל - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מיים עד 2000 שקל

athi

Recommended Posts

אני מתכנן לעשות OC רציני ולכן אני קונה קירור מיים כזה,אוכל להגיע ל4GHZ עים הלוח אם שלי?במיקרה ואני אגיע ל 4GHZ המעבד יתן ביצועים טובים מאשר Intel i7 940?עוד משהו,הספק שלי מדאיג אותי בקשר ל OC,האים הוא חלש?

והשאלה:איזה מיים אני יכול להשיג למעבד בעיקר?(אולי אני יעשה לכרטיס)

תודה רבה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להגיע ל- 3.7GHz בלי הרבה מאמץ ועם קירור *TT V1@1,700RPM (למרות שהקירור הזה לא מבריק במיוחד עם OC במאמץ, המעלות ב- Idle כ- 45c ובמאמץ כ- 57c), אני מאמין שעם קירור כמו TR 120EX או Vendetta 2 הוא יוכל להגיע ל- 4Ghz או קרוב מאוד לכך.

*הקירור הזה יכול לעלות עד 2000RPM, אך במהירות הזו הוא בלתי נסבל, עד 1,700RPM הוא עוד בסדר מבחינת רעש.

ובקיצור, המעבד הזה כנראה יגביל אותך (מתח מקסימלי מומלץ ע"י 1.35-1.4v) הרבה לפני הקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה Q9550 יש לך? אם ברשותך E0 אתה יכול להגיע די בקלות ל 4.0GHZ עם אוויר.

"ביצועים יותר טובים" למה אתה מתכוון? במשחקים? לא. (ואם אתה מסתכל על I7 אז ה 940 הוא הכי פחות משתלם תסתכל על הבדל המחירים בין 920 ל 940 ותיראה שההבדל הוא 2.9 ל 2.6 שאתה תעשה זאת בקלות).

הספק שלך צריך לעשות תעבודה אבל אל תבנה על CROSSFIREX בעתיד.

אתה מתכוון להזמין מים מחול? Swiftech Apogee GTZ or D-tek Fuzion V2 שתיהם בלוקים מפחידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה Q9550 יש לך? אם ברשותך E0 אתה יכול להגיע די בקלות ל 4.0GHZ עם אוויר.

"ביצועים יותר טובים" למה אתה מתכוון? במשחקים? לא. (ואם אתה מסתכל על I7 אז ה 940 הוא הכי פחות משתלם תסתכל על הבדל המחירים בין 920 ל 940 ותיראה שההבדל הוא 2.9 ל 2.6 שאתה תעשה זאת בקלות).

הספק שלך צריך לעשות תעבודה אבל אל תבנה על CROSSFIREX בעתיד.

אתה מתכוון להזמין מים מחול? Swiftech Apogee GTZ or D-tek Fuzion V2 שתיהם בלוקים מפחידים.

איך אני יכול לדעת איזה Q9550 יש לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד..תוריד את הגירסה האחרונה של CPU-Z כמו כן אם יש לך את הקופסא המקורית של המעבד אתה יכול לבדוק שם..

לגבי הקירור..אני מבין שיש לך סטוק ?

ובתקציב הנ"ל עדיף לך להזמין מחו"ל מים..

בכל מקרה הביצועים שהמעבד מספק לך גם במצב סטוק הם מעל ומעבר..ככה שאני בספק אם אתה באמת צריך להמהיר אותו ל4GHZ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד..תוריד את הגירסה האחרונה של CPU-Z כמו כן אם יש לך את הקופסא המקורית של המעבד אתה יכול לבדוק שם..

לגבי הקירור..אני מבין שיש לך סטוק ?

ובתקציב הנ"ל עדיף לך להזמין מחו"ל מים..

בכל מקרה הביצועים שהמעבד מספק לך גם במצב סטוק הם מעל ומעבר..ככה שאני בספק אם אתה באמת צריך להמהיר אותו ל4GHZ..

דבר ריאשון תודה רבה על ההסבר,

אתה יכול בבקשה להביא לי פרטים על החפצים המומלצים?(רדיאטור,בלוק וכ'ו)

הגירסא של הQ9550 שלי היא C1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לעזור לך, אשמח לקבל יותר פרטים כמו:

איזה מארז יש לך?

איזה רדיאטור ניתן לדחוף במארז שלך? (דאבל, טריפל?), עובי?

כמה בלוקים יהיו בלופ? (מה אתה רוצה לקרר בדיוק)?

האם אתה מחפש גם "מותרות" כמו מחברי לחץ שמייקרים מאוד את הנושא?

מדובר בלופ סגור? לופ עם מיכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה יש לנו?

קירור למעבד: סוויפטק GTZ \ או אנזוטק לונה \ או DTEK פיוזן 2 (TOP 3) - עלות מוערכת : בין 65-70 דולר

רדיאטור: אני לא יודע מה אתה מחפש, ומה אתה רוצה לדחוף, אך, אם אתה מחפש ביצועים נטו - הכיוון שלך צריך להיות טרמוצ'יל \ FESER , המייצרים רדיאטורים שמנים שמסוגלים לפלוט הרבה חום

יש לך את גרסאות הSTEELTH של HWLABS שאמורים לספק ביצועים טובים תחת עוצמה נמוכה של מאווררים (אני הזמנתי כמה מהם)

העסק מתחיל ב50 דולר לרדיאטור כפול מתוצרת HW, ונגמר באזור ה110-120 דולר לטריפלים של החברות "השמנות"

השיקול שלך האם ללכת על 2 \ 3 , או אולי 1+2 אם המארז לא מאפשר זאת .. (תעשה את חישוב לבד, בנוגע למה שאתה מחפש)

בקשר למשאבה, אין פה יותר מידי מה לחשוב: D5 \ MCP655 , כולם אותו הדבר.. הגרסה בעלת המהירות המשתנה מייקרת מעט את הנושא

את המשאבה הייתי ממליץ להזמין מSIDEWINDER, משום ששם היא זולה יחסית לשאר החנויות, ואפילו עלויות המשלוח נמוכות במיוחד.

עלות המשאבה היא עד 70$

אני לא יודע אם אתה מעוניין לקרר את הצ'יפסטים + מוספטים שעל הלוח, במידה וכן, מדובר ב50$ לבלוק "טוב" ואיכותי

בקשר לצנרת, מהנסיון שלי עם כמה סוגים - טייגון 3603R, באזור ה3$ לפוט (3 פוט זה מטר), (2 פיט זה מטר)

אתה תזדקק לבערך 10 פוט לדעתי, וכמובן שעדיף לקחת יותר) - מומלץ, קוטר פמיני ID 1/2, קוטר חיצוני 3/4 OD

מחברי הלחץ הם יפים, נותנים מראה של התקנה נקייה, וכמובן יקרים, מדובר בערך ב7 $ למחבר, שזה לא מעט

אני הייתי הולך על תוצרת BITSPOWER, שצצו לאחרונה משום מקום, ומייצרים מוצרים מאוד איכותיים , אם לא, גם KOOLANCE עושים מוצרים לא רעים כלל.

מיכל מים הוא לא בגדר חובה, וכאן השמים הם הגבול, יש כ"כ הרבה סוגים, פנימיים, חיצוניים, פאסיביים, כאלה שמותאמים למפרצי המחשב שלך..

במידה ותרצה, אפשר להשיג את המיכל הזעיר של סוויפטק ב17 $, ולהגיע ליקרים של ALPHACOOL, שעולים כ70-80$, או אפילו XPSC הפאסיביים.

אם לא, פיל פורט ומחבר T יעשו את העבודה (כמובן שלרוב המיכלים ניתן לחבר פילפורט, במידה ומדובר במיכל פנימי.. במקרה שכזה, פילפורט יקל מאוד על מילוי הנוזל במערכת)

אם נשאר לך קצת עודף ובא לך להתפנק, תוכל להשקיע , ANTI KINK COILS, הם בעצם קפיצים שאותם ששמים על הצנרת, תפקידם למנוע כיפופים שיקשו על זרימת המים..

בנוסף, לא לשכוח נוזל ייעודי, אישית, אני עובד עם תרמוצ'יל, מהסדרה שלא מוליכה זרם (עדיין לא יצא לי לבדוק את זה), מגוון הצבעים הוא אינסופי

במידה ומדובר במערכת עם לופ סגור, בקבוק אחד בהחלט יספיק לך, וישאר לך קצת למילוי עתידי

במידה ומדובר במיכל, הייתי שוקל לקנות עוד בקבוק,

הבעיה שמדובר במוצר יקר יחסית למים, והמשלוח שלו מייקר את העסק עוד יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה יש לנו?

קירור למעבד: סוויפטק GTZ \ או אנזוטק לונה \ או DTEK פיוזן 2 (TOP 3) - עלות מוערכת : בין 65-70 דולר

רדיאטור: אני לא יודע מה אתה מחפש, ומה אתה רוצה לדחוף, אך, אם אתה מחפש ביצועים נטו - הכיוון שלך צריך להיות טרמוצ'יל \ FESER , המייצרים רדיאטורים שמנים שמסוגלים לפלוט הרבה חום

יש לך את גרסאות הSTEELTH של HWLABS שאמורים לספק ביצועים טובים תחת עוצמה נמוכה של מאווררים (אני הזמנתי כמה מהם)

העסק מתחיל ב50 דולר לרדיאטור כפול מתוצרת HW, ונגמר באזור ה110-120 דולר לטריפלים של החברות "השמנות"

השיקול שלך האם ללכת על 2 \ 3 , או אולי 1+2 אם המארז לא מאפשר זאת .. (תעשה את חישוב לבד, בנוגע למה שאתה מחפש)

בקשר למשאבה, אין פה יותר מידי מה לחשוב: D5 \ MCP655 , כולם אותו הדבר.. הגרסה בעלת המהירות המשתנה מייקרת מעט את הנושא

את המשאבה הייתי ממליץ להזמין מSIDEWINDER, משום ששם היא זולה יחסית לשאר החנויות, ואפילו עלויות המשלוח נמוכות במיוחד.

עלות המשאבה היא עד 70$

אני לא יודע אם אתה מעוניין לקרר את הצ'יפסטים + מוספטים שעל הלוח, במידה וכן, מדובר ב50$ לבלוק "טוב" ואיכותי

בקשר לצנרת, מהנסיון שלי עם כמה סוגים - טייגון 3603R, באזור ה3$ לפוט (3 פוט זה מטר), (2 פיט זה מטר)

אתה תזדקק לבערך 10 פוט לדעתי, וכמובן שעדיף לקחת יותר) - מומלץ, קוטר פמיני ID 1/2, קוטר חיצוני 3/4 OD

מחברי הלחץ הם יפים, נותנים מראה של התקנה נקייה, וכמובן יקרים, מדובר בערך ב7 $ למחבר, שזה לא מעט

אני הייתי הולך על תוצרת BITSPOWER, שצצו לאחרונה משום מקום, ומייצרים מוצרים מאוד איכותיים , אם לא, גם KOOLANCE עושים מוצרים לא רעים כלל.

מיכל מים הוא לא בגדר חובה, וכאן השמים הם הגבול, יש כ"כ הרבה סוגים, פנימיים, חיצוניים, פאסיביים, כאלה שמותאמים למפרצי המחשב שלך..

במידה ותרצה, אפשר להשיג את המיכל הזעיר של סוויפטק ב17 $, ולהגיע ליקרים של ALPHACOOL, שעולים כ70-80$, או אפילו XPSC הפאסיביים.

אם לא, פיל פורט ומחבר T יעשו את העבודה (כמובן שלרוב המיכלים ניתן לחבר פילפורט, במידה ומדובר במיכל פנימי.. במקרה שכזה, פילפורט יקל מאוד על מילוי הנוזל במערכת)

אם נשאר לך קצת עודף ובא לך להתפנק, תוכל להשקיע , ANTI KINK COILS, הם בעצם קפיצים שאותם ששמים על הצנרת, תפקידם למנוע כיפופים שיקשו על זרימת המים..

בנוסף, לא לשכוח נוזל ייעודי, אישית, אני עובד עם תרמוצ'יל, מהסדרה שלא מוליכה זרם (עדיין לא יצא לי לבדוק את זה), מגוון הצבעים הוא אינסופי

במידה ומדובר במערכת עם לופ סגור, בקבוק אחד בהחלט יספיק לך, וישאר לך קצת למילוי עתידי

במידה ומדובר במיכל, הייתי שוקל לקנות עוד בקבוק,

הבעיה שמדובר במוצר יקר יחסית למים, והמשלוח שלו מייקר את העסק עוד יותר

מדהים איך שהשקעתה!

סליחה על הבקשה הבאה אבל אים תעשה אותה אני יודה לך.

אים אתה יכול תירשום לי את המפרט המלא עים כול הטריפלים.

למשל

antzok lonta

...

....

...

...

אני לוקח את כול התוספות כולל ANTI KINK COILS

אני צריך את הרשימה של כול המוצרים.

תודה רבה ולילה טוב.[br]פורסם בתאריך: 13.12.2008 בשעה 23:01:29

הקפצה.לילה טוב.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית על כל השאלות שלי, והם די מכריעים בעניין המפרט

האם אתה מעוניין בבלוקים נוספים, או לא?

כעיקרון, רשמתי לך הכל בפוסט הקודם..

כל שנותר לך הוא לבחור..

צד הביצועים, או צד השקט..

קח בחשבון, שהמשלוח הוא חלק לא מבוטל מהתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...