מנסה להתעדכן בחידושים של .net ולא מצליח - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסה להתעדכן בחידושים של .net ולא מצליח

MasterOr

Recommended Posts

תיכנתי בעבר בVS2005 ועכשיו אני רוצה לחזור לתכנת אבל אני עם WIN VISTA

עכשיו ממה שהבנתי לא ממש תומכת בVISUAL STUDIO .NET 2005 אז חשבתי לנסות את ה2008

רק ראיתי שיש מיליון גירסאות אז לא ידעתי איזה אני צריך.

וגם יש עדיין אפשרות להשתמש ב2005? זה עשה לי מיליון בעיות לא הצלחתי לעלות דפים שגם הIIS בויסטה ממש מסובך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שיש כל מיני TEAM SYSTEM ואחרים שהם רק PRO אז אני לא יודע מה אני צריך

אני מתכנת רק בVB.NET על ASP.NET ככה שאני לא צריך את כל החבילות הענקיות שלהם מספיק לי מינימאלי

אני נתקלתי ב Architecture Edition וב Development Edition מהגירסאות של הTEAM SYSTEM שאני לא יודע בכלל אם אני צריך אותן

או פשוט מספיק הProfessional[br]פורסם בתאריך: 9.12.2008 בשעה 17:06:27

אוקי אחרי קצת בדיקה גיליתי שמספיק לי הPRO וששאר גירסאות הTEAM SYSTEM זה בשביל של צוותים.

עכשיו אני לא נגעתי ב.NET אולי כבר 3 שנים אני יודע שכבר הגיעו לגירסה 3.5 יש משהו שאני צריך לדאוג ממנו בשימוש עם הקוד הישן שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

למען האמת, נתקלתי בבעיה בהרצת פרוייקט מסויים שנוצר ב VS2005 תחת VS2008, בגלל התלות ב c runtime library בגרסה הישנה (msvcr80.dll) כש VS2008 משתמש בגרסת 9.0. לא היה לי זמן להתעמק בפתרון הבעיה (אני די בטוח שקיים פתרון נורמלי להרצה ב VS2008), פשוט הרצתי את הפרויקט ב VS2005 שכבר מותקן באותה תחנת עבודה.

MasterOr, אם בכל זאת תתקל בבעיות, תוכל להתקין VS2005 לצד VS2008. לא צריכה להיות שום בעיה בכך ש 2 הגרסאות מותקנות, לפחות לא נתקלתי בשום בעיה בתחנות העבודה שאני משתמש. (למרות שברובן מותקן ולא ויסטה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בVS2005 נתקלתי בבעיות של הרשאות כמו בDEBUGGER וגם הדף לא עלה כמו שצריך, הוא לא הציג משום סיבה הגיונית

אבל יכול להיות שאני טועה וזאת בעיה בIIS עצמו כי לא ממש אהבתי את כל האפשרויות שנוספו לו.

מה אני צריך לעשות לתיקיה של פרוייקט בעצם כדי שתעבוד חלק, אני זכרתי רק להפוך אותה לאפליקציה ולתת הרשאות רק שהפעם מצאתי רק את ההפיכה ולא את המתן הרשאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בVS2005 נתקלתי בבעיות של הרשאות כמו בDEBUGGER וגם הדף לא עלה כמו שצריך, הוא לא הציג תמונות משום סיבה הגיונית

אבל יכול להיות שאני טועה וזאת בעיה בIIS עצמו כי לא ממש אהבתי את כל האפשרויות שנוספו לו.

מה אני צריך לעשות לתיקיה של פרוייקט בעצם כדי שתעבוד חלק, אני זכרתי רק להפוך אותה לאפליקציה ולתת הרשאות רק שהפעם מצאתי רק את ההפיכה ולא את המתן הרשאות.

אני עובד עם VS2005 על ולא נתקלתי בשום בעיה. אני מניח ש SP1 (של VS) מותקן אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SP1 של ויסטה מותקן אצלי לא של VS2005

כנראה שזו הבעיה שלך. התמיכה של VS2005 בויסטה קיימת רק לאחר התקנת SP1. מערכת ההפעלה אפילו מתריעה על כך מיד לאחר ההתקנה.

בקיצור, תתקין SP1 ועדכונים נוספים. אפשר להתקין אותם גם דרך Update.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו לקחו את הDATASET?

אני רוצה להציג DATAGRID, שינו לו את השם אולי?

עריכה:

מה השיטה הכי טובה להביא את המסד נתונים בפעם אחת לזיכרון ואז להשתמש בו בלי כל פעם לגשת למסד נתונים כדי לבקש מידע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASP.NET

ומצאתי לגבי הDATASET וגם לגבי הDATAGRID

עכשיו אני זוכר שפעם היינו מגדירים PUBLIC CLASS בקובץ VB ואז היינו משתמשים בו בכל הדפים של הפרוייקט

ובדף הזה היתה את ההתחברות למסד נתונים עכשיו משום מה PUBLIC לא ממש מוכר בכל התוכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, asp.net היא רק פלטפורמה לפיתוח וובי. מה השפה שאיתה אתה בונה את המחלקות שלך? כי עדיין אתה צריך שימוש בc#.net או בvb.net בשביל היצירה של כל הקוד בצד השרת.

דבר שני, אני חושב שיש לך חוסר הבנה בסיסי בתכנות בasp.net. לדעתי כדאי לך לקחת ספר (he.wikibooks.org אני חושב שיש שם), וללמוד את הטכנולוגיה.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...